33:59 2 min. Maciej Sulka #76 -
47:29 2 min. Joni Haverinen #33 -
49:53 2 min. Mateusz Gębczyk #23 -
Koniec meczu!
60. min - Tabaczek z Haasem kradną cenne sekundy. Przyciskają krążek do bandy.
59. min - Zobaczymy, czy Marek Ziętara zdecyduje się na ściągnięcie bramkarza.
58. min - Sulka uderzył z linii czerwonej. Witek z łatwością złapał gumę.
57. min - Nowotarżanie potrzebują mocnego zrywu. Na razie ich gra jest daleka od ideału. Atakują bardzo chaotycznie i popełniają zbyt wiele prostych błędów.
56. min - Piotrowicz nieprzyjemnie wrzucił krążek spod bandy. Raszka złapał gumę do raka.
55. min - Ładnie wygląda współpraca Radima Haasa i Petera Tabaczka. Widać, że szukają się na lodzie.
54. min - Teraz uderzenie Daneczka. Poprawka Kowalówki, ale minimalnie niecelna.
53. min - Czas pracuje na korzyść oświęcimian.
52. min - Haas! Sytuacja sam na sam, ale górą nowotarski bramkarz. Była szansa na gola zdobytego w osłabieniu. Błąd na niebieskiej popełnił Haverinen.
51. min - Nowotarżanie przegrywają bulik, a oświęcimianie bez większych problemów wybijają krążek.
50. min - Gębczyk wędruje na ławkę kar. Szansa dla Podhala.
50. min - Haverinen jest już na lodzie.
49. min - Szewczyk miał genialną sytuację, ale z najbliższej odległości nie trafił.
48. min - Kilka groźnych uderzeń. Broni Raszka.
48. min - Haverinen faulował Tabaczka i przymusowo odpocznie przez dwie minuty.
47. min - Wronka! Poszukał strzału, ale jego intencje przewidział Witek.
46. min - "Szarotki" szukają kontaktowego gola, ale na razie idzie im jak po grudzie.
44. min - Gramy w pełnych składach.
44. min - McGregor pociągnął z nadgarstka! Broni Witek.
43. min - Nowotarżanie w przewadze. Na razie oświęcimianie dobrze się bronią.
42. min - Kara dla Paszka.
41. min - Dobrze zaczęli oświęcimianie. Kilka groźnych uderzeń, obronił Raszka.

40. min - Daneczek genialnie dograł do Wojtarowicza, ale doświadczony napastnik w dobrej sytuacji nieczysto trafił w krążek. Mogło być 4:1.
39. min - Wojtarowicz wjechał do tercji, pociągnął z nadgarstka.
38. min - Paszek! Poszukał strzału z bliskiej odległości. Było groźnie.
37. min - Oświęcimianie starają się zakończyć tercję z dwubramkowym prowadzeniem.
36. min - Sulka jest już na lodzie.
36. min - Bezuszka ładnie wjechał do tercji. Zostawił gumę Kowalówce, ten dograł do Vosatki. Potężne uderzenie Czecha, ale Raszka broni.
35. min - Prosty błąd Bezuszki, który nie opanował krążka.
34. min - Po raz drugi w tym spotkaniu w przewadze zagrają oświęcimianie.
33. min. - GOOOL! 1:3! Jokila zdobywa pierwszego gola dla nowotarżan.
32. min - Kontra "Szarotek"! Akcja 2 na 1 przerwana przez Jerzego Gabrysia.
32. min - Jaśkiewicz jest już na lodzie.
31. min - Tabaczek z ostrego kąta. Gdyby dograł do Szewczyka, byłoby znacznie groźniej.
31. min. - Oświęcimianie w przewadze. Nie jest to ich mocna strona.
30. min - Jaśkiewicz ostro zaatakował Wanata. Będzie kara. Dwie minuty za rzucenie na bandę.
30. min - Malicki z nadgarstka. Broni Raszka.
29. min - Tapio! Kolejna próba w wykonaniu fińskiego napastnika. Bramkarz Unii jest na posterunku.
28. min - Gruszka wzdłuż bramki do Wronki. Młody reprezentant Polski nie zdołał zmieścić gumy w siatce.
27. min - Ładny atak ciałem Marka Modrzejewskiego. McGregor upadł na lód.
27. min - Coraz więcej strzałów oddają nowotarżanie. Witek jest na razie bardzo czujny.
26. min - Tapio! Kąśliwie uderzył z nadgarstka, ale jego uderzenie obronił Witek.
25. min - Nowotarżanie próbują wybudzić się z letargu.
24. min - Podhalanie grają dzisiaj po prostu słabo. Sporo błędów, brak dokładności, trener Ziętara ma o czym myśleć.
23. min - Paszek! Powinno być 4:0! Genialnym podaniem popisał się Wanat, ale Paszek nie zdołał z bliskiej odległości umieścić gumy w siatce.
23. min - GOOOL! 0:3! Tabaczek do Szewczyka, a ten popisał się świetnym uderzeniem. Guma znalazła się w okienku bramki Raszki.
22. min - Nowotarżanie mają ogromny problem z pressingiem oświęcimian. Popełniają sporo błędów już we własnej tercji.
22. min - Bezuszka do Daneczka, ten uderzył z pierwszego krążka i Raszka broni z problemami.0
21. min - Dobry początek w wykonaniu Unii. Zamieszanie podbramkowe i uderzenia Daneczka i Wojtarowicza.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

20. min - Gruszka w ekwilibrystyczny sposób próbował zaskoczyć Witka. Oświęcimski bramkarz jest dzisiaj w dobrej formie.
19. min - Kowalówka znakomicie zagrał do Daneczka. Czeskiemu napastnikowi zabrakło odrobiny precyzji.
18. min - Zarotyński próbował zmieścić gumę w krótkim rogu.
17. min - Wronka był chyba faulowany, ale Tomasz Radzik nie uniósł ręki.
16. min - Kolejny raz z dobrej strony pokazał się Przemysław Witek, który bardzo dobrze zatrzymał uderzenie Jarmo Jokili.
15. min - Bezuszka z niebieskiej. Dobra interwencja Raszki.
14. min - Spotkanie może się podobać. Szybkie tempo i akcja za akcję.
13. min - Witek obronił uderzenie McGregora i zatrzymał groźną kontrę "Szarotek".
12. min - Ałeksiuk! Potężnie z niebieskiej, oświęcimski bramkarz jest na posterunku.
11. min - Wronka! Ładna indywidualna akcja, Witek świetnie obronił ten strzał.
11. min - Jokila! Ależ groźny strzał fińskiego napastnika. Świetnie interweniuje Przemysław Witek.
10. min - Teraz kara dla Vosatki. Podhalanie po zakończeniu wykluczeń Zapały i Daneczka będą grać w przewadze.
10. min - Leży Ałeksiuk. Mocno ucierpiał, ale sędzia uznał, że nie było faulu.
9. min. - Haverinen groźnie uderzał. Witek był zasłonięty.
8. min - Obustronne wykluczenie. Zapała i Daneczek na ławce kar.
7. min - Trzeba przyznać, że bardzo zdyscyplinownie grają oświęcimianie.
6. min - Dobrze pressingiem gra Unia. Na razie nowotarżanie mają problemy ze stworzeniem akcji.
5. min - Zapachniało niespodzianką po pierwszych minutach.
4. min - GOOOL! 0:2! Daneczek zakręcił Wojdyłą. Uderzył na bramkę Raszki, nowotarski golkiper obronił, ale przy dobitce Kowalówki nie miał już żadnych szans.
3. min - Na razie lepiej prezentują się oświęcimianie.
2. min - Ładnie do nowotarskiej tercji wjechał Wanat. Oddał krążek na lewe skrzydło do Malickiego, ale jego uderzenie zbyt wątłe.
1. min - Zaskakujący początek spotkania.
1. min - GOOOL! 0:1! Błąd Haverinena i Raszki wykorzystuje Sebastian Kowalówka. Dobre uderzenie oświęcimskiego napastnika.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Raszka i Witek.
Kibice obu ekip są na trybunach. To z pewnością cieszy.

#94 Ondřej Raszka B 3 3.00 26 26 0 0 0 0 88.46 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#57 Wołodymyr Ałeksiuk PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 1 1.00 18 18 0 0 0 0 94.44 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0