18:23 2 min. Marek Indra #9 Rzucenie na bandę
18:23 2 min. Łukasz Bułanowski #16 Ostrość
30:40 2 min. Alaksandr Michiejonak #88 Zahaczenie
35:19 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:40 2 min. Nikita Semiannikow #27 Wymuszanie kary (symulowanie)
38:00 4 min. Karol Wąsiński #95 Ostrość
38:00 2 min. Adrian Kurz #89 Ostrość
44:25 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:13 2 min. Jakub Jaskólski #17 Atak kijem trzymanym oburącz
60 min - 59 sekund przed końcem spotkania trener Klisiak poprosił o przysługujący mu czas. W boksie zostaje Elżbieciak.
59 min - Goście w natarci. Dwa groźne strzały na bramkę Elżbieciaka oddali kolejne Rehak i T.Kozłowski.
59 min - Gospodarze nie zdołali wykorzystać przewagi. Czy zatem trener Klisiak zdecyduje się na wycofanie bramkarza?
57 min - Na ławce kar Jaskólski. Jeśli gospodarze chcę myśleć o wyrównaniu wyniku spotkania muszą rozegrać tą przewagę rozsądniej niż poprzednią.
56 min - Kąśliwy strzał Kozłowskiego łapie Elżbieciak.
55 min - Świetną obroną popisuje się Kieler, ratując swój zespół od utraty drugiej bramki. Na bramkę gości uderzał najpierw Gryc a później Jakubik.
54 min - Strzał Wąsińskiego zza obrońcy broni Elżbieciak.
53 min - Jaros z okolic bulika uderza mocno jednak nad bramką.
52 min - Kurz z niebieskiej, przed bramką znajduje się Jakubik jednak nie zdołał dobić strzału.
51 min - M.Kozłowski przed bramkę, jednak nie ma tam żadnego z jego kolegów aby skierować krążek do siatki.
50 min - Indywidualna akcja Gryca zakończona strzałem jednak niecelnym.
48 min - GOOL 1:2 !! Precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę popisuje się Adrian Kowalówka, wykorzystując błąd w obronie drużyny gospodarzy.
47 min - Niestety gospodarze nie zdołali wykorzystać liczebnej przewagi a w przeciągu 2 minut gra toczyła się w środkowej części lodowiska.
45 min - Szansa gospodarzy na zdobycie drugiego gola. Na łąwce kar T. Kozłowski.
43 min - Dobrą okazję na zdobycie bramki marnuje Piper.
42 min - Rutkowski z okolic bulika, pewnie łapie Elżbieciak.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

40 min - M. Kozłowski w sytuacji sam na sam z Elżbieciakiem, jednak uderzył obok bramki.
38 min - Do kolejnego pięściarskiego pojedynku w tym spotkaniu doszło pomiędzy Kurzem a Wąsińskim. Obaj spędzą na ławce kar 4 minuty.
38 min - GOOL 1:1 !! Keckes strzałem z okolic bulika pokonuje Elżbieciaka.
37 min - Przez 40 sekund goście będą grać 5/3, na ławkę kar za symulowanie odesłany Semiannikow.
36 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gospodarzy. Goście szybko zakładają zamek i bliski pokonania Elżbieciaka jest T. Kozłowski.
35 min - Kosakowski z niebieskiej, jednak krążek trafia w obrońcę gości.
33 min - Rehak przegrywa pojedynek z Elżbieciakiem, tym samym goście nie wykorzystują liczebnej przewagi.
32 min - Goście bez problemów założyli zamek w tercji obronnej gospodarzy, jednak mimo to nie zdołali oddać ani jednego strzału na bramkę Elżbieciaka.
31 min - Szansa gości na zdobycie wyrównującego trafienia. Na ławce kar Michiejenak.
30 min - Świetna okazja Gryca, jednak jakimś cudem po jego strzale krążek nie wpadł do bramki.
28 min - Krokosz bliski zdobycia drugiego trafienia, jednak jego strzał minimalnie minął bramkę.
26 min - GOOL 1:0 !! Parzyszek precyzyjnym strzałem w okienko nie
daje szans na obronę Kielerowi.
26 min - Kozłowski na niebieską do Rehaka a ten uderza mocno jednak prosto w golkipera gospodarzy.
25 min - Sarna mocno ale nad bramką.
23 min - Jakubik z najbliższej odległości trafia w słupek bramki Kielera.
22 min - Zakończyły się wszystkie kary nałożone pod koniec pierwszej tercji i zawodnicy obu ekip grają w pełnym zestawieniu.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

20 min - Słupek bramki uchronił gospodarzy od utraty pierwszego gola po strzale T. Kozłowskiego.
19 min - Starcie przy bandzie Bułanowskiego i Indry zakończone odesłaniem oby zawodników na ławkę kar.
18 min - Bibrzycki wzdłuż bramki do Sękowskiego, ten jednak nie zdołał opanować krążka.
17 min - Kąśliwy strzał T.Kozłowskiego, odbija Elżbieciak.
15 min - Wąsiński do Stojka, ten strzałem z okolic bulika nie zdołał pokonać Elżbieciaka.
14 min - Bibrzycki do Kosakowskiego, ten mocno jednak obok bramki.
13 min - Świetne podanie od T.Kozłowskiego otrzymał Rehak, jednak nie zdołał oddać precyzyjnego strzału na bramkę Elżbieciaka.
12 min - Koniec kary Krawczyka i od razu świetna akcja w wykonaniu gości, jednak kolejnej dogodnej sytuacji nie wykorzystał Nahunko.
11 min - Mimo, iż gospodarze większą część przewagi spędzają w tercji obronnej gości to zawodnicy Zagłębia dobrze się bronią rozbijając atak Janowian.
10 min - Szansa gospodarzy na objęcie prowadzenia. Na ławce kar Krawczyk.
8 min - Andrejkiw wzdłuż bramki do Markowskiego, jednak ten nie zdołał dosięgnąć podania i wynik nadal bez zmian.
7 min - Błąd Sarny przy wyprowadzaniu krążka z tercji, jednak Nahunko nie wykorzystuje dogodnej sytuacji.
6 min - Wrzutka Jarosa odbija Elżbieciak. Kontra gospodarzy Kozłow popędził prawą stroną lodowiska i strzałem z ostrego kąta próbował zaskoczyć Kielera.
5 min - Sikora przed szansą zdobycia pierwszego trafienia dla gości, jednak górą w tym starciu golkiper gospodarzy.
4 min - Mocny strzał Vrany, jednak ofiarnie broni Rehak.
3 min - Dwa groźne strzały Semiannikowa z niebieskiej, jednak oba niecelne.
2 min - Indra w indywidualnej akcji zatrzymany na niebieskiej przez obrońców gości.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.