00:39 2 min. Adrian Parzyszek #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:04 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Opóźnianie gry
05:07 2 min. Wojciech Stachura #51 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:26 2 min. Filip Stopiński #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:18 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Trzymanie przeciwnika
26:49 2 min. Szymon Marzec #68 Zahaczenie
26:49 10 min. Filip Stopiński #28 Kara za niesportowe zachowanie 10min
30:41 2 min. Marek Kosakowski #85 Opóźnianie gry
44:39 2 min. Adrian Kowalówka Zahaczenie
58:44 2 min. Marek Pohl #23 Zahaczenie
60 min - Szansa Parzyszka, obok bramki.
59 min - Kara dla Pohla i czas dla gości.
59 min - 1:27 do końca spotkania i trener gości zdecydował się na wycofanie bramkarza.
57 min - GOOL 5:3 !! W zamieszaniu pod bramką Nobisa najwięcej zimnej krwi zachował Jakubik, który zdołał umieścić krążek w bramce.
57 min - Sędzia sprawdza zapis z kamer aby ocenić czy gospodarze zdobyli kolejne trafienie.
56 min - Gospodarze zdecydowanie nastawili się na obronę w tych końcowych minutach tego spotkania.
54 min - Goście rozdrażnieni utratą kolejnej bramki próbują po raz drugi doprowadzić do wyrównania. Elżbieciak jednak na posterunku.
52 min - GOOL 4:3 !! Kolejna świetna akcja pierwszej formacji. Indra do Gryca, ten miał wystarczająco dużo czasu aby ocenić sytuację i strzelić precyzyjnie do bramki.
50 min - Goście zdecydowali przycisnęli. Raz po raz atakuję bramkę Elżbieciaka.
48 min - GOOL 3:3 !! Szczechura popisuje się precyzyjnym strzałem w okienko i mamy remis.
47 min - Kosakowski z okolic bulika, odbija Nobis.
46 min - GOOL 3:2 !! 10 sekund potrzebowali goście aby wykorzystać grę w przewadze. Cichy przed bramkę do Cgojevsa a ten bez problemów pakuje krążek w bramce.
45 min - Klecha z okolic bulika, pewnie łapie Elżbieciak.
44 min - Gospodarze rozbijają ataki gości. Hokeiści Naprzdu czują, że są w stanie wyjść zwycięsko z tego pojedynku.
43 min - Szydło wzdłuż bramki do nadjeżdżającego Marca. Ten jednak nie zdołał przyjąć podania.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

40 min - GOOL 3:1 !! Indywidualna akcja Parzyszka. Nobis bez szans.
39 min - Indywidualna akcja Szczechury jednak bez efektu bramkowego. Dobrze pilnowany przez obrońców gospodarzy.
37 min - Gryc nie zdecydował się na strzał będąc w dobrej pozycji. Oddał krążek Parzyszkowi, którego strzał nie zmienił rezultatu spotkania.
36 min - Gospodarze zamykają przyjezdnych we własnej tercji ale nie oddają ani jednego celnego strzału na bramkę.
35 min - Pohl przed Nobisem posyła krążek nad bramka.
33 min - GOOL 2:1 !! Cgojevs strzałem w długi róg zmusza do kapitulacji Elżbieciaka.
31 min - Kosakowski na ławce kar. Szansa gości na zdobycie kontaktowego trafienia.
29 min - GOOL 2:0 !! Sękowski wzdłuż bramki do Kowalówki a ten umieszcza krążek w praktycznie pustej bramce. Zdecydowanie spóźniona reakcja Nobisa.
27 min - Kolejna przewaga gospodarzy.
26 min - Błąd na niebieskiej Kozłowa i w świetnej okazji sam na sam z Elżbieciakiem znalazł się Szczechura.
25 min - Indra do Parzyszka odbija Nobis.
23 min - Semiannikow z niebieskiej, do rogu odbija Nobis.
22 min - Elżbieciak z okolic bulika próbował zaskoczyć Nobisa niesygnalizowanym strzałem.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

20 min - Tym razem gospodarze zagrają w liczebnym osłabieniu. Na ławce kar Stachura.
18 min - Kurz w rogu zaatakowany przez jednego z zawodników gości. Obrońca Naprzodu zjeżdża z grymasem bólu na twarzy, a sędzie nie dowidział się przewinienia.
17 min - Goście wybronili kolejny okres gry w oslabieniu.
16 min - Kozłow z niebieskiej, nad bramką.
15 min - Indra zza bramki do Parzyszka, ten nie trafia w krążek. Kolejne wykluczenie w ekipie gości.
14 min - Groźna akcja gospodarzy ale Nobis zagarnia krążek minimalnie przed linią bramkową.
12 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gości. Na ławce kar F.Stopiński.
11 min - Stachura przed Nobisem. Doświadczony napastnik marnuje świetną okazję na powiększenie prowadzenia.
9 min - GOOL 1:0 !! Indra z najbliższej odległości dobija strzał Semiannikowa.
8 min - Nobis przed siebie odbija strzał Sękowskiego. Szanse na dobitkę miał znajdujący się przed golkiperem Stachura, ale dobrze pilnowali go zawodnicy gości.
7 min - Szydło z okolic bulika, prosto w Elżbieciaka.
6 min - Siły na lodzie się wyrównują. Gospodarze niezbyt umiejętnie rozgrywają zamek co skutkuje tym, że Stachura fauluje jednego z zawodników gości.
5 min - Gospodarze grać będą z przewagą jednego zawodnika.
3 min - Groźna akcja gospodarzy. Kurz bliski pokonania Nobisa.
2 min - Zamieszanie pod bramką. Cgojew próbował wepchnąć krążek do bramki.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>