3:4 Bartłomiej Neupauer #9 ( Mateusz Michalski #88, Jussi Tapio #17 ) +/-
04:41 2 min. Kasper Bryniczka #13 Zahaczenie
11:49 2 min. Mateusz Bryk #65 Przeszkadzanie
15:22 2 min. Jussi Tapio #17 Atak kijem trzymanym oburącz
28:13 10 min. Filip Wielkiewicz #17 Kara za niesportowe zachowanie 10min
34:13 2 min. Robert Mrugała #77 Rzucenie na bandę
38:50 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Wymuszanie kary (symulowanie)
51:35 2 min. Krzysztof Zapała #19 Uderzanie kijem
54:16 2 min. Jakub Witecki #66 Natarcie
60min. Tyszanie bez bramkarza
59:05 Czas dla gospodarzy
58min. GOOL!!! Michalski z bliska lekko tuż przy słupku... koszmarny błąd obrońców i bramkarza GKSu!
56min. Strzały Jokili i Tapio
54min. Bryk mocno ale w sam środek bramki
52min. Goście zamknięci we własnej tercji, strzały Pociechy i Łopuskiego nie przynoszą skutku
50min. Wygrane wznowienie w tercji GKSu i strzał Michalskiego
49min. Vitek przed bramkę, Jeziorski nie sięga krążka
48min. Różański marnuje dobrą okazję po podaniu Jokili
46min. Rajd Bepierszcza i obrona Raszki
45min. Po raz drugi w tym meczu Vitek marnuje wyborną okazję... strzał po lodzie pada łupem Raszki
44min. Gruszka zza koła bulikowego, parkanem brini bramkarz GKSu... dobry okres gry Podhala
41min. GOOL!!! Zigardy broni uderzenie Rożańskiego jednak nie potrafi skutecznie opanować krążka, Jokila mimo asysty obrońców tak długo uderzał aż guma przekroczyła linię bramkową! Tyszanie chyba czekali na gwizdek sędziego?
41min. Wznowienie dla gości

PRZERWA

40min. GOOL!!! Akcja tyszan w osłabieniu, Michał Kotlorz zamiast doczekać do końca tej części spotkania pędzi na bramkę gości i strzela, Raszka broni i uruchamia kontratak który niemal równo z końcową syreną kończy skutecznym strzałem Oskar Jaśkiewicz!
38min. Aleksyuk z dystansu minimalnie niecelnie, zasłonięty Zigardy mógł mieć teraz kłopoty
37min. Goście w pełnym zestawieniu
34min. Kotlorz potężnie milimetry nad poprzeczką
32min. GOOL!!! Piękna akcja tyskiego GKSu, krążek jak po sznurku wędrował między graczami trzeciego ataku aż w końcu trafił na łopatkę kija Kotlorza który mocnym strzałem na krótki słupek pokonuje Raszkę!
32min. Hertl strzela, następnie Jeziorski wypatrzył niepilnowanego Vitka a ten stojąc dwa metry przed bramką Podhala nie potrafi pokonać Raszki
28min. Galant sam na sam... strzał i dobitkę świetnie broni Raszka
27min. GOOL!!! Kolusz ucieka obrońcom i strzela na bramkę, Raszka kapitalnie broni, do odbitego krążka dopada Łopuski i trafia do bramki!
26min. Wronka z trzech metrów, broni tyski bramkarz
25min. Galant potężnie po wygranym buliku... kontra Podhala 3 na 1... Zigardy broni strzał Tapio
24min. Łopuski drybluje na niebieskiej i traci krążek, ofiarna interwencja Hertla przerywa bardzo groźną kontrę
23min. Spięcie pod bramką Raszki, Hertl wymienił się "uprzejmościami" z Mrugałą... obyło się bez wykluczeń
22min. Goście ciągle w ataku... pierwsza akcja GKSu i uderzenie Hertla
21min. GOOL!!! Hertl nie upilnował Tapio i mamy wyrównanie!!!
21min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

20min. Ciura obok słupka
20min. Jokila mimo asysty obrońcy uderza na bramkę GKSu, Zigardy ze spokojem broni
18min. Dobra okazja GKSu, Komorski do Majocha a ten trafia w środek bramki Raszki
17min. Sporo miejsca miał teraz Kolarz na środku tercji obronnej Podhala ale zabrakło mocy i precyzji w tym strzale
16min. Ciura mocno uderza z dystansu, dobijać próbuje Rzeszutko... nieprzepisowo powstrzymany przez Tapio
14min. Gospodarze już w pełnym zestawieniu
11min. Kartoszkin przedziera się środkiem, podaje na prawą stronę do Jeziorskiego a ten uderza prosto w bramkarza
9min. GOOL!!! Witecki odważnie wchodzi między obrońców i uderza, Raszka odbija krążek do boku jednak tyski napastnik padając trafia do bramki!
9min. Uderzenie Kotlorza, Raszka na raty broni
8min. Komorski po lodzie, broni Raszka
8min. Koniec kary Bryniczki
5min. Wronka z bulika, za lekko by zaskoczyć tyskiego bramkarza
4min. Różański z niebieskiej w środek bramki, Zigardy zbija do boku
3min. Raszka broni uderzenie Komorskiego
2min. Dobra okazja GKSu ale Bagiński nie trafia w krążek
1min. Jeszcze raz próbuje Vitek tym razem Raszka mniej pewnie, jednak nikt nie dobija odbitego krążka
1min. Kopia akcji sprzed kilku sekund tym razem w wykonaniu GKSu, uderzał Vitek a Raczka łapie
1min. Tapio zwodem zwiódł obrońcę i uderzył z okolic bulika, Zigardy robi użytek z raka
1min. Wznowienie dla Podhala

#3 Adam Bagiński PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Mateusz Bryk PO 0 0 0 0 0 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Bartosz Ciura PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Radosław Galant ŚR 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Jaroslav Hertl PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Dawid Majoch LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0