06:31 2 min. Mateusz Sordon #19 Natarcie
07:02 2 min. Marcin Kozłowski #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:01 2 min. Martin Kečkeš #78 Zahaczenie
15:58 2 min. Dominik Nahunko #57 Atak kijem trzymanym oburącz
15:58 2 min. Alexander Szczechura #6 Uderzanie kijem
18:04 2 min. Filip Stopiński #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:25 2 min. Dakota Klecha #66 Przeszkadzanie
27:25 2 min. Kamil Dolny #4 Rzucenie na bandę
38:13 2 min. Oskar Krawczyk #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:18 2 min. Dominik Nahunko #57 Zahaczenie
59:09 2 min. Marcin Jaros #32 Ostrość
59:09 2 min. Arkadiusz Kostek #24 Przeszkadzanie
60 min - Koniec meczu. 3 pkt dla Orlika
59 min - GOOL!Cgojevs do pustaka
58 min - Czas dla Zagłębia. Kieler został w boksie
56 min - Nobis zaatakował ciałem Kozłowskiego przy bandzie. Nie ma kary. Na trybunach słychać "pozdrowienia" dla PZHL
55 min - GOOL! Grając w osłabieniu Mikulczyk minął dwóch zawodników i pięknym strzałem wpakował krążek przy słupku
54 min - GOOL! Klecha wyszedł sam na sam i strzałem przy słupku pokonał Kielera
54 min - Rehak pod pachę Nobisa. Krążek spadł przed linią bramkową. Nadal 2:3
53 min - Rutkowski próbował po lodzie doprowadzić do wyrównania. Krążek przymroził Nobis
51 min - Cgojevs sam na sam. Górą bramkarz gospodarzy
50 min - Stopiński z najazdu wprost w parkany bramkarza Zagłębia
49 min - Tym razem Sordon próbował zaskoczyć Kielera. Jego strzał po lodzie bez trudu odbił bramkarz miejscowych
47 min - W odpowiedzi Rehak z bliska wprost w bramkarza Orlika
46 min - Szydło mocno lecz obok bramki
44 min - GOOL! Szybka odpowiedź Orlika. Z lewej strony przy słupku precyzyjnie krążek do bramki skierował Cgojevs
43 min - Bychawski mocno z niebieskiej. Krążek po interwencji Kielera przeleciał nad poprzeczką
42 min - Nahunko leżał na lodzie przez moment. Po chwili zjechał do boksu przy pomocy kolegów z drużyny
42 min - GOOL! Trójkowa szybka akcja Zagłębia i Rutkowski doprowadził do wyrównania
41 min - Cichy wjechał w tercję Zagłębia i strzelił mocno. Krążek przeleciał nad poprzeczką
40 min - Koniec drugiej tercji
40 min - GOOL! Szczechura strzelił na bramkę. Krążek znalazł się pod parkanem Kielera, który nie zdołał go przycisnąć do lodu
39 min - Grając w osłabieniu Jaskólski A. wyszedł sam na sam. Nobis na raty wyłapał krążek
38 min - Klecha wyjechał z indywidualną akcję jednak nieprzepisowo powstrzymał go Krawczyk
37 min - Rehak zza bramki do Bernata, ten uderzył w parkany Nobisa
34 min - Mikulczyk wyjechał zza bramki i strzelił wprost w bramkarza Orlika
33 min - Jaskólski J. mocno z niebieskiej. Gumę do boku zbił Nobis
31 min - Stopiński F. znalazł się przed bramką jednak nie zdołał czysto trafić w krążek
29 min - GOOL! Markowski dobił strzał Jarosa, który uderzył z niebieskiej linii. Bramka w podwójnej przewadze
27 min - Podwójna przewaga sosnowiczan przez najbliższe dwie minuty
26 min - Mikulczyk uderzył z najazdu wprost w bramkarza gości
24 min - Bernat znalazł się przed Nobisem i strzelił nad poprzeczką. Jęk zawodu na trybunach
23 min - Trwa oblężenie bramki Zagłębia. Padło kilka strzałów jednak wynik nadal bez zmian
22 min - GOOL! Bychawski strzałem zza bulika pokonuje bramkarza Zagłębia. Przy uderzeniu nie popisał się Kieler
21 min - Marzec sam na sam, przegrał pojedynek z Kielerem
21 min - Pierwsze wznowienie drugiej odsłony dla Zagłębia
20 min - Koniec I tercji
19 min - Sosnowiczanie grając w przewadze próbują otworzyć wynik meczu. Dwa strzały przez dwie minuty przewagi to jednak zbyt mało
18 min - Keckes po lodzie, krążek poza taflę wybił Nobis
17 min - Szczechura dwukrotnie z metra wprost w bramkarza Zagłębia. Chwilę później Kieler przymroził gumę, a zawodnik gości uderzył go po łapaczce. Nahunko sprowadził go do tzw parteru za co również otrzymał karę
16 min - Sordon wstrzelił krążek do tercji Zagłębia. Kieler z trudem wybił go do boku
15 min - Jedna z nielicznych akcji Zagłębia. Rehak z ostrego kąta wprost w bramkarza Orlika
13 min - Korzeniowski z bliska wprost w Kielera. Ten na raty wybronił próbę rywala
12 min - Gawlik wjechał w tercję jednak nie zdołał uderzyć na bramkę
10 min - Orlik zamknął Zagłębie w tercji jednak nie potrafi wykończyć celnie swoich prób
8 min - Bychawski mocno z niebieskiej, barkiem odbił Kieler
6 min - Pierwsze wykluczenia w dzisiejszym pojedynku. Oba zespoły zagrają po czterech
5 min - Napór Orlika trwa, sosnowiczanie dotychczas nie zagrozili bramce Nobisa
4 min - Mocno z niebieskiej uderzył Kostek. Krążek minął lewy słupek bramki Zagłębia
3 min - Marzec pomknął lewą stroną i strzelił pod pachę Kielera. Ten przycisnął krążek do ciała
1 min - Gramy, pierwszy celny strzał oddali goście jednak Kieler zbił krążek do boku