10:12 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Trzymanie kija przeciwnika
11:34 2 min. Mateusz Sordon #19 Atak kijem trzymanym oburącz
20:38 2 min. Adam Řehák Atak kijem trzymanym oburącz
21:55 2 min. Nikita Markowski Trzymanie kija przeciwnika
31:06 2 min. Adam Jaskólski #23 Zahaczenie
36:13 2 min. Filip Stopiński #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:58 10 min. Łukasz Bułanowski Kara za niesportowe zachowanie 10min
44:21 2 min. Mateusz Sordon #19 Atak w okolice głowy lub szyi
44:21 10 min. Mateusz Sordon #19 Kara za niesportowe zachowanie 10min
45:38 2 min. Szymon Marzec #68 Ostrość
47:48 2 min. Sebastian Szydło #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:30 2 min. Adam Jaskólski #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min - KONIEC MECZU. 3 PKT JADĄ DO OPOLA
60 min - GOOL! Fabry do pustej bramki! Wynik ustalony
59 min - GOOL! M.Kozłowski wykorzystuje podanie Jarosa i zmniejsza prowadzenie gości
58 min - Zagłębie bez bramkarza, Kieler zjechał do boksu
57 min - Czenadiew sam na sam, górą ponownie bramkarz Orlika
56 min - Rutkowski niemal zgubił krążek przed własną bramką. Na szczęście dla niego Klecha nie zdołał strzelić na bramkę
55:32 - Czas dla Orlika Opole
53 min - Szczechura w słupek!
51 min - GOOL!Fabry strzelił ze środka bulika. Krążek odbił przed siebie Kieler wprost pod kij Szydło. Ten ściągnął gumę do boku i strzelił przy słupku
48 min - Mimo wielu szans Zagłębie nie potrafi strzelić wyrównującej bramki. Dobra postawa bramkarza gości
47 min - T. Kozłowski sam na sam, broni bramkarz Orlika
45 min - Zagłębie przez 40 sek. 5 na 3. Wcześniej Marzec wyjechał z kontra lecz wypuścił sobie zbyt daleko krążek. Ten zdołał wybić Kieler, którego zahaczył zawodnik gości
44 min - Rehak zaatakowany przez Sordona
42 min - Łymanski wyjechał zza bramki i strzelił wprost w parkany Kielera
41 min - Bułanowski otrzymał karę dziesięciu minut za niesportowe zachowanie. Najprawdopodobniej zawodnik nie zgodził się z wcześniejszą decyzją arbitra
41 min - Orlik od wygranego wznowienia rozpoczął trzecią tercję
40 min - Koniec drugiej dużo lepszej tercji. Ostatnia odsłona rozpocznie się o 18:31
38 min - Wąsiński z bliska wprost w bramkarza Orlika. Poprawka Keckesa również padła łupem Slubowskiego
37 min - GOOL! Starszy z braci Kozłowskich przekierował gumę do bramki po strzale Keckesa
35 min - Szansa Zagłębia. T.Kozłowski sprzed bramki wprost w Slubowskiego
32 min - GOOL! Tuż po wyjściu z boksu kar Jaskólskiego Orlik zdobywa bramkę. Stopiński posłał krążek stojąc na wprost bramki obok łyżwy Kielera
31 min - Małe spięcie pod bramką Kielera, obyło się bez kar
30 min - Sędzia sygnalizował sześciu na lodzie dla gości. Po chwili anulował karę
29 min - Sordon huknął zza linii bulika. Krążek nad poprzeczką
28 min - Cichy przeprowadził indywidualną akcję jednak nie strzelił w światło bramki
27 min - Rompkowski wyjechał zza bramki i strzelił nad poprzeczką. Jedna z ciekawszych akcji w przeciągu ostatnich minut
26 min - Okres niemrawej gry w wykonaniu obu drużyn
24 min - Obie drużyny już w komplecie. Widoczna lekka przewaga Orlika
23 min - GOOL! Korenko dostał krążek przed bramkę i szybkim strzałem pokonał Kielera. Podwójna przewaga wykorzystana
22 min - Orlik zagra 5 na 3
21 min - Drugą odsłonę od wygranego wznowienie rozpoczęli sosnowiczanie. Rehak mocno z bulika jednak wprost w bramkarza przyjezdnych
20 min - Koniec pierwszej dość słabej tercji. Druga tercja rozpocznie się ok 17:47
19 min - Fabry spod bandy do Korzeniowskiego, ten nie zdołał czysto trafić w gumę. Kapitalna szansa zmarnowana przez napastnika gości
18 min - Kowalówka wstrzelił krążek do tercji Orlika, lecz bez problemów zdołał wyłapać go Slubowski
16 min - Marzec przejął krążek po stracie przez jednego z obrońców Zagłębia i strzelił wprost w Kielera. Chwilę później po wygranym wznowieniu zawodnik Orlika ponownie z bliska w bramkarza gości
15 min - Jaros pomknął z krążkiem na bramkę, lecz trafił wprost w Slubowskiego
13 min - GOOL! Keckes z nadgarstka pakuje krążek obok interweniującego Slubowskiego. Bramka w liczebnej przewadze
12 min - Rutkowski poszedł z szybką kontrą, jednak nie zdołał doprowadzić do wyrównania grając w liczebnym osłabieniu
11 min - Pierwsze wykluczenie dla miejscowych. Szansa Orlika na drugą bramkę
10 min - Cichy machnął się i nie trafił w krążek będąc w kapitalnej sytuacji
9 min - Sznotala mocno z niebieskiej linii lecz obok słupka. W odpowiedzi po szybkiej akcji Stojek nie zdołał trafić w światło bramki
8 min - Kontra Orlika podczas gry w osłabieniu, Kieler zdołał wybronić strzał Łymanskiego
6 min - Sosnowiczanie w przewadze nie potrafią założyć zamka w tercji rywala. Dobra postawa przyjezdnych
5 min - Podobna akcja Zagłębia. Krawczyk powtórzył wyczyn Jaskólskiego
4 min - W odpowiedzi J.Jaskólski mocno z niebieskiej linii lecz wprost w parkany Slubowskiego
3 min - Szczechura mógł szybko podwyższyć prowadzenie przyjezdnych lecz trafił w Kielera po dwójkowej akcji. Bramkarz Zagłębia poruszył bramkę przy interwencji
2 min - GOOL! Fabry wjechał jak w masło w tercję Zagłębia minął dwóch obrońców, a następnie Kielera i otworzył wynik pojedynku
2 min - W odpowiedzi Rutkowski z bliska po nagraniu przez Bernata. Krążek pewnie wybronił Slubowski
1 min - Pierwszy strzał w wykonaniu gości. Korenko mocno lecz obok bramki
1 min - Gramy! Pierwsze wznowienie dla Orlika
0 min - Witamy z Sosnowca. Na tafli są już sędziowie, czekamy na oba zespoły