05:37 2 min. Michal Korenko #69 Podcięcie
08:50 2 min. Mateusz Sordon #19 Wysoko uniesiony kij
17:08 2 min. Marek Kosakowski #85 Trzymanie przeciwnika
33:41 10 min. Marek Kosakowski #85 Kara za niesportowe zachowanie 10min
46:19 2 min. Szymon Marzec #68 Przeszkadzanie
48:42 2 min. Nikita Semiannikow #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:10 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:52 2 min. Michael Cichy #32 Ostrość
58:52 2 min. Adrian Kurz #89 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:22 2 min. Edgars Cgojevs #10 Wymuszanie kary (symulowanie)
60 min - Kara dla Cgojeva i do bramki wraca Slubowski, jednak tylko na wznowienie. 15 sek do konca spotkania.
59 min - Trener Szopiński wziął czas i Wycofał bramkarza.
59 min - Koniec kary Cichego. Do końca spotkania pozostała 1 min gry.
57 min - Cichy zaatakowany przez Semiannikowa. Sędzia nie wychwycił faulu, co zbulwersowało zawodnika gości i sam próbował wymierzyć sprawiedliwość. Za nadmierną ostrość Cichy został odesłany na ławkę kar.
56 min - GOOL 6:4 !! Gryc przed bramką i bez problemów pokonuje golkipera gości. Świetnie krążek nagrał mu Indra.
55 min - Zawodnicy z Opole popełniają duży błąd, gdyż w pewnej chwili było ich na lodzie 7 + bramkarz :). Sędzia nałożył na nich karę.
52 min - GOOL 5:4 !! Precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę popisał się jeden z zawodników Opola i goście mogą realnie zacząć myśleć o wywiezieniu 3 pkt z Katowic.
51 min - Groźnie pod bramką Szczerzy. Strzały Cicheg, Szczechury i Cgojeva nie znajdują jednak drogi do bramki.
50 min - Gospodarze zamknięci we własnej tercji obronnej, ale Szczerba pewnie broni strzały przyjezdnych.
49 min - Kurz z niebieskiej, obok bramki.
48 min - Chaos w ekipie gospodarzy przy rozgrywaniu przewagi.
47 min - Marzec zaatakował w polu bramkowych Szczerbę i został odesłany na ławkę kar.
46 min - Elżbieciak z niebieskiej, odbija Slubowski.
45 min - Iskrzy między zawodnikami obu drużyn.
43 min - Kolejna akcja Parzyszka i Indry, tym razem bez efektu bramkowego.
42 min - Ostrzał bramki Szczerby, ale ten odbija wszystkie strzały.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

40 min - Kolejna akcja w wykonaniu pierwszego ataku gospodarzy, tym razem jednak bez efektu bramkowego.
39 min - Szczechura z ostrego kąta, odbija golkiper gospodarzy.
37 min - Szydło przed bramką, krążek do rogu odbija Szczerba.
35 min - Szansa Kowalówki ale zdecydowanie za bardzo kombinował i stracił dobrą okazje na zdobycie bramki.
34 min - GOOL 5:3 !! Bramka dla gospodarzy, autorem trafienie Parzyszek, który jakimś cudem wcisnął krążek między słupek a parkan bramki.
33 min - Trener gospodarzy zdecydował się na wzięcie czasu. Musi uspokoić grę swoich zawodników, gdyż nie przypominają tej drużyny z początku spotkania.
33 min - GOOL 4:3 !! Goście złapali wiatr w żagle i zdobywają kolejne trafienie. Tym razem autorem gola Szczechura.
32 min - GOOL 4:2 !! Łymanski umieścił krążek w bramce nad leżącym już Szczerbą.
30 min - Kolejna groźna akcja Cichego i Klechy, ten drugi z najbliższej odległości nie zdołał pokonać Szczerby.
28 min - Slubowski broni strzał z okolic bulika Bibrzyckiego.
27 min - GOOL 4:1 !! Szczerba nie popisuje się przy niegroźnym strzale Łymanskiego i goście zdobywają pierwsze trafienie w dniu dzisiejszym.
26 min - Klecha z ostrego kąta, łapie Szczerba.
25 min - Kolejna groźna akcja w wykonaniu gości i po raz kolejny Szczerba mrozi krążek.
23 min - Radwan przejął krążek na niebieskiej i popędził w stronę bramki Slubowskiego, jednak oddał bardzo niecelny strzał.
22 min - Marzec z okolic bulika, odbija Szczerba.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

20 min - GOOL 4:0 !! Indra na leżąco pokonuje Slubowskiego.
19 min - Mimo natarcia gości, nie znaleźli jak na razie sposobu na Szczerbę.
18 min - Sznotala z niebieskiej, pewnie krążek łapie Szczerba.
18 min - Kosakowski na ławce kar. Szansa gości na zdobycie pierwszego trafienia w tym spotkania.
17 min - GOOL 3:0 !! Kontra gospodarzy i Parzyszek wpisuje się na listę strzelców.
17 min - Szczechura przed bramkę do Cichego, dobrą interwencją popisuje się Szczerba zachowując przy tym samym jak na razie czyste konto.
16 min - Sordon z niebieskiej nad bramką. Koniec kary Kurza.
15 min - Pierwsza minuta przewagi, bez większego zagrożenia pod bramką Szczerby.
14 min - Cgojevs bliski pokonania Szczerby. KAra dla gospodarzy.
12 min - GOOL 2:0 !! Kapitalnym strzałem w samo okienko Gryc zmusza do kapitulacji Slubowskiego.
11 min - Kolejna akcja w wykonaniu gospodarzy. Tym razem okazję na bramkę zmarnował Sękowski.
10 min - GOOL 1:0 !! Indra świetnie zachował się przed bramką Slubowskiego, wywalczył krążek i wpakował gumę do praktycznie pustej bramki.
9 min - Kolejna kara dla gości, tym razem za gre wysokim kijem na ławkę kar odesłany Sordon.
8 min - Koniec kary zawodnika Opola. Gospodarze nie pokazali nic specjalnego podczas tego okresu gry w przewadze.
7 min - Indra z okolic bulika, prosto w bramkarza.
6 min - Korenko na ławce kar, szansa gospodarzy na otworzenie wyniku spotkania.
5 min - Piper próbował zaskoczyć Slubowskiego niesygnalizowanym strzałem, na posterunku golkiper gości.
4 min Cgojevs próbował swoich sił w indywidualnej akcji, jednak skutecznie zatrzymany przez obrońców gospodarzy.
3 min - Akcja Szydły, ale trochę na pamięć zagrał przed bramkę licząc, że znajdzie się tam jeden z jego kolegów.
2 min - Kowalówka wzdłuż bramki do Bibrzyckiego, ten jednak nie zdążył przyjąć tego podania a mogło być groźnie.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gości i od razu groźna akcja w ich wykonaniu a w roli głównej Szydło.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was szansę na duży zarobek. System jest przez nas przetestowany i działa bardzo sprawnie, co najważniejsze cały czas się rozwija! Wejdź i zobacz jak przez internet możesz zarobić duże pieniądze. Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony ludzi na świecie! Kliknij tutaj, zarejestruj się i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu >>> (KLIK)
#1 Michał Elżbieciak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Nikifor Szczerba B 4 4.00 49 49 0 0 0 0 91.84 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#14 Konrad Lacheta PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Alaksandr Michiejonak ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Frank Slubowski B 6 6.09 24 24 0 0 0 0 75.00 59:04 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Mateusz Stopiński PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Alexander Szczechura LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Łukasz Sznotala PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0