Rozgrywki: 2015/16 - Puchar Polski: Faza pucharowa
3:0 (1:0, 2:0, 0:0) Zakończony
2015-12-29
16:00
Puchar Polski 2015/16 / Półfinały
1:0 Peter Novajovský #88 ( Damian Kapica #95, Patryk Noworyta #55 ) (+1) 5/4 16:51
Koniec meczu, Cracovia w finale!
58 min. - Bardzo mocno z dystansu Latal, ale w środek i broni Radziszewski.
57 min. - Z bliska Laszkiewicz, ale nie trafia w bramkę.
56 min. - Z dystansu Stasiewicz i poza taflę odbija Radziszewski.
55 min. - Bomba z klepy Guzika prosto w Zabolotnego.
53 min. - kontra Cracovii, Drzewiecki do Guzika i ten w dobrej sytuacji uderza nad bramką
52 min. - Akcja Plichty i strzał po lodzie odbija Radziszewski. JKH w komplecie.
50 min. - Przez 15 sekund Cracovia zagra w podwójnej przewadze.
50 min. - Z dystansu Pasiut i dobra interwencja Zabolotnego.
48 min. - Nic nie wychodzi jastrzębianom w ataku, chociaż ambitnie próbują.
45 min. - Strzał Nalewajki z nadgarstka odbija Radziszewski.
44 min. - Tym razem Laszkiewicz sam na sam, ale przesadził z dryblingiem i wyrzucił się do boku, nie mając miejsca na oddanie strzału! Z taką skutecznością nie można wygrać meczu...
43 min. - Bordowski mógł zdobyć kontaktowego gola, był sam na sam z Radziszewskim, ale uderzył prosto do rękawicy bramkarza Pasów.
43 min. - Zabolotny odbija strzał Noworyty z dystansu.
42 min. - Szansa przed Kulasem, jednak źle trafił w krążek przed krakowską bramką. W odpowiedzi strzał Kruczka broni Zabolotny.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
39 min. - Przed bramką Cracovii znalazł sie w dobrej okazji niepilnowany Plichta, obrócił się z krążekiem i uderzył, jednak niecelnie.
39 min. - Cracovia kontroluje przebieg spotkania.
Gramy dalej.
36 min. - Przerwa w grze, jest problem z bandą.
34 min. - GOL! 3:0! Ojojojoj... co też teraz zrobił Zabolotny!? Chciał zagrać krążek za bramkę, jednak wbił ją do swojej bramki... Kuriozalny gol, takie coś w hokeju raczej się nie zdarza, a jednak.
33 min. - Duże zamieszanie, odsłonięta bramka Pasów, ale krążek nie wpada do bramki!
31 min. - Petro przecina strzał i krążek przechodzi tuż obok słupka. Cracovia w komplecie.
31 min. - Na lodzie lepsi krakowianie, jednak na trybunach w dalszym ciągu zdecydowanie dominują kibice z Jastrzębia.
31 min. - No i miał tą szansę Bordowski! Uderzał z dwóch metrów, ale prosto w Radziszewskiego!
30 min. - Kara dla Sinagla, szansa dla JKH na gola kontaktowego.
29 min. - Niepewnie dzisiaj w bramce JKH Zabolotny, który odbija przed siebie wiele strzałów. Tym razem odbił strzał Novajovskiego, lecz znowu nie było komu dobijać.
29 min. - Mogło być 3:0, przed szansą był Sinagl, jednak uderzył prosto w Zabolotnego
28 min. - GOL! 2:0! Drzewiecki zza bramki do Guzika, ten zamarkował strzał i wystawił na odsłoniętą bramkę do Pasiuta i ten podwyższa prowadzenie Cracovii!
27 min. - Grman mocno po lodzie, Zabolotny odbija przed siebie, jednak nikt nie dobija.
26 min. - Dość długo jastrzębianie rozgrywali krążek w tercji Cracovii, ale ostatecznie nie oddali nawet strzału. W odpowiedzi kontra Guzika i jego mocny strzał na raty broni Zabolotny.
24 min. - Grman z dystansu, ale zbyt słabo.
23 min. - Bordowski płasko obok bramki.
22 min. - Pasiut z półdystansu uderza obok słupka.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Svitana w słupek!
18 min. - W odpowiedzi groźny strzał Stantiena.
17 min. - GOL! 1:0! Cracovia wykorzystuje przewagę! Kapica ładnie wypatrzył przed bramką Novajovskiego, a ten z bliska bez problemu umieszcza krążek w bramce!
17 min, - Głośny i nieustanny doping kibiców z Jastrzębia, fani Cracovii bardzo rzadko decydują się na jakiekolwiek okrzyki.
16 min. - Dobra interwencja Zabolotnego po akcji Słabonia. Kara dla Bigosa.
15 min. - Groźna kontra Cracovii, Drzewiecki wychodzi sam na sam, ale świetnie powstrzymuje go Jan Latal!
14 min. - Zakotłowało się pod bramką Radziszewskiego, ale krążek ostatecznie nie wpadł do bramki!
13 min. - Uderzenie Bigosa z dystansu tuż obok słupka.
11 min. - Uderzenie z dystansu Stantiena odbija przed siebie Radziszewski, ale nie było nikogo na dobitkę.
11 min. - Zabolotny bez problemu łapie strzał Novajovskiego.
10 min. - Kruczek mocno i niecelnie uderzał z dystansu.
9 min. - Strzał Latala strącał Petro i czujnie w bramce Radziszewski.
9 min. - JKH w komplecie, niewiele zdziałała Cracovia podczas przewagi.
8 min. - Indywidualna akcja Drzewieckiego, ponownie lepszy Zabolotny.
8 min. - Uderzenie Guzika spod bandy spokojnie broni Zabolotny.
6 min. - Kara dla Łukasza Nalewajki.
6 min. - Kontra Cracovii, z bliska uderzał Pasiut, lecz prosto w Zabolotnego.
5 min. - Napór JKH groźnie uderzali Pastryk i Bordowski, ale nie ma bramki, szczęście teraz sprzyja Cracovii.
4 min. - Po ataku Novajovskiego długo z lodu nie podnosił się Plichta, ale ostatecznie zjechał o własnych siłach.
4 min. - Uderzenie Latala z dystansu zablokowane, kara dla Novajovskiego.
3 min. - Strzał Kruczka odbija Zabolotny!
1 min. - Początek meczu. Krążek dla JKH i od razu pierwszy strzał Laszkiewicza ponad bramką.

Przed spotkaniem został odśpiewany Mazurek Dąbrowskiego, za kilka chwil początek spotkania. Na trybunach wiele wolnego miejsca, ale są kibice z Krakowa i Jastrzębia.