24:37 2 min. Filip Wielkiewicz #26 Zahaczenie
28:52 2 min. Dariusz Gruszka #79 Atak kijem trzymanym oburącz
34:09 2 min. Damian Tomasik #15 Wysoko uniesiony kij
41:34 2 min. Marek Modrzejewski #77 Przeszkadzanie
54:19 2 min. Krzysztof Zapała #19 Atak z tyłu
54:19 10 min. Krzysztof Zapała #19 Kara za niesportowe zachowanie 10min
56:55 2 min. Patryk Wronka #10 Rzucenie na bandę
58:53 2 min. Filip Wielkiewicz #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec Unia wygrywa 3:1.
- 60. min - Nowotarski! Mógł dobić nowotarżan.
- 59. min - Kara dla Wielkiewicza. Pogrzebała ona już nadzieję nowotarżan.
- 58. min - Szanują krążek biało-niebiescy. Są już o krok od zwycięstwa.
- 57. min - Wronka ostro potraktował Wanata. Odpocznie w boksie przez dwie minuty.
- 57. min - Wielkiewicz, odsiadujący za Zapałę, karę mniejszą jest już na lodzie.
- 56. min - Nieczysto w krążek trafił Tabaczek. Łabuz wybija go z tercji.
- 55. min - Oświęcimianie w przewadze. Spokojnie rozgrywają gumę.. Starają się raczej już utrzymać korzystny wynik.
- 55. min - Oj, zatrzeszczały bandy. Zapała ostro potraktował Paszka. Młody oświęcimianin leży na lodzie. Piotrowicz od razu rzucił się w obronie kolegi. Kara dla Zapały 2+10.
- 53. min - Podhale bez ikry, bez przekonania, że można jeszcze ten mecz wygrać.
- 51. min - Potężnie uderzenie Gabrysia. Guma odbiła się od bandy i wyszła na przedpole. Raszka spodziewał się, że odbije się na przeciwnym słupku. Oświęcimianie mogą żałować, że nikt nie pojechał na dobitkę.
- 50. min - Czas zaczyna pracować na korzyść oświęcimian. Żeby coś
- 49. min - Gruszka ładnie holuje krążek. Próba rozegrania, ale jego zamiary przeczytali oświęcimscy defensorzy.
- 48. min - Daneczek! Wypalił w nadgarstka. Raszka odbija krążek.
- 47. min - Podhale już też.
- 47. min - Unia w pełnym zestawieniu.
- 46. min - Wronka odebrał krążek Adamusowi, wymienił gumę z Tapio i stanął przed dobrą szansą. Nie zdołał zmieścić gumy przy lewym słupku bramki Fikrta.
- 45. min - Wielkiewicz zahaczył Modrzejewskiego. Ręka sędziego w górze, będzie kara.
- 44. min - Daneczek urwał się z kontrą i wydaje się, że był faulowany przez nowotarskiego defensora. Mocno pokrzyczał po arbitrze. Następnie złapał karę za natarcie. Podhale ponownie zagra w przewadze.
- 43. min - Nie układa się gra "Szarotkom". Nie ma zagrożenia pod bramką Fikrta.
- 42. min - Dwie minuty karne dla Modrzejewskiego. "Szarotki" po raz pierwszy w tym meczu zagrają w przewadze.
- 41. min - Nie zrozumiał się Bezuszka z Kowalówką. Uwolnienie.
- 41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

- 40. min - Kradną cenne sekundy biało-niebiescy. W rozgrywanie krążka włącza się także Fikrt.
- 39. min - Oświęcimianie starają się spokojnie dograć tę tercję do końca. 3:1 - to solidna zaliczka.
- 38. min - Sprytny strzał Sebastiana Kowalówki. Raszka zdołał odbić ten strzał.
- 37. min - Oświęcimianie nabrali wiatru w żagle. Coraz śmielej atakują.
- 36. min - GOL! 3:1! Daneczek z najbliższej odległości trafia do siatki. Dobił uderzenie Vosatki
- 35. min - Wanat ostro potraktowany przez Tomasika. Będzie kara dla nowotarżanina.
- 34. min - Kolejny atak w wykonaniu Unii. Uderzał Daneczek.
- 33. min - Znacznie lepiej wygląda już to spotkanie.
- 32. min - Modrzejewski ładnie przejął krążek. Wydaje się, że lepiej zrobiłby, gdyby uderzył z klepy. Tymczasem wybrał drybling.
- 31. min - Gruszka jest już na lodzie.
- 31. min - Genialna szansa Daneczka, który nie zdołał dobić krążka do pustej bramki. Za mocno podniósł krążek. Sam Czech, jak i oświęcimscy kibice zaprezentowali podobną postawę. Złapali się za głowy.
- 30. min - Sporo niedokładności w rozegraniu zamka.
- 30. min - Jaśkiewicz mógł wykorzystać błąd oświęcimian. Uderzył jednak wprost w interweniującego obrońcę rywali.
- 29. min - Dwie minuty karne dla Gruszki. Faulował Kowalówkę.
- 27. min - W poczynaniach podopiecznych Marka Ziętary brakuje strzałów. Bez nich nie ma przecież bramek. Metoda tysiąca podań nie skutkuje.
- 26. min - Rozkręcają się górale. Są częściej przy krążku i wymieniają wiele podań.
- 25. min - Kapica uderzył z lewego bulika, Fikrt odbił krążek.
- 24. min - Kłopoty ze sprzętem Ondrzeja Raszki. Chyba coś nie tak z jego maską. mamy przerwę w grze.
- 24. min - McGregor sprawdził czujność Fikrta.
- 23. min - Haas do Szewczyka, ten uderzył bez przyjęcia. Instynktowna interwencja Raszki.
- 22. min - Sulka! Dobre uderzenie nowotarskiego obrońcy. Oświęcimski bramkarz jest czujny.
- 22. min - Daneczek próbował zaskoczyć bramkarza rywali strzałem od zakrystii.
- 21. min - Ładna wymiana krążka między Wojtarowiczem, a Kowalówką. Kontra oświęcimian błyskawicznie przerwana.
- 21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

- 20. min - GOL! 2:1! Fikrt przykląkł w bramce. Ten fakt wykorzystał Kapica, który pokonał go uderzeniem "koło ucha".
- 19. min -
- 18. min - Szewczyk z ostrego kąta. Dobra próba w wykonaniu 26-letniego skrzydłowego.
- 17. min - Może się powtórzę, ale sporo chaosu i niedokładności na lodzie.
- 16. min - Oświęcimianie rozochoceni. Adamus uderzył z pełnego zamachu. Uderzenie bardzo nieprzyjemne, na wysokości "piątej dziury".
- 15. min - GOL! 2:0! Tabaczek pokonuje Raszkę. Najpierw golkiper Podhala odbił jego pierwszy strzał, ale środkowy oświęcimian zdążył objechać bramkę i umieścił gumę pod poprzeczką.
- 14. min - Kowalówka wzdłuż bramki do Daneczka. Czeski środkowy zdołał oddać strzał, ale był on mocno naciskany przez powracającego defensora.
- 14. min - Michalski ładnie wzięty w kleszcze przez Budzowskiego i Malickiego. Mały rewanż za wejście w Wanata.
- 13. min - Jeszcze lepsza sytuacja. Piotrowicz uderzał, Raszka niezbyt dobrze odbił gumę. Gabryś dobijał, ale nowotarski bramkarz zdążył się przemieścić.
- 13. min - Gabryś uderzył z niebieskiej, Paszek próbował jeszcze zmienić tor lotu krążka. Krążek trafił w boczną siatkę.
- 12. min - Modrzejewski ładnie pociągnął z nadgarstka. Raszka odbił krążek parkanami.
- 12. min - Głodny gry jest dzisiaj Dariusz Gruszka. Kolejna akcja w wykonaniu
- 11. min - Bezuszka uderzył z niebieskiej. Broni Raszka.
- 10. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip. Teraz krążek uciekł z kija Sulce.
- 9. min - Paszek nie zdołał dobić krążka do odsłoniętej w 70 procentach bramki Podhala.
- 8. min - Gruszka! Groźnie zrobiło się pod oświęcimską bramką. Skrzydłowy Podhala wymanewrował obronę, położył Fikrta, ale czeski golkiper zdołał zatrzymać krążek.
- 7. min - Na razie tempo tego spotkania nie powala.
- 6. min - Kontra gości. McGregor próbował szczęścia, ale doskonałą obroną popisał się Fikrt.
- 5. min - Strzał na bramkę Podhala oddaje Piotrowicz, choć mógł podawać do Adamusa.
- 4. min - GOOL! Sebastian Kowalówka znalazł się w dogodnej sytuacji przed Ondrejem Raszką, odczekał chwilę i ze stoickim spokojem umieścił krążek w bramce!
- 3. min - Patryk Malicki objechał bramkę Raszki, ale nie był w stanie umieścić krążka w siatce.
- 1. min - Goście już sprawdzili czujność Michala Fikrta.
- 1. min - Zaczynamy! W bramkach Fikrt i Raszka. Pierwszy krążek dla oświęcimian.