20:01 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
23:53 2 min. Dakota Klecha #66 Uderzanie kijem
23:53 2 min. Konrad Lacheta #14 Atak kijem trzymanym oburącz
34:43 2 min. Tomasz Rasikoń #24 Zahaczenie
43:08 10 min. Marek Kosakowski #85 Kara za niesportowe zachowanie 10min
43:08 2 min. Marek Kosakowski #85 Zahaczenie
47:08 2 min. Siarhiej Kołasau #77 Atak kijem trzymanym oburącz
48:33 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Uderzanie kijem
51:26 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:12 4 min. Filip Stopiński #28 Wysoko uniesiony kij
60. min - Czas dla janowian.
60. min - GOOOL! 3:2! Janowianie łapią kontakt z rywalem. Na listę strzelców wpisuje się Kosakowski. Ładne uderzenie w samo okienko
59. min Ładne rozegranie i Gryc przed szansą ale Slubowski mrozi gumę.
58. min - Kowalówka z niebieskiej. Dobra interwencja Slubowskiego.
57. min - 2+2 minuty karne dla Filipa Stopińskiego. Janowianie do samego końca regulaminowego czasu gry będą grać w przewadze. No chyba, że coś strzelą.
56. min - GOOOOL! 3:1 Sznotala znajduje sposób na Szczerbę. Orlik zyskuje dwubramkową przewagę. Jest już chyba po meczu.
55. min - Kowalówka! Potężnie, ale krążek został podbity i wylądował na pleksi.
55. min - Sarna! Ładnie przymierzył janowski defensor, ale Slubowski obronił ten strzał.
54. min - Szarżował Szczechura, ale został powstrzymany.
54. min - Nie udało się ekipie Waldemara Klisiaka wykorzystać kolejnej okazji na to, by doprowadzić do wyrównania.
52. min - Błąd przy zmianie i sędzia nakłada na gospodarzy karę techniczną. Kolejna szansa dla janowian. Opolanie po tych dwóch okresach gry w przewadze muszą odczuwać zmęczenie.
51. min - Orlik w pełnym zestawieniu.
50. min - Świetnie interweniuje Slubowski. Strzelał bodajże Indra.
50. min - Pierwsza z kar się zakończyła.
49. min - Janowianie przez 35 sekund zagrają w podwójnej przewadze, wszak na ławkę kar wędruje Bychawski.
48. min - Dwie minuty karne dla Siarhieja Kołosaua.
46. min - Gramy w pełnych składach.
45. min - Cichy! Uderzał, ale nie potrafił znaleźć sposobu na Nikifora Szczerbę. Janowski golkiper dobrze interweniuje.
45. min - Strzał Stopińskiego i dobitka Klechy nie znalazły drogi do bramki.
44. min - Szczechura z okolic niebieskiej, ale to uderzenie wybronił Szczerba.
44. min - Kosakowski otrzymuje sędziego karę mniejszą i 10-minutową karę za niesportowe zachowanie. Szansa dla Orlika, by wypracować sobie większą zaliczkę.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Bibrzycki! Miał niezłą okazję, by wyrównać przed przerwą.
38. min - Wrzutka janowian, ale wyłapana przez Slubowskiego.
36. min - GOOOL! 2:1! Ekipa Jacka Szopińskiego wychodzi na prowadzenie. Dobrze rozegrany zamek i na listę strzelców wpisuje się Szczechura.
35. min - Kara dla Rasikonia. Opolanie zagrają w przewadze.
35. min - GOOOL! 1:1! Orlik doprowadza do wyrównania. Na listę strzelców wpisuje się Bychawski.
31. min - Łymański! Uderzył od zakrystii, ale nie znalazł sposobu na Szczerbę. Wynik bez zmian.
30. min - Szczechura uderzył wprost w bramkarza.
28. min - Niegroźny strzał Kostka i dwie próby Macieja Rompkowskiego. Wszystkie uderzenia opolan skutecznie broni Szczerba.
26. min - Gramy w pełnych składach.
25. min - Korenko! Soczyste uderzenie z niebieskiej. Nie ma bramki.
24. min - Obustronne wykluczenie. Klecha i Lacheta odpoczną przez dwie minuty.
23. min - Naprzód w pełnym zestawieniu.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Janowianie zagrają w osłabieniu. Kara za opóźnianie gry. Zbyt późno wyszli na taflę.

8. min - GOOOL! 0:1! Wynik spotkania otwiera Marek Indra. Janowianie wychodzą na prowadzenie
5. min - Na razie bez goli. Spotkanie wyrównane.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Slubowski i Szczerba.

- Mecz o 18:30.

Wszystkim użytkownikom portalu Hokej.Net życzymy Wesołych Świąt w ciepłym rodzinnym gronie. Wszystkiego dobrego!!!

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
#1 Frank Slubowski B 2 2.00 22 22 0 0 0 0 90.91 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski LO 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0