04:57 2 min. Łukasz Podsiadło #25 Wysoko uniesiony kij
12:42 4 min. Jauhienij Kasztanau #8 Ostrość
23:59 2 min. Adrian Parzyszek #91 Przeszkadzanie
38:11 2 min. Miłosz Lidtke #12 Opóźnianie gry
45:28 2 min. Jacek Dzięgiel #68 Zahaczenie
54:02 2 min. Oskar Lehmann Trzymanie przeciwnika
57:25 2 min. Marek Indra #9 Zahaczenie
57:25 20 min. Marek Indra #9 Kara meczu za niesportowe zachowanie
57:25 10 min. Marek Indra #9 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60 min - Bramkę do pustej zdobywa Kozłow.
59 min - Kontra gospodarzy - PArzyszek blisko pokonania Plaskiewicza.
58 min - Kara dla gospodarzy. Indra dostaje karę meczu.
56 min - GOOL 5:4 !! Na 7 sekund przed zakończeniem kary Gryc pokonuje Plaskiewicza.
55 min - Lechman po raz kolejny na ławce kar. Czy znów gospodarze zdołają wykorzystać liczebną przewagę?
53 min - Sytuacja na lodzie się wyrównała. Obie ekipy próbują przeważyć szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
52 min - Semiannikow w świetnej sytuacji posyła krążek nad bramką.
49 min - GOOL 4:4 !! Strzał Kalinowskiego odbija Elżbieciak, ale przy dobitce Lidtke golkiper gospodarzy nie ma najmniejszych szans.
48 min - GOOL 4:3 !! Sękowski zza bramki do Pohla a ten popisał się perfekcyjną precyzją i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
47 min - Parzyszek z bekhendu Plaskiewicz na posterunku.
46 min - Dzięgiel na ławce kar. Szansa gospodarzy na objęcie prowadzenia.
45 min - GOOL 3:3 !! W zamieszaniu podbramkowym Stachura zachował najwięcej zimnej krwi i ulokował krążek w bramce.
45 min - Sędzia analizuj czy padła bramka zdobyta przez Stachurę.
44 min - Kozłow z niebieskiej prosto w Plaskiewicza.
43 min - Huzarski z niebieskiej, obok bramki.
42 min - Indywudialnie Indra, minimalnie nad bramką.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

40 min - Goście dobrze rozbijają atak gospodarzy w środkowej tercji lodowiska.
39 min - Lidtke na ławce kar. Szansa gospodarzy na zdobycie wyrównującego trafienia.
37 min - GOOL 2:3 !! Kolejny gol Indry, który popisuje się celnym strzałem przy słupku.
36 min - GOOL 1:3 !! Fraszko pozornie niegroźnym strzałem pokonuje Elżbieciaka. Nie popisał się w tej sytuacji golkiper gospodarzy.
35 min - Kontra gości. Po strzale Minge krążek trafia w poprzeczkę.
34 min - Stachura chyba nie ma dziś dobrego dnia..marnuje kolejną dogodną sytuację.
33 min - Radwan z okolic bulika, do rogu odbija Plaskiewicz.
31 min - Kolejna okazja Stachury, jednak i w tej akcji nie popisał się napastnik gospodarzy.
30 min - Stachura przed bramką w dogodnej sytuacji doświadczony zawodnik posyła krążek obok słupka.
29 min - Kolejna szansa gospodarzy. Pohl dwukrotnie bliski pokonania Plaskiewicza.
28 min - Gryc uderza na bramkę jednak minimalnie niecelnie. Kontra gości. Podsiadło próbował pokonać Elżbieciaka strzałem z niebieskiej.
26 min - Mimo wielu strzałów na bramkę goście nie zdołali wykorzystać liczebnej przewagi.
25 min - Gospodarze zamknięci we własnej tercji, jednak na posterunku Elżbieciak.
24 min - Parzyszek przed bramkę do Gryca, ale ten nie zdołał przyjąć podania.
22 min - GOOL 1:2 !! Parzyszek do Indry a ten niesygnalizowanym strzałem pokonuje Plaskiewicza.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

19 min - GOOL 0:2 !! Minge wzdłuż bramki do Kukuszkina a ten umieszcza krążek w bramce.
17 min - GOOL 0:1 !! Minge precyzyjnym strzałem w samo okienko nie daje najmniejszych szans Elżbieciakowi.
16 min - Podsiadło z niebieskiej parkanem broni Elżbieciak.
15 min - Radwan wzdłuż bramki do Elżbieciaka, łapie Plaskiewicz.
13 min - Zamieszanie pod bramką Elżbieciaka. Kasztanau wymienił kilka ciosów z Kurzem. Obaj odesłani na ławkę kar.
12 min - Zawodnicy ekipy gospodarzy raz po raz popełniają masę błędów przez co gości stwarzają sobie sporo groźnych sytuacji.
11 min - Musiał wrzucił krążek przed bramkę, jednak minimalnie za mocno i nadjeżdżający Piper nie zdążył do krążka.
10 min - Indra sam na sam z Plaskiwiczem - górą golkiper gości.
9 min - Gra przez ostatnie dwie minuty toczyła się w środkowej tercji. Obie drużyny bardzo słabo zaczęły to spotkanie.
7 min - Bibrzycki za bramkę do Sękowskiego, ten próbował zaskoczyć Plaskiewicza, ale bez efektu bramkowego. Koniec kary dla zawodnika drużyny gości.
6 min - Gospodarze jak na razie bez pomysłu na rozegranie przewagi.
5 min - Gospodarze jak na razie bez pomysłu na grę. Nie oddali jeszcze ani jednego celnego strzału na bramkę.
4 min - Kolejna groźna akcja gości. Tym razem sposób na Elżbieciaka próbował znaleźć Kalinowski.
3 min - Kasztanau próbował swoim sił w indywidualnej akcji, ale na posterunku Elżbieciak.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>