07:29 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:15 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Atak kijem trzymanym oburącz
19:09 2 min. Marek Holý #97 Uderzanie kijem
22:36 2 min. Konrad Lacheta #14 Zahaczenie
23:42 2 min. Mateusz Bepierszcz #73 Rzucenie na bandę
28:22 2 min. Marek Holý #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:19 2 min. Jaroslav Hertl #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:58 2 min. Marek Holý #97 Atak kijem trzymanym oburącz
41:40 2 min. Patryk Musiał #5 Zahaczenie
45:18 2 min. Jakub Piper #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:25 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Uderzanie kijem
59 min - GOOL 1:11 !! Bagiński zmienia tor lotu krążka po strzale Kotlorza.
58 min - GOOL 1:10 !! Łopuski dobija strzał Jeziorskiego.
57 min - Bepierszcz z okolic bulika pewnie łapie Niemczyk. Chwile później Łopuski i kolejny raz świetnie krążek łapie bramkarz.
56 min - Indywidualna akcja Bepierszcza zakończona strzałem. Bez zmiany wyniku.
55 min - Piękna interwencja Niemczyka po strzale Pociechy.
54 min - Gospodarze podczas okresu gry w przewadze nie zdołali nawet założyć zamka.
52 min - Jeziorski bliski zdobycia trafienia, jednak faulował przy tym golkipera gospodarzy.
50 min - Pociecha z najbliższej odległości ale krążek z kija wybija mu Niemczyk.
48 min - GOOL 1:9 !! Kolejne trafienie gości. Tym razem krążek między parkanami Niemczyka posyła Łopuski.
46 min - Sękowski zabrał krążek na niebieskiej Kolarzowi jednak w w tym starciu górą bramkarz gości.
46 min - Faulowany Kogut i sędzia odsyła na ławkę kar Pipera.
45 min - Kolejny mocny strzał broni Niemczyk. Tym razem zatrzymał strzał Bryka.
43 min - Kolarz z niebieskiej, pewnie łapie Niemczyk.
42 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gospodarzy.
41 min - Krokosz do Rajskiego, ten atakowany przez jednego z obrońców oddał bardzo lekki strzał na bramkę.

39 min - GOOL 1:8 !! Komorski posyła krążek między parkanami Niemczyka.
38 min - Bagiński przed bramkę do Galanta. Ten uderza jednak strzał broni Niemczyk.
37 min - Świetną obroną popisuje się Niemczyk - broni potężny strzał Kartoszkina.
36 min - Majoch uderza na bramkę, jednak krążek minimalnie mija słupek.
34 min - Sękowski wzdłuż bramki do Bibrzyckiego, ale ten nie trafia w krążek.
33 min - Szansa gospodarzy na zdobycie kolejnego trafienia. Na ławce kar Hertl.
32 min - GOOL 1:7 !! Majoch uciekł obrońcom gospodarzy i ze stoickim spokojem w sytuacji sam na sam pokonał Elżbieciaka. Po tym trafieniu w ekipie gospodarzy nastąpiła zmiana bramkarza.
31 min - Bryk z niebieskiej, mocno ale prosto w golkipera gospodarzy.
30 min - GOOL 1:6 !! Kartoszkin strzałem z okolic bulika pokonuje Elżbieciaka.
29 min - GOOL 1:5 !! Kolusz wykorzystuje grę w przewadze.
29 min - Kolejna kara dla gospodarzy. Na ławce kar Holy.
27 min - Świetna okazja niewykorzystana przez Parzyszka.
25 min - GOOL 1:4 !! Sękowski umieścił gumę między parkanem a słupkiem bramki Kosowskiego.
24 min - Siły na lodzie się wyrównują.
23 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gospodarzy i kolejna szansa na zwiększenie prowadzenia przez drużynę gości.
22 min - Kotlorz z niebieskiej, krążek odbija Elżbieciak. Koniec kary Sarny.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

20 min - GOOL 0:4 !! Praktycznie z zerowego kąta krążek w siatce umieszcza Ciura.
20 min - Tym razem goście zagrają z przewagą jednego zawodnika.
19 min - Kogut w identyczny sposób jak przy zdobyciu pierwszego trafienie próbował zaskoczyć Elżbieciaka.
18 min - Strzał Kalinowskiego z okolic bulika mrozi golkiper gospodarzy.
17 min - Goście ciągle atakuję i praktycznie nie wyjeżdżają z tercji obronnej Janowa.
16 min - Sarna z niebieskiej, krążek pewnie łapie Koskowski.
16 min - Kolejny błąd gospodarzy na linii niebieskiej i kolejna utrata krążka spowodowała groźną sytuację pod bramką Elżbieciaka. Tym razem czujnie zachował się golkiper gospodarzy.
15 min - Zakończyła się kara gości. Niestety, ale gra w przewagach gospodarzy pozostawia wiele do życzenia...
14 min - Krokosz stracił krążek na niebieskiej na rzecz Bepiersza. Napastnik gości nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.
13 min - Kolejna przewaga gospodarzy. Czy tym razem zdołają założyć zamek i zdobyć kontaktowe trafienie?
12 min - Galant zza bramki do Bagińskiego, ale ten nie zdołał pokonać Elżbieciaka z najbliższej odległości.
11 min - GOOL 0:3 !! Kogut do Vitka ten za pierwszym razem pudłuje jednak przy dobitce golkiper gospodarzy nie miał najmniejszych szans.
10 min - Niewykorzystany okres gry w przewadze przez hokeistów Naprzodu. Podczas dwóch minut gdy nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę.
9 min - Mimo gry w liczebnej przewadze gospodarze mają problem z założeniem zamka.
8 min - Kara w drużynie gości. Szansa gospodarzy na zdobycie kontaktowego trafienia.
7 min - GOOL 0:2 !! Rzeszutko otrzymał podanie od Kolusza i pozornie niegroźnym strzałem zdobył bramkę.
6 min - Galant wjechał do tercji gospodarzy i oddał mocny, ale niecelny strzał na bramkę.
5 min - Kolejna groźna akcja w wykonaniu duetu Kogut - Kartoszkin, jednak obronną ręką wyszedł z tej sytuacji bramkarz gospodarzy.
4 min - Gryc przed bramkę do Parzyszka, ale ten nie zdążył przejąć tego podania.
3 min - Hertl z niebieskiej, odbija parkanem Ela.
2 min - GOOL 0:1 !! Kogut niesygnalizowanym strzałem w okienko pokonuje Elżbieciaka. Nie popisał się przy tej interwencji golkiper gospodarzy.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.