06:23 2 min. Maciej Kruczek #26 Atak kijem trzymanym oburącz
07:09 2 min. Tobiasz Bigos #48 Zahaczenie
11:25 2 min. Adam Domogała #20 Rzucenie na bandę
13:20 2 min. Jakub Stasiewicz #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:18 2 min. Krystian Dziubiński #61 Uderzanie kijem
18:56 2 min. Richard Bordowski #8 Atak kolanem
28:09 2 min. Tomasz Pastryk #68 Przeszkadzanie
28:14 2 min. Krystian Dziubiński #61 Uderzanie kijem
32:12 2 min. Michał Szczurek #6 Zahaczenie
35:02 2 min. Oliver Paczkowski #4 Rzucenie na bandę
48:30 2 min. Patryk Wajda #8 Zahaczenie
Po udanym najeździe Damiana Kapicy Cracovia wygrywa po rzutach karnych 2:1!

- 65. min - Koniec dogrywki. Będą rzuty karne!
- 63. min - Po wrzutce Wajdy zmylony Zabolotny i Urbanowicz mógł zdobyć zwycięskiego gola.
- 63. min - Bordowski z daleka obok słupka.
- 62. min - Spalony w polu bramkowym, przerwana gra.
- 61. min - JKH w natarciu. Strzał Górnego z niebieskiej.
- 61. min - Początek dogrywki.

- 60. min - Koniec regulaminowego czasu gry przy stanie 1:1. Będziemy mieć dogrywkę.
- 60. min - Na 20 sekund do końca Bordowski miał idealną okazję, ale nie trafił do pustej bramki!
- 58. min - Dziubiński przedarł się przez obronę JKH, ale nikt nie przechwycił jego podania zza bramki.
- 57. min - Kruczek uderza z prawego bulika i pewnie łapie golkiper gości.
- 56. min - Kontra JKH, Danieluk w dobrej sytuacji, ale krążek odbija się od łopatki kija obrońcy.
- 55. min - Czas dla drużyny gości.
- 55. min - Strzał Kruczka z bliska minął lewy słupek bramki gości.
- 53. min - Lekki strzał Gimińskiego pewnie obroniony przez "Radzika".
- 51. min - Odsłonięta bramka JKH, ale nikt z Cracovii nie przejął krążka.
- 51. min - Danieluk w dobrej sytuacji, ale zamiast strzelać oddał krążek koledze i nic z tego nie wyszło.
- 50. min - Cracovia w przewadze. Bordowski 2 min kary za zahaczanie.
- 49. min - GOL! Mamy wyrównanie! Maciej Urbanowicz po podaniu zza bramki płaskim strzałem po lodzie z bliskiej odległości umieszcza gumę w siatce!
- 48. min - Kapica z bliska próbował zmieścić krążek w siatce, ale został przewrócony przez golkipera JKH. Sedziowie nie przerywają gry.
- 47. min - Wajda wysoko nad bramką.
- 46. min - Rompkowski w swoim stylu uderza z niebieskiej, ale po raz kolejny dobrze młody bramkarz gości.
- 44. min - Cracovia w ataku, ale nie potrafi pokonać Zabolotnego.
- 42. min - Strzał Domogały parkanem broni golkiper JKH.
- 41. min - Rozpoczyna się III tercja.

- 40. min - Koniec II tercji, w której nie oglądaliśmy goli.
- 37. min - Petro z bliska w zamieszaniu uderza w "Radzika". Dobry okres gry gości. Cracovia wydaje się być nieco zagubiona.
- 36. min - JKH tworzy zamek i po szybkim rozegraniu krążka Ł. Nalewajka mocnym strzałem posyła krążek obok bramki.
- 36. min - Młody napastnik krakowian: Paczkowski odpocznie dwie minuty w boksie kar za rzut na bandę.
- 33. min - Na ławce Szczurek i "Pasy" ruszają do ataku. Strzał Kruczka mija bramkę przyjezdnych.
- 31. min - Kontra gości i kunsztem bramkarskim popisał się Radziszewski.
- 30. min - Cracovia bije głową w mur.
- 29. min - Dziubiński i Pastryk na ławce kar. Svitana bliski zdobycia gola.
- 26. min - Chaos na lodzie. Krakowianie nie potrafią wypracować sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej.
- 24. min - Błąd krakowskiej defensywy i Petro bliski zdobycia gola.
- 23. min - Cracovia przycisnęła i dobry strzał Bożko broni Zabolotny.
- 22. min - Bordowski po wyjściu z boksu kar dopadł do krążka i był bliski zdobycia gola.
- 21. min - JKH w komplecie.
- 21. min - Start II tercji.

- 20. min - Koniec I tercji. Cracovia - JKH 0:1 po bramce Łukasza Nalewajki.
- 19. min - Za atak kolanem przez dwie minuty w boksie kar odpocznie kapitan Jastrzębia - Richard Bordowski.
- 18. min - Po strzale z daleka Bigosa zadźwięczał słupek krakowskiej bramki.
- 18. min - Dziubiński za uderzanie otrzymuje dwie karne minuty.
- 17. min - Grman spod niebieskiej, a tor lotu krążka próbował zmienić Dziubiński.
- 16. min - JKH w pełnym zestawieniu.
- 13. min - GOL! Laszkiewicz wzdłuż bramki do Łukasza Nalewajki i młody napastnik otwiera wynik spotkania!
- 13. min - Górny uderza i dobrze "Radzik".
- 12. min - Za natarcie karę 2 min otrzymuje Domogała.
- 11. min - Cracovia dwukrotnie sprawdziła czujność Zabolotnego.
- 9. min - Rostkowski uderza z prawego bulika, ale wprost w bramkarza "Pasów".
- 8. min - W boksie kar melduje się też Tobiasz Bigos.
- 7. min - Na ławce kar Kruczek i Radosław Nalewajka.
- 6. min - Kilkuminutowy okres bez przerwy, zakończony strzałem Dutki i dobrą obroną Zabolotnego.
- 2. min - Wrzutka Gimińskiego i pewnie broni "Radzik".
- 1. min - Strzał Svitany łapie Zabolotny.
- 1. min - Rozpoczęcie spotkania.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 0.92 34 34 0 0 0 0 97.06 65:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0
#74 Artiom Bożko PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mateusz Danieluk LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Krzysztof Dudkiewicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jakub Gimiński LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Jakub Jaworski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz LS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#24 Jan Látal PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Patryk Matusik ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka ŚR 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka PS 0 1 0 1 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0