29:42 10 min. Adrian Parzyszek #91 Kara za niesportowe zachowanie 10min
32:11 2 min. Dawid Kruczek #10 Przeszkadzanie
33:41 2 min. Adam Řehák #11 Trzymanie przeciwnika
34:11 2 min. Kara tech. dla drużyny Kara mniejsza techniczna
36:44 2 min. Konrad Lacheta #14 Uderzanie kijem
37:50 2 min. Martin Kečkeš #78 Zahaczenie
39:55 2 min. Martin Kečkeš #78 Trzymanie przeciwnika
47:17 2 min. Marek Pohl #23 Uderzanie kijem
51:47 2 min. Tobiasz Bernat #5 Atak kijem trzymanym oburącz
59:51 2 min. Marek Indra #9 Trzymanie przeciwnika
59:51 2 min. Jakub Jaskólski #17 Ostrość
59:51 2 min. Tobiasz Bernat #5 Ostrość
60 min - Będzie kilka kar po przepychankach zawodników
59:10 - Czas dla Zagłębia
59 min - Rutkowski mocno jednak obok słupka bramki Elżbieciaka
56 min - GOOL! Mikulczyk dostał podanie po linii i przekierował krążek do bramki
53 min - Tym razem Piper z bliska tylko w boczną siatkę
51 min - Indra wyjechał przed bramkę i strzelił obok słupka. W akcji przeszkodził mu jednak Bernat, który został odesłany na ławkę kar
48 min - Stachura urwał się obronie Zagłębia i wyszedł 1 na 1. Strzał po lodzie zdołał wybronić Kieler
46 min - Szybka akcja Pohla, który przestrzelił. Napór gości trwa!
45 min - GOOL! Szybka dwójkowa kontra Naprzodu daje kolejną bramkę. Gryc pakuje krążek pod poprzeczką i mamy 1:3
44 min - Kowalówka wjechał w tercję Zagłębia i strzelił nad lodem. Krążek do ciała przycisnął Kieler
43 min - Wąśiński przegrał pojedynek z Elżbieciakiem, który pewnie wyłapał krążek
41 min - Naprzód w przewadze od pierwszych sekund trzeciej tercji. Pohl przejechał wzdłuż bramki lecz nie oddał strzału
40 min - Koniec drugiej odsłony
40 min - GOOL! Kowalówka z bliska przy słupku pokonuje Kielera
38 min - Szansa Bułanowskiego. Zawodnik Zagłębia strzelił obok prawego słupka
35 min - Kozłow mocno z niebieskiej, z trudem krążek wybronił Kieler
34 min - GOOL! Samobójcze trafienie Keckesa, który zmienił tor lotu krążka do własnej bramki. Trafienie przypisane Kurzowi
34 min - Drużyna Naprzodu otrzymała karę techniczną za krytykowanie decyzji sędziego
30 min - Parzyszek wprasował w bandę Nahunko za co odpocznie od gry przez najbliższe 10 minut
30 min - Gryc z metra nad poprzeczką
29 min - Rutkowski zrobił kółeczko wokół bramki Naprzodu i strzelił wprost w Elżbieciaka
28 min - Okres niemrawej gry w wykonaniu obu drużyn
25 min - W odpowiedzi Mikulczyk po lodzie. Krążek zatrzymał się pod parkanem Elżbieciaka
24 min - Kapitalna szansa Indry. Zawodnik będąc przed Kielerm nie trafił w bramkę
23 min - A.Jaskólski pomknął lewą stroną i uderzył w światło bramki. Kijem strzał wybronił bramkarz Naprzodu
22 min - Rehak będąc przed bramką musnął krążek, ten bez problemu przymroził Elżbieciak
21 min - Gramy! Krążek dla gości
20 min - Koniec I tercji
20 min - Dwójkowa akcja Jarosa i Bernata. Strzał tego drugiego z trudem wybronił bramkarz przyjezdnych
19 min - Indra i Bułanowski słownie wyjaśnili sobie coś. Między tymi zawodnikami nie brakuje dzisiaj ostrych starć
18 min - Ładna akcja Parzyszka, który minął dwóch zawodników Zagłębia i mocno strzelił jednak nad poprzeczką
17 min - Kowalówka z najazdu wprost w Kielera
15 min - Rehak wyszedł sam na sam jednak przegrał pojedynek z bramkarzem gości
14 min - Ł.Elżbieciak mocno z niebieskiej, z trudem wybronił Kieler
12 min - Dwie stówy Zagłębia. Najpierw Nahunko z metra wprost w Elżbiciaka. Chwilę później Rutkowski również uderzył w leżącego już na lodzie bramkarza Naprzodu
11 min - Jaros zagrał wzdłuż bramki jednak żaden z jego kolegów nie sięgnął krążka
10 min - GOOL! Rutkowski strzelił na bramkę. Krążek przed parkanem zatrzymał Elżbieciak. Napastnik Zagłębia wystrzelił pod poprzeczkę dobijając swoją akcję
10 min - Ponownie strzelał Bernat, Elżbieciak domknął parkany na czas
9 min - Bernat przegrał indywidualny pojedynek z Elżbieciakiem
7 min - Mikulczyk zjechał boksu pozostawiając za sobą ślady krwi. Sędzia nie nałożył jednak żadnej kary
5 min - Stachura z bliska wprost w Kielera. Ten wypuścił przed siebie krążek jednak żaden z zawodników gości do niego nie zdołał dojechać
4 min - Naprzód już w komplecie. Sosnowiczanie nie oddali żadnego strzału, który mógł otworzyć wynik
2 min - Błąd zmiany w zespole gości i mamy pierwszą przewagę w dzisiejszym meczu
2 min - Mamy pierwsze celne uderzenie. Rutkowski wjechał w tercję Janowa i strzelił wprost w Elżbieciaka
1 min - Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania wygrane przez Zagłębie
0 min - Witamy z Sosnowca już za chwilę początek pojedynku. Oba zespoły wychodzą już na taflę

---
Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
Naprzód Janów
#1 Michał Elżbieciak B 2 2.00 37 37 0 0 0 0 94.59 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#39 Szymon Niemczyk B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0