5:0 Marek Strzyżowski #80 ( Michael Danton #34 ) +/-
00:32 2 min. Jarosław Różański #7 Przeszkadzanie
20:40 2 min. Jarmo Jokila #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:16 2 min. Jarmo Jokila #93 Wysoko uniesiony kij
25:58 2 min. Samuel Roberts #4 Przeszkadzanie
27:51 2 min. Joni Haverinen #33 Przeszkadzanie
31:30 2 min. Damian Tomasik #15 Przeszkadzanie
53:04 2 min. Patryk Wronka #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:22 2 min. Mateusz Skrabalak #25 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:57 2 min. Zsolt Azari #36 Uderzanie kijem
59:57 2 min. Michael Danton #34 Ostrość
59:57 2 min. Jarosław Różański #7 Ostrość
- 60 min. - Zamieszanie pod bramką Kapicy. Danton dostał crossa od tyłu ale wstał i uderzył w głowę Różańskiego, którego solidnie zachwiało.
- 58 min. - Skrabalak mrozi z bliska uderzenie Wronki.
- 58 min. - GOL! 5-0! Strzyżowski huknął z pomiędzy bulików pod poprzeczkę.
- 57 min. - Z bulika Jokila, łapie spokojnie Skrabalak.
- 55 min. - Kontra sanoczan, Kostecki do Wilusza ale ten strzela z pierwszego krążka nieprecyzyjnie.
- 53 min. - Tarasuk do Browna ale ten uderzył obok słupka.
- 50 min. - Brown w dogodnej sytuacji na przeciw bramki, ale przestrzelił.
- 48 min. - Tarasuk z pierwszego krążka, dobrze parkanem strzał odbija Kapica.
- 47 min. - MacGregor dostał podanie pod bramkę, zamieszał ale ostatecznie nie uderzył precyzyjnie na bramkę Skrabalaka.
- 46 min. - Azari w sytuacji sam na sam, faulowany, będzie rzut karny. Jednak Kapica nie dał się oszukać i broni strzał węgierskiego napastnika.
- 45 min. - Haverinen zamieszał pod bramką Skrabalaka, ale jego strzał obok słupka.
- 44 min. - Sanoczanie zamknęli rywala w hokejowym zamku 5 na 5. Z niebieskiej wrzucił gumę Tuominen, łapie Kapica gumę w parkanach.
- 41 min. - Z niebieskiej Łabuz, ale zbyt lekko i łapie Skrabalak.
- Zmiana w bramce Podhala, Zza Raszkę wchodzi Błażej Kapica.

- Koniec II tercji. Strzały: 15 - 5.
- 40 min. - Brown pod bramkę i blisko zdobycia gola Cameron, ale trafia w leżącego Raszkę.
- 36 min. - Uderzenie Azariego, gumę w parkanach mrozi Raszka.
- 35 min. - GOL! 4-0! Rozklepana defensywa Szarotek, Tarasuk obsłużył pod bramką Camerona, który z najbliższej odległości umieścół gumę w siatce.
- 34 min. - Wronka zza bulika odbija parkanem Skrabalak.
- 32 min. - Uderzenie Camerona odbija barkiem Raszka.
- 30 min. - Brown trzykrotnie, ale nie dał się Raszka tym razem pokonać.
- 29 min. - Cameron z ostrego kąta, ale bez powodzenia.
- 28 min. - Wilusz z Kosteckim jechali sami na bramkę Raszki, ale ten drugi nie potrafił pokonać Raszki.
- 27 min. - Danton w sytuacji sam na sam, próbował po lodzie przechytrzyć Raszkę ale ten nie dał się oszukać.
- 26 min. - Skrabalak odbija strzał Zapały, a dobitka z ostrego kąta Jokili przechodzi nad poprzeczką.
- 25 min. - Uderzenie Jokili z trzech metrów łapie pewnie Skrabalak.
- 24 min. - GOL! 3-0! Z niebieskiej huknął Sproule zaskakując Raszkę. Krążek wpadł nad jego odbijaczką.
- 23 min. - Wysokim kijem zaatakował Jokila Strzyżowskiego i ponownie siada na ławkę kar.
- 22 min. - Zaskakujący strzał z bulika Sliwinskiego odbija Raszka.

- Koniec I tercji. Strzały: 13 - 10.
- 20 min. - Szybka akcja Sliwinskiego z Tarasukiem, strzał tego drugiego z metra łapie na raty Raszka.
- 19 min. - Jokila wrzucił gumę zza obrońcy, łapie spokojnie Skrabalak.
- 18 min. - GOL! 2-0! Raszka wypluł gumę po wrzutce Tuominena a z bliska gumę do bramki dobił Azari.
- 17 min. - Uderzenie z ostrego kąta Jokili odbija barkiem Skrabalak.
- 16 min. - GOL! 1-0! Cameron uderzył pod pachą interweniującego Raszki.
- 16 min. - Kontra sanoczan, Sliwinski dostał podanie wzdłuż bramki ale nie udało mu się pokonać Raszkę.
- 15 min. - Gruszka wjechał w tercję sanoczan, huknął z klepy, ale Skrabalak odbił końcówką parkanem gumę.
- 14 min. - Fatalna strata przed bramką Touminena, na szczęście Jokila został w porę zablokowany a był sam przed Skrabalakiem.
- 13 min. - Sproule z najbliższej odległości przestrzelił a poprawka Browna również nieskuteczna.
- 12 min. - GOL? Zamieszanie pod bramką, Strzyżowski wepchnął gumę do bramki?. Sędzia sprawdza wideo. Krążek odbił się od bandy, wyszedł przed bramkę, czym kompletnie zaskoczył Raszkę i sanoczanin wepchnął gumę minimalnie za linię bramkową. Sędzia jednak nie uznaje bramki po analizie wideo..
- 11 min. - Haverinen z okolicy bulika, ale dobrze ustawiony Skrabalak odbija krążek poza taflę.
- 10 min. - Indywidualna akcja Browna, ale krążek minimalnie przeszedł obok bramki.
- 9 min. - Różański z niebieskiej, ale nie udało mu się zaskoczyć Skrabalaka.
- 6 min. - Tuominen obok słupka, zbyt lekko.
- 5 min. - Sanoczanie nacierają na bramkę Raszki, ale ten nie daje się zaskoczyć.
- 4 min. - Z niebieskiej Haverinen, odbija do boku Skrabalak.
- 3 min. - Sliwinski dostał podanie przed bramkę ale Raszka wygarnął gumę spod kija napastnika gospodarzy.
- 2 min. - Brown z backhandu, mrozi gumę przy słupku Raszka.
- 1 min. - Z niebieskiej Sproule, łapie Raszka. Sanok zagra w przewadze.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was ciekawą PROPOZYCJĘ. Przedstawiamy system, który jest przez nas przetestowany i sprawnie działa! Wejdź i zobacz jak przez internet możesz zarobić pieniądze. Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony na świecie! Kliknij tutaj i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu, zarejestruj się i sam przetestuj system a będziesz zadowolony! >>> (KLIK)
#30 Bartosz Hućko B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Mateusz Skrabalak B 0 0.00 24 24 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0