26:12 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:20 2 min. Peter Novajovský #88 Zahaczenie
42:21 2 min. Karol Kisielewski #77 Przeszkadzanie
47:48 2 min. Grzegorz Pasiut #19 Ostrość
49:22 2 min. Peter Bezuška #6 Rzucenie na bandę
52:18 2 min. Daniel Kysela Spowodowanie upadku przeciwnika
55:54 2 min. Peter Bezuška #6 Trzymanie przeciwnika
57:24 2 min. Filip Drzewiecki #84 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:47 2 min. Radim Haas #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:11 2 min. Peter Bezuška #6 Wysoko uniesiony kij
58:34 2 min. Damian Słaboń #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
-60. min - Koniec meczu! Cracovia pokonuje Unię 4:3. Decydującego gola zdobywa Maciej KRuczek!
- 60. min - GOOOL! 4:3 dla Cracovii! W sytuacji 4 na 3 na lodzie Maciej Kruczek atomowym strzałem zapewnił zwycięstwo gospodarzom!
- 60. min - Czas dla drużyny gości.
- 60. min - Posypały się kary. Na lodzie 3 na 3. W dobrej sytuacji Filip Drzewiecki, ale nie miał miejsca na przełożenie krążka na bekhend.
- 58. min - Haas na ławce. Na lodzie 4 na 3.
- 57. min - 2 minuty kary dla Drzewieckiego.
- 57. min - Bomba Svitany z bliska.
- 57. min - Kontra i Tabaćek bliski zdobycia gola w osłabioeniu!
- 56. min - Beżuśka na ławce kar za trzymanie. Cracovia przed doskonała okazję na zmianę wyniku.
- 54. min - Niecelne podanie Rompkowskiego, po chwili Grman wrzuca krążek spod niebieskiej i pewnie łapie Witek.
- 53. min - 2 minuty dla Kyseli.
- 52. min Kontra Unii, Tabacek odgrywa do Budzowskiego, a ten trafia w słupek.
- 51. min - Cracovia atakuje, ale krążek za nic nie chce wpaść do bramki rywali.
- 50. min - Beżuśka ostro potraktował przy bandzie Domogałe i otrzymał dwie karne minuty.
- 50. min - Z najbliższej odległości Kowalówka uderza nad bramką.
- 48. min - Kara dla obydwu drużyn. Ze strony Unii - Danecek, ze strony Cracovii - Pasiut.
- 47. min - Pasiut z bliska uderza wprost w bramkarza.
- 46. min - GOOL! 3:3: Po strzale Kruczka z przestrzeni między bulikowej, krążek do własnej siatki wpakował Lukas Popela!
- 45. min - Kapica ładnie przedarł się przez obronę i uderzył po lodzie przy słupku. Witek wyciągnął się jak struna i obronił uderzenie.
- 45. min - Cracovia w pełnym zestawieniu.
- 43. min - 2 minuty kary dla Kisielewskiego za natarcie.
- 43. min - Paszek marnuje idealną sytuację: Z bliska trafia wprost w "Radzika".
- 41. min - Rozpoczynamy III tercję. Cracovia jeszcze przez minutę w osłabieniu.

- 40. min - Koniec II tercji. Przy stanie 3:2 dla Unii Oświęcim!
- 40. min - Dwie minuty kary dla Novajovskyego za zahaczanie. Kontra Cracovii, jednak po raz kolejny gracze "Pasów" nie potrafią zdobyć gola. Strzał ponad bramką
- 39. min - Słaboń z prawego bulika. Parkanem broni oświęcimski golkiper.
- 38. min - Po strzale Pasiuta krążek otarł się o maskę Witka.
- 37. min - Lekki strzał Haasa z lewej strony.
- 35. min - Z bliska niecelnie uderza Kapica.
- 34. min - Cracovia stwarza sytuacje bramkowe, ale nei potrafi umieścić krążka w siatce. Wciąż 3:2 dla Unii!
- 33. min - Karny dla Cracovii! Do krążka podjeżdza Domogała. Najazd wykonany jednak zbyt statycznie i Witek nie miał problemów z obroną!
- 32. min - Przemysław Witek znakomicie broni w II tercji. Powstrzymał uderzenia m. in. Novojovskyego i Kapicy!
- 31. min - Paszek na szybkości próbował pokonać Radziszewskiego. Dobrze jednak krakowski bramkarz, który bez problemów łapie krążek.
- 30. min - Dobra akcja "Pasów" Witek położony, jednak Kisielewski nie potrafił zmieścić krążka w siatce.
- 29. min - Unia już w pełnym zestawieniu.
- 28. min - Kontra Unii, ale zamiast krążka w bramce "Pasów" znalazł się Kacper Guzik.
- 28. min - Cracovia nie potrafi założyć zamka. Unia dzielnie się broni.
- 27. min - Kara techniczna 2 minuty dla Unii za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
- 24. min - Trzy dobre okazje dla "Pasów". Nadal jednak nie ma gola. Unia w pełnym zestawieniu.
- 23. min - Na ławce kar melduje się też Kowalówka. Unia w podwójnym osłabieniu!
- 22. min - Drzewiecki do Pasiuta, ale ten został przewrócony przez Kysele. Nowy nabytek Unii otrzymuje dwie minuty kary
- 21. min - Strzał z bliska Bezuski. Pierwsza interwencja "Radzika". Cracovia już w pięciu na lodzie.
- 21. min - Rozpoczynamy II tercję. W bramce Cracovii melduje się Rafał Radziszewski.

- 20. min - Koniec I tercji przy stanie 3:2 dla Unii Oświęcim. To nie jest dobry mecz dla bramkarzy!
- 19. min - GOOL! 3:2 dla Unii! Kolejny raz pierwszy atak zdobywa gola! Spod niebieskiej uderzył Vosatko, a kij przyłożył Wojtarowicz!
- 18. min - Za atak wysokim kijem na Jerzego Gabrysia Patrik Svitana otrzymuje cztery karne minuty
- 16. min - Na lodzie czwarta piątka "Pasów"
- 14. min - GOOL! Unia wraca do gry. Oświecimianie wykorzystują okres gry w przewadze, gdy na ławce kar siedział Noworyta. Unici rozegrali szybki zamek, najpierw uderzał Danecek, a później skutecznie dobijał Wojtarowicz! Błąd popełnia Luba, który nie zatrzymał krążka! Cracovia - Unia 2:2!
- 13. min - Błąd obrony Cracovii. Łuba broni parkanem i ratuje sytuacje. Po strzelonej bramce Unia poczyna sobie coraz śmielej.
- 11. min - GOOL! Unia łapie kontakt! Danecek wykorzystuje błąd obrony! Mamy 1:2.
- 10. min - Strzał Noworyty. Odbija kijem Witek.
- 8. min - GOOL! 2:0 dlan"Pasów" Cracovia wykorzystuje grę w przewadze. Maciej Urbanowicz po podaniu Damiana Kapicy umieszcza gumę w siatce obok bezradnego Przemysława Witka!
- 7. min - Radim Haas na ławce kar za trzymanie
- 5. min - Z bliska w zamieszaniu próbował Słaboń, ale dobrze Witek.
- 4. min - Wrzutka oświęcimian. Niepewnie Luba.
- 4. min - Grzegorz Pasiut szarżował na bramkę przeciwników, ale powstrzymany przez defensywę gości.
- 3. min - Najwyraźniej jedna bramka to zbyt mało. Cracovia cały czas w natarciu. Przemysław Witek kilkukrotnie uratował swój zespół przed stratą drugiego gola.
- 2. min - GOOL! 1:0 dla Cracovii: Kacper Guzik dograł zza bramki do Filipa Drzewieckiego, a ten z najbliższej odległości umieścił krążek w siatce!
- 1. min. Rozpoczęcie meczu. Krążek dla oświęcimian.

Już za chwilę na lód wyjadą obie drużyny. W bramce Cracovii niespodziewanie zagra Michael Luba, natomiast między słupkami Unii Oświęcim wystąpi Przemysław Witek.

Wszystkim użytkownikom portalu Hokej.Net życzymy Wesołych Świąt w ciepłym rodzinnym gronie. Wszystkiego dobrego!!!

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
#1 Michael Łuba B 3 9.00 10 10 0 0 0 0 70.00 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 0 0.00 16 16 0 0 0 0 100.00 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki LS 1 0 0 0 1 2 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 4 4.00 52 52 0 0 0 0 92.31 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#91 Wojciech Koczy ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Kysela PO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Patryk Malicki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0