16:58 2 min. Witalij Andrejkiw #66 Ostrość
21:57 2 min. Łukasz Bułanowski #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:35 2 min. Dawid Kruczek #10 Zahaczenie
28:02 2 min. Marek Pohl #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:42 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:39 2 min. Kamil Sikora #19 Uderzanie kijem
39:16 5 min. Łukasz Bułanowski #16 Atak w okolice głowy lub szyi
39:16 20 min. Łukasz Bułanowski #16 Kara meczu za niesportowe zachowanie
39:24 2 min. Jakub Radwan #13 Zahaczenie
50:29 2 min. Marcin Kozłowski #21 Zahaczenie
52:22 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:52 2 min. Nikita Markowski #37 Zahaczenie
65 min - Po strzale Parzyszka krążek trafia w słupek. O wyniku spotkania zadecydują rzuty karne.
65 min - Duża część tej dogrywki toczy się w środkowej części lodowiska.
64 min - Jaros do Bernata, krążek pewnie łapie Elżbieciak.
62 min - Znów gospodarze, tym razem Semiannikow z niebieskiej a jego strzał ofiarnie broni Nahunko.
61 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy i akcja Sękowskiego. Bez strzału na bramkę.

60 min - O wyniku spotkania zadecyduje dogrywka.
59 min - Mimo gry w osłabieniu dwie groźne sytuacje stworzyli sobie zawodnicy Zagłębia. W obu sytuacjach lepszy okazał się Elżbieciak.
58 min - Sarna z niebieskiej odbija Kieler.
57 min - Kolejna groźna sytuacja. Tym razem w dogodnej sytuacji Indra uderza prosto w bramkarza.
56 min - Pohl strzałem z bekhendu próbował zaskoczyć Kielera.
55 min - Gospodarze zdołali wybronić osłabienie. Obie ekipy w komplecie.
54 min - Jaros obok bramki.
53 min - Kuriozalna sytuacja na lodowisku Jantor a w roli głównej sędzie główny spotkania Michał Baca.. gospodarze grają w osłabieniu.
52 min - Świetna akcja Kurza ze Stachurą, ten drugi oddaje mocno strzał jednak minimalnie niecelny.
51 min - Kolejne wykluczenie, tym razem Kozłowski odsiadywać będzie dwie karne minuty.
49 min - GOOL 1:1 !! Gryc wzdłuż bramki do Jakubika a ten pięknym strzałem z nadgarstka doprowadza do wyrównania.
48 min - Gryc próbował swoich sił w indywidualnej akcji, jednak zatrzymany przez zawodników gości.
47 min - Jakubik z okolic bulika, broni Kieler.
46 min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, jednak jakimś cudem guma nie znajduje się w siatce.
45 min - Mikulczyk sam na sam z Elżbieciakiem, górą bramkarz gospodarzy.
44 min - Pohl do Kurza, ten mocno jednak krążek odbija Kieler.
43 min - Semiannikow mocno z niebieskiej, krążek odbija Kieler ale ląduje on prosto na kiju Parzyszka. Doświadczony zawodnik nie wykazał sie jednak zbytnim spokojem i nie zdołał pokonać golkipera gości.
42 min - Groźny strzał Andrejkiwa jednak Elżbieciak na posterunku.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

40 min - Brutalny atak w wykonaniu Bułanowskiego i zawodnik gości zostaje odesłany do szatni.
39 min - Markowski z niebieskiej parkanem broni Elżbieciak.
37 min - Kolejny błąd w defensywie Semiannikowa i goście marnują świetną okazję strzelecką.
35 min - Bułanowski wzdłuż bramki do A.Jaskólskiego ten nie zdołał jednak przyjąć podania.
34 min - Mimo gry w osłabieniu z krążkiem na bramkę Elżbieciaka pojechał Bernat. Nie zmieniło to jednak wyniku spotkania.
33 min - Kolejne wykluczenie. Tym razem na ławce kar Sikora i gospodarze mają szansę na zdobycie wyrównującego trafienia.
32 min - Kruczek z niebieskiej, obok bramki.
30 min - GOOL 0:1 !! Bernat wykorzystuje podanie od Jarosa i otwiera wynik spotkania.
30 min - Nahunko z okolic bulika, krążek pewnie łapie golkiper gospodarzy.
29 min - Jaros na niebieską do Kruczka, ten mocno jednak parkanem odbija Elżbieciak.
28 min - Wąsiński przed Elżbieciakiem, posyła krążek nad bramką.
27 min - Ekipa Zagłębia gra w pełnym zestawieniu.
26 min - Pierwsza minuta przewagi bez zagrożenia dla ekipy z Sosnowca.
25 min - Sędzia główny spotkania nakłada kolejną karę. Tym razem na ławce kar Kruczek.
24 min - Gryc wzdłuż bramki do Radwana, ten jednak nie trafia w krążek.
23 min - Kurz z niebieskiej, obok bramki.
22 min - Na ławce kar Bułanowski. Może tym razem gospodarze zdołają wykorzystać liczebną przewagę.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

19 min - Sarna z niebieskiej odbija Kieler.
17 min - Kolejne wykluczenia. Tym razem na ławkę kar odesłani Gryc i Andrejkiw.
17 min - Wszyscy zawodnicy biorący udział w pięściarskim pojedynku zostali odesłani do szatni.
16 min - Dwa pięściarskie pojedynki obejrzeć mogli kibice zgromadzeni na Jantorze. Najpierw Kozlow z Krawczykiem później Kosakowski z Rehakiem. W obu przypadkach lepsi okazali się zawodnicy gospodarzy.
16 min - Keckes z niebieskiej, parkanem odbija Ela.
15 min - Na ławce kar Rasikoń i goście po raz drugi w dzisiejszym spotkaniu grać będą z przewagą jednego zawodnika.
14 min - Groźna akcja Jarosa, ale doświadczony napastnik uderza nad bramką golkipera gospodarzy.
13 min - Bernat przed bramkę do Rehaka ten oddaje strzał, który mrozi Elżbieciak.
12 min - Po błędzie na niebieskiej jednego z obrońców Zagłębia z kontrą wyjechali zawodnicy Naprzodu. Parzyszek próbował odegrać krążek do Rajskiego jednak nie przyniosło to efektu w postaci bramki.
11 min - Strzał Rajskiego z okolic bulika odbija przed siebie Kieler, próbował jeszcze dobić Piper ale bezskutecznie.
10 min - Bernat w indywidualnej akcji zatrzymany na niebieskiej przez Lachete.
9 min - Jakubik z najbliższej odległości próbował pokonać Kielera.
8 min - Kolejne wykluczenie. Tym razem o jednego gracza na lodzie mniej będą mieli zawodnicy Zagłębia.
7 min - Gospodarze dobrze rozbijają ataki przyjezdnych, nie dając im szans na założenie zamka.
6 min - Strzał Nahunki do rogu odbija Elżbieciak.
5 min - Szansa gości nie otworzenie wyniku spotkania. Na ławce kar Stachura.
5 min - Indywidualna akcja Indry, jednak w końcowej jej fazie zabrakło trochę miejsca na oddanie strzału.
4 min - Kurz z niebieskiej, mocno ale obok bramki.
3 min - Gospodarze nie wykorzystują okresy gry w przewadze. Obie ekipy już w pełnym zestawieniu.
2 min - Jakubik przed bramkę do Sękowskiego, ten nie trafia czysto w krążek i mija on bramkę Kielera.
1 min - Pierwsze wykluczenie w ekipie gości. Na ławce kar Rehak.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.