4:2 Maciej Rybak #18 ( Patryk Wsół #19 ) +/-
5:2 Kamil Sikora #19 ( Martin Kečkeš #78, Nikita Markowski #37 ) +/-
08:44 2 min. Paweł Zygmunt #6 Zahaczenie
16:30 2 min. Siarhiej Mikulczyk #74 Przeszkadzanie
25:33 2 min. Witalij Andrejkiw #66 Atak kijem trzymanym oburącz
33:39 2 min. Witalij Andrejkiw #66 Zahaczenie
35:31 2 min. Jakub Jaskólski #17 Uderzanie kijem
36:39 2 min. Oskar Krawczyk #4 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
40:29 2 min. Łukasz Rutkowski #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:23 2 min. Jakub Jaskólski #17 Zahaczenie
60 min - GOOL! Zagłębie wyszło czterema zawodnikami z kontrą i rozpracowali młodych zawodników SMS. Strzelcem Sikora
59 min - Czas dla SMS Sosnowiec
58 min - GOOL! Po strzale Rybaka krążek odbił się od słupka i wpadł do bramki
58 min - Rehak nad bramką
55 min - GOOL! Paś zagrał zza bramki do Jarosza,a ten pewnie strzelił przy słupku
54 min - Keckes mocno z najazdu. Jego strzał wybronił Studziński. Dobitka Mikulczyka również padła łupem bramkarza dzisiejszych gości
52 min - Rehak wyjechał sam na sam i przegrał pojedynek z bramkarzem Orląt
51 min - Nie ma bramki, gramy dalej
51 min - Trwa analiza wideo
50 min - Krążek zatrzymał się na linii bramkowej Zagłębia
47 min - Sikora przejechał wzdłuż bramki jednak nie zdołał czysto trafić w krążek
45 min - Gościński huknął mocno w stronę bramki, guma minęła prawy słupek bramki Zagłębia
42 min - Jarosz po lodzie mocno zza bulika, krążek do ciała przycisnął Kieler
40 min - Koniec drugiej odsłony
40 min - GOOL! Krótkie zamieszanie pod bramką SMS. Stojek nie zdołał pokonać Studzińskiego. Lepszą precyzją popisał się Sikora, który podwyższył prowadzenie Zagłębia
39 min - Słupek po kontrze Sikory
38 min - Żadna z akcji młodych zawodników szkółki nie przyniosła zmiany rezultatu
37 min - SMS zagra 5 na 3
36 min - Grając w osłabieniu Mikulczyk wyszedł z kontrą, którą wybronił bramkarz SMS
35 min - Ostrzał bramki Zagłębia. Podczas jednej zmiany ucierpieli Jaskóslki J. i Nahunko
33 min - Słupek po strzale Mikulczyka. Zawodnik był tak zły po akcji, że złamał patkę swojego kija uderzając w bandę z nerwów
31 min - Jarosz nie wykorzystał rzutu karnego, krążek odbił Kieler
30 min - Rzut karny dla Orląt po faulu Horzelskiego
29 min - Krężołek z najazdu wprost w bramkarza Zagłębia
27 min - Nowak A. po lodzie z niebieskiej linii, krążek do boku zbił Kieler
25 min - SMS zagra z przewagą jednego zawodnika. Na ławce kar zasiadł Andrejkiw
23 min - Groźna akcja Mikulczyka, który wjechał przed bramkę i strzelił po lodzie. Krążek pewnie odbił Studziński
21 min - Krążek dla zawodników szkółki
20 min - Koniec pierwszej tercji. druga rozpocznie się ok. 19:43
18 min - Kapitalna szansa SMS na zdobycie pierwszej bramki. Paś z linii bulika huknął mocno, lecz nad poprzeczką
17 min - Wąsiński zablokował strzał rywala i z grymasem bólu ledwo zjechał do boksu
15 min - Rehak mocno lecz nad poprzeczką, chwilę później strzał J.Jaskólskiego sparował jeden z defensorów SMS
13 min - Trzy szybkie bramki uspokoiły grę dzisiejszych gospodarzy
10 min - GOOL! Kruczek pociągnął z niebieskiej, a krążek ponownie przed bramkarzem przekierował Jaros
8 min - Błąd Kafla, który wyłożył krążek Pasiowi. Ten strzelił mocno jednak wprost w bramkarza Zagłębia
7 min - Gorzycki z linii bulika po lodzie, krążek przymroził Kieler
6 min - Markowski z metra wprost w bramkarza SMS
4 min - GOOL! Jaros objechał bramkę i wpakował krążek przy słupku
3 min - Mukulczyk najechał z prawej strony na bramkę i strzelił ze ściąganej. Krążek do boku zbił Studziński
2 min - GOOL! Jaskólski strzelił z niebieskiej, tor lotu krążka przed bramkarzem zmienił Kozłowski
1 min - Bryk wyszedł sam na sam jednak przegrał pojedynek z Kielerem. Mocne otwarcie w wykonaniu Orląt

0 min - Witamy z Sosnowca i zapraszamy na derbowy pojedynek tego miasta. Na trybunach obecnie 50 najwierniejszych fanów sosnowieckiego hokeja. Startujemy punktualnie o godzinie 18:00

----
Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was szansę na duży zarobek. System jest przez nas przetestowany i działa bardzo sprawnie, co najważniejsze cały czas się rozwija! Wejdź i zobacz jak przez internet możesz zarobić duże pieniądze. Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony ludzi na świecie! Kliknij tutaj, zarejestruj się i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu >>> (KLIK)
#24 Oskar Prokop B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Mateusz Studziński B 5 5.00 41 41 0 0 0 0 87.80 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#4 Olaf Bizacki LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Krzysztof Bryk PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Kordian Chorążyczewski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Wojciech Gorzycki PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Mateusz Gościński LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Paweł Goździewicz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0