05:55 2 min. Karol Wąsiński #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:43 2 min. Marcin Frączek #27 Zahaczenie
22:24 2 min. Filip Uherek #6 Opóźnianie gry
24:45 2 min. Filip Uherek #6 Wysoko uniesiony kij
30:55 2 min. Adam Bagiński #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:13 2 min. Dávid Tomečko #81 Zahaczenie
56:18 2 min. Adam Bagiński #3 Atak kijem trzymanym oburącz
59:02 2 min. Marcin Frączek #27 Wysoko uniesiony kij
Koniec.
60. min - Tyszanie do końca spotkania zagrają w przewadze.
60. min - Jest już po meczu. Na ławkę kar odesłany Frączek.
59. min - Zakończyła się kara Bagińskiego. Chwilę wcześniej do bramki wrócił Landsman.
58. min - Lipsbergs z niebieskiej. Żigardy łapie gumę do raka.
58. min - Vitek strzelał do pustej bramki. Guma zatrzymała się na słupku.
58. min - Przygodzki z niebieskiej! Broni Żigardy.
57. min - Trener Jędrzejczyk idzie o krok dalej i wycofuje bramkarza.
57. min - Czas dla Polonii.
57. min - Zakotłowało się pod bramką Żigardiego. Bliski szczęścia był Demjaniuk. Na ławkę kar wędruje Bagiński.
55. min - Sporo błędów popełniają tyszanie. Bytomianie mocno atakują.
53. min - Dobry forechecking w wykonaniu Polonii i tyszanie mają problemy z wyjściem z tercji.
52. min - Na trybunach głośny i kulturalny doping z obu stron. Brawo!
51. min - Zadziornie zaczęła grać Polonia. Widać, że te dwie bramki ich uskrzydliły.
49. min - Zrobił nam się mecz. Szybsze tempo, kilka efektownych bodiczków.
48. min - Gramy w pełnych składach.
48. min - Kolusz efektownie wprowadził krążek do tercji. Minął dwóch zawodników Polonii i znalazł się przed Landsmanem. Nie zdołał go jednak pokonać.
47. min - Zbyt statyczny i zbyt schematyczny zamek w wykonaniu tyszan.
46. min - Na ławkę kar siada Tomeczko i tyszanie zagrają w przewadze.
46. min - GOOOL! 4:2! Jak opisać tę bramkę? Otóż sędziowie sygnalizowali karę na Tomeczkę. Tyszanie próbowali wycofać krążek na niebieską do Kotlorza. Ten go nie przejął i guma trafiła do... opuszczonej tyskiej bramki! Takie chwile jak te nie zdarzają się zbyt często - śpiewał bodajże Kamil Bednarek
46. min - Uderzał z niebieskiej Kotlorz. Landsman wyciągnął się jak długi.
46. min - Sygnalizowana kara dla Polonii.
45. min - Uherek z niebieskiej. Żigardy widział gumę.
44. min - Strata Łopuskiego i Polonia mogła wykorzystać ten błąd. Zabrakło pomysłu na kombinacyjną akcję.
43. min - Rzeszutko do Koguta, ale ten nieczysto trafił w krążek.
42. min - Vitek podjeżdża do krążka. Próbował zwodu na forhend, ale Landsman przewidział jego zamiary.
42. min - Vitek faulowany w sytuacji sam na sam przez Tomeczkę. Będzie rzut karny.
41. min - Tomeczko z powietrza próbował dobijać krążek. Niewiele się pomylił
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Działo z niebieskiej, broni Żigardy.
38. min - GOOOL! 4:1! Mamy trafienie dla Polonii. Uderzał Kłaczyński, a zasłonięty Żigardy wpuścił gumę do siatki
37. min - Kąśliwe uderzenie Łopuskiego. Broni Landsman.
36. min - Jedna z nielicznych okazji Polonii. Uderzał Słodczyk.
35. min - Kogut ładnie powalczył o krążek. Uderzył z nadgarstka, ale niecelnie.
33. min - Łopuski przyjął na ciało uderzenie jednego z bytomskich defensorów. Zjechał do boksu o własnych siłach.
33. min - Koniec kary Adama Bagińskiego.
32. min - Uderzał Przygodzki, ale bez powodzenia.
32. min - Polonia ma problemy z założeniem zamka.
31. min - Dwie minuty karne dla Bagińskiego.
30. min - Uspokoili swoją grę gospodarze. Drugie zwycięstwo jest już bardzo blisko.
29. min - Tyszanie rządzą i dzielą na lodzie.
27. min - GOOOL! 4:0! Vozdecky strzałem po lodzie pokonuje Landsmana. Do końca kary Uherka pozostało 21 sekund!
26. min - Krążek krąży jak po sznurku. Dobry zamek w wykonaniu tyszan. Brakuje tylko kąśliwego uderzenia.
25. min - Komplikuje się sytuacja Polonii Bytom.
24. min - GOOOL! 3:0! Bagiński popisał się genialnym uderzeniem sprzed koła bulikowego. Krążek zanim wpadł do bramki odbił się jeszcze od poprzeczki. Okres gry w przewadze wykorzystany już po 35 sekundach
23. min - Uherek wędruje na ławkę kar. Tyszanie przed szansą na zdobycie trzeciego gola
22. min - Ostro ruszyli do przodu tyszanie, dobrze grają forechingiem.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

20. min - Koniec I tercji.
20. min - Gramy w pełnych składach.
19. min - Bytomianie raz po raz wybijają krążek z własnej tercji.
18. min - Nie ma zagrożenia pod bramką Landsmana. Zbyt statycznie rozgrywany jest ten zamek.
17. min - Dwie minuty karne dla Frączka. Tyszanie zagrają w przewadze.
15. min - Polonia sprowadzona na ziemię.
14. min - GOL! 2:0! Bagiński podwyższa prowadzenie!
14. min - Ładna kontra Polonii. Salamanon zjechał z lewego skrzydła i strzałem między parkanami starał się z
12. min - Szuka swoich szans Polonia. Tomeczko z Kłaczyńskim zakręcili tyskimi obrońcami.
11. min - Bagiński! Potężne uderzenie, Landsman broni.
10. min - GOL! 1:0! Ładną indywidualną akcja popisał się Josef Vitek, który minął defensora rywali i w sytuacji sam na sam pokonał Filipa Landsmana
9. min - Dziś Polonia bardziej aktywna w ataku. Sztefan Żigardy ma więcej pracy.
8. min - Tyszanie grają w zamku. Dwa razy próbował Kolarz. Raz trafił w napastnika Polonii, a za drugim razem jego strzał obronił Landsman.
7. min - Dwie potężne bomby Hertla. Obie niecelne.
6. min - Wąsiński udaje się na ławkę kar.
6. min - Bryk potężnie z niebieskiej! Broni Landsman. Sygnalizacja kary i tyszanie zagrają w przewadze.
5. min - Pociecha z niebieskiej! Broni Landsman.
4. min - Przygodzki szukał sposobu na Żigardiego.
3. min - Tyszanie grają na 4 pełne formacje. Bytomianie na 3 pary obrońców i 4 ataki.
2. min - Tomasz Kozłowski z ostrego kąta, poprawka Słodczyka. Broni tyski golkiper.
1. min - Pierwsza akcja Mateusza Bepierszcza. Ładnie wjechał do tercji rywala i pociągnął z nadgarstka. Landsman skutecznie interweniuje.
1. min - Zaczynamy spotkanie. Pierwszy bulik dla tyszan.

Na lodowisku zameldowała się 150-osobowa grupka kibiców Polonii Bytom.

W bramkach Żigardy i Landsman. W ekipie GKS-u brakuje Kamila Kalinowskiego. Dziś zastępuje go Dawid Majoch. W czwartej parze obrony jest też Remigiusz Gazda.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#15 Dawid Majoch ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Marcin Frączek ŚR 1 0 0 0 1 1 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Marcin Mazur ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Martin Przygodzki LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0