01:11 2 min. Jussi Tapio #17 Trzymanie przeciwnika
12:54 2 min. Peter Bezuška #6 Uderzanie kijem
19:27 2 min. Dariusz Wanat #88 Uderzanie kijem
34:07 2 min. Mateusz Adamus #38 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:34 2 min. Lubomir Vosatko #22 Wysoko uniesiony kij
45:03 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Atak kijem trzymanym oburącz
46:02 2 min. Patryk Malicki #20 Trzymanie przeciwnika
46:02 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
59:57 2 min. Filip Wielkiewicz #26 Atak łokciem
Koniec meczu.
60. min - Kara dla Wielkiewicza na 3 sekundy przed końcem.
60. min - Teraz jeszcze szansa na zmniejszenie strat. Najpierw Wojtarowicz, później Kowalówka. Raszka poradził sobie z ich strzałami.
59. min - 100 sekund do końca.
58. min - Kocioł pod bramką Witka. Uderzał Różański, potem Wronka. Guma tańczyła na linii bramkowej, aż w końcu nakrył ja oświęcimski bramkarz.
56. min - Tabaczek ładnie pomknął prawym skrzydłem. Później przeprowadził kombinacyjną akcję z Bezuszką i Adamusem. Szczęście było blisko.
55. min - Daneczek strzałem od zakrystii próbował zaskoczyć Raszkę. Bramkarz Podhala zdołał się przemieścić i zamrozić gumę.
54. min - Podhale pewnie zmierza po zwycięstwo.
53. min - Jokila ładnie zabrał się z gumą, zwiódł dwóch obrońców i uderzył na bramkę oświęcimską bramkę. Dobra interwencja Witka.
52. min - Vosatko. Uderzał w krótki róg. Gumę odbił Raszka.
51. min - Brakuje dokładności ekipie Josefa Dobosza.
50. min - Prosty błąd Daneczka, który najpierw wjechał, potem wyjechał, a następnie znów wjechał do tercji. Spalony.
49. min - Nowotarżanie spokojnie kontrolują przebieg meczu.
48. min - GOOOL! 5:1! Ałeksiuk wzdłuż linii niebieskiej do Tomasika, ten uderza bez przyjęcia i krążek ląduje w bramce. Być może był jeszcze rykoszet.
47. min - "Szarotki" w podwójnej przewadze. Mają świetną okazję, by podwyższyć prowadzenie.
47. min - Dwie minuty karne dla Malickiego i jeszcze dwie minuty kary technicznej. Oświęcimianie zbyt późno stanęli do wznowienia.
46 min. - GOOOL! 4:1! Mateusz Adamus zmienił tor lotu krążka po uderzeniu Petera Bezuszki
46. min - Kara dla Neupauera. Złapał ją w tercji ataku.
45. min - GOOOL! 4:0! Różański ładnie wypatrzył podłączającego się do akcji Mrugałę. Ten pociągnął z nadgarstka w samo okienko.
45. min - Unia w komplecie.
44. min - "Szarotki" nie stworzyły na razie większego zagrożenia.
43. min - Vosatko indywidualna akcja. Minął defensora, ten się od niego odbił i... sędzia Maciej Pachucki nakłada na Czecha dwuminutowe wykluczenie.
42. min - Tempo meczu nie jest porywające. Wygląda to tak, jakby oba zespoły chciały, aby ten mecz się skończył.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Teraz Raszka mógł w końcu popisać się interwencją. Wyłapał wrzutkę z połowy lodowiska.
40. min - Potężne uderzenie Jaśkiewicza. Krążek obok bramki.
39. min - Teraz chyba poprzeczka uratowała bramkarza gości. Uderzał Zarotyński.
38. min - Olchawski w sytuacji sam na sam z Witkiem. Górą oświęcimski bramkarz.
38. min - Neupauer! Jęk zawodu na trybunach. Miał dobrą okazję, nie zdołał umieścić gumy w siatce.
37. min - Popela wjechał do tercji, ale uderzył zbyt anemicznie. Raszka złapał gumę do raka.
36. min - Guma krąży jak po sznurku. Jedyne do czego można się przyczepić to nieco mała ilość strzałów.
35. min - Na lodzie jest już pierwsza formacja Podhala, która rozgrywa zamek.
35. min - Dwie minuty karne dla Adamusa. Szansa dla gospodarzy na podwyższenie prowadzenia.
34. min - Teraz jeszcze Tapio! Broni Witek.
33. min - Potężne uderzenie Neupauera, Witek broni z problemami.
32. min - GOL! 3:0! Nowotarżanie skrzętnie podwyższają prowadzenie. Sulka wrzucał gumę przed bramkę. Witek odbił gumę, ale wprost na łopatkę kija Olchawskiego, który wpakował krążek do pustej bramki
31. min - Suną kolejne ataki "Szarotek".
30. min - Budzowski uderzył z bulika, potem dograł jeszcze do Tabaczka, ale ten ustawiony był tyłem do bramki.
29. min - Nowotarżanie coraz lepiej sobie radzą, pachnie kolejnymi golami.
28. min - Kotłuje się pod bramką Witka.
27. min - Kontra oświęcimian, ale niedokładnie rozegrali krążek zawodnicy I ataku.
26. min - Wronka uderzył bez przyjęcia. Ale Witek zdołał złożyć parkany.
25. min - Haas przystopował akcję fińskich napastników. Byłoby groźnie.
24. min - Ładny atak ciałem Piotrowicza. Chyba pierwszy w tym meczu.
23. min - Bez forsowania tempa grają obie ze stron.
22. min - Oświęcimianie dobrze się bronią, a 20-letni napastnik biało-niebieskich opuścił ławkę kar.
21. min - Podopieczni Marka Ziętary jeszcze przez 87 sekund będą grać w przewadze. Na ławce kar przebywa Wanat.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec I tercji
20. min - Faul Wanata i nowotarżanie znów zagrają w przewadze.
19. min - GOL! 2:0! Budzowski nie upilnował Tomasika, który ładnie podłączył się do akcji ofensywnej i w ekwilibrystyczny sposób pokonał Witka.
18. min - Sporo prostych błędów zaczęli popełniać oświęcimianie. Mają problemy z wprowadzeniem gumy do tercji
17. min - "Szarotki" narzuciły swój styl rywalom. Zdobyty gol dodał im skrzydeł.
16. min - Popisowa akcja Wielkiewicza, który ładnie minął oświęcimskich defensorów. Jego strzał efektowny, ale minimalnie niecelny.
15. min - GOL! 1:0! Jaśkiewicz otwiera wynik spotkania. Podania Krzysztofa Zapały do Oskara Jaśkiewicza nie przeciął Marek Modrzejewski i młody defensor posłał gumę do siatki.
14. min - Podhale w przewadze. Dobrze rozgrywany ten krążek przez nowotarżan. Witek zwija się jak w ukropie.
13. min - Będzie kara dla Petera Bezuszki, który powstrzymał nieprzepisowo napastników Podhala przed dobitką
13. min - Kontra Podhala i dobre uderzenie Zapały. Broni Witek.
12. min - Malicki! Ładnie dobijał krążek po uderzeniu Wanata.
11. min - Haas przejechał z krążkiem całą taflę, uderzył i Raszka tuż po odbiciu nie wiedział, gdzie jest krążek.
10. min - Słabszy okres w wykonaniu obu ekip. Obie ekipy nieco zwolniły.
9. min - Uderzenie Zapały z okolic prawego bulika pewnie odbija Witek.
8. min - Dobrze interweniuje jak na razie Przemysław Witek. Dobrze zatrzymał uderzenie Filipa Wielkiewicza.
7. min - Wojtarowicz zbyt mocno do Kowalówki. Ładnie zapowiadała się ta akcja.
6. min - Kolejna akcja "Szarotek"! Wronka starał się zmieścić gumę między parkanami Witka.
5. min - Teraz ładna akcja Podhala. Neupauer zagrał do podłączającego się Mrugały, ale jego uderzenie broni Witek.
4. min - Malicki ładnie zabrał się z krążkiem, ale uderzenie w jego wykonaniu było dosłownie anemiczne.
4. min - Podhale w pełnym składzie.
3. min - Trzeba przyznać, że nieźle rozgrywany był ten zamek przez biało-niebieskich.
3. min - Modrzejewski ładnie wjechał do tercji rywala. Uderzył minimalnie niecelnie. Guma wróciła przed pole bramkowe i szansę na dobitkę miał bodaj Budzowski. Raszka zdążył sparować to uderzenie.
2. min - Haas wygrał wznowienie, po kilku podaniach krążek trafił na niebieską do Gabrysia. Ten uderzył potężnie, ale broni Raszka.
2. min - Będzie kara dla nowotarżan. W boksie jest już Jussi Tapio.
2. min - Dwa uderzenia nowotarżan i skutecznie Przemysław Witek.
1. min - Próba dalekiego dogrania Vosatki do Daneczka. Uwolnienie.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Raszka i Witek.

Hokeiści są już na lodzie. W tle słychać melodię z Janosika, a to znak, że wkrótce rozpocznie się to spotkanie.

#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 5 5.00 33 33 0 0 0 0 84.85 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#16 Radim Haas ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Patryk Malicki LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0