00:20 2 min. Lubomir Vosatko #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
01:03 5 min. Dariusz Gruszka #79 Wysoko uniesiony kij
01:03 20 min. Dariusz Gruszka #79 Kara za niesportowe zachowanie 10min
08:53 2 min. Mateusz Adamus #38 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:33 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Uderzanie kijem
23:15 2 min. Krzysztof Zapała #19 Uderzanie kijem
24:10 2 min. Mateusz Adamus #38 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:12 2 min. Filip Wielkiewicz #26 Zahaczenie
35:23 2 min. Bryan McGregor #71 Atak kijem trzymanym oburącz
37:01 2 min. Marek Modrzejewski #77 Przeszkadzanie
45:36 2 min. Lubomir Vosatko #22 Trzymanie kija przeciwnika
58:58 2 min. Patryk Wronka #10 Rzucenie na bandę
65. min - Hokeiści Podhala wyjechali z kontrą 3 na 1! Spalili tę akcję. Spóźniona reakcja sędziego.
64. min - Haas pomknął lewym skrzydłem. Strzał i dobitka. Broni Raszka.
63. min - Piotrowicz! Wjechał do nowotarskiej tercji, pociągnął z nadgarstka i guma zatrzymuje się na słupku! Szczęście uśmiechnęło się do nowotarżan.
63. min - Wronka! Ładnie popędził prawym skrzydłem, uderzył z nadgarstka. Fikrt był na posterunku.
62. min - Łabuz! Potężnie, ale niecelnie.
61. min - Jesteśmy ciekawi, czy któryś z zespołów otworzy się, czy raczej będziemy świadkami oczekiwania na serię rzutów karnych.
Chwila przerwy i rozpoczynamy dogrywkę.

60. min - GOOOL! 3:3! Sebastian Kowalówka pokonuje Ondrzeja Raszkę strzałem z nadgarstka. Oświęcimska hala eksplodowała
59. min - Dwie minuty karne dla Wronki. Oświęcimianie biorą czas i wycofują bramkarza.
57. min - Prosimy nie odświeżać strony. To mocno spowalnia nasze działania.
56. min - Jeszcze raz akcja Daneczka. Tym razem na małej przestrzeni zwiódł nowotarskiego zawodnika. Uderzył z bekhendu, ale Raszka złapał gumę.
56. min - Daneczek wjechał do nowotarskiej tercji zostawił gumę Piotrowiczowi, ten uderzył, ale guma powędrowała obok prawego słupka.
55. min - GOOOL! 2:3! Obrona Podhala rozklepana. Daneczek z bliskiej odległości pokonuje Ondrzeja Raszkę.
54. min - Oświęcimianie nie mają już nic do stracenia. Zapewne wkrótce się otworzą i zagrają jeszcze odważniej.
53. min - Szarotki nieco się wycofały. W czwórkę - na linii niebieskiej - blokują wjazd do swojej tercji.
52. min - Spore powody do radości ma 50-osobowa grupka nowotarskich kibiców. Awans do półfinału jest blisko.
51. min - GOOOL! 1:3! Wielkiewicz uderzał spod bandy. Fikrt odbił krążek, ale przy dobitce Michalskiego nie mógł już nic zrobić.
50. min - Za nami szmat meczu, ale tempo
49. min - Wanat! Kolejne uderzenie 20-letniego środkowego. Raszka był jednak dobrze ustawiony.
48. min - Szewczyk! Doszedł do sytuacji strzeleckiej, dzięki potknięciu nowotarżanina. Uderzył niecelnie. To była dobra okazja na zdobycie wyrównującego gol
47. min - Kontra Bezuszki zakończona strzałem. Minimalnie niecelnym.
46. min - Vosatko przytrzymywał kij Wronki. Sędzia odesłał doświadczonego Czecha na ławkę kar.
45. min - Tapio! Kąśliwe uderzenie po lodzie. Fikrt broni gumę parkanem.
44. min - GOOOL! 1:2! Oświęcimianie łapią kontakt z rywalem. Vosatko dobił uderzenie Daneczka. Efektownie wpakował gumę pod poprzeczkę.
43. min - Wanat kąśliwie, pewna interwencja Raszki.
42. min - GOOOL! 0:2! "Szarotki" podwyższają prowadzenie. Gumę wywalczył Bryniczka, wymienił gumę z Wronką, a następnie precyzyjnym strzałem pokonał Fikrta.
42. min - Mamy kilka kosmetycznych zmian w składzie Unii. Piotrowicz na lewym skrzydle pierwszego ataku. Wojtarowicz w drugim, a Adamus w trzecim.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Czy oświęcimianom uda się w końcu trafić do siatki.

39. min - GOOOL! 0:1! Podhale wykorzystuje okres gry w przewadze. Na listę strzelców wpisał się Krzysztof Zapała, który z okolic prawego bulika uderzył pod poprzeczkę. Michal Fikrt nie miał żadnych szans.
38. min - Dwie minuty karne dla Modrzejewskiego.
37. min - Gabryś z niebieskiej! Broni Raszka. Dobitki szukał jeszcze Szewczyk. To rozsierdziło nowotarżan, którzy rzucili się na oświęcimskiego skrzydłowego.
37. min - Ależ kontra nowotarżan. Neupauer po przejechaniu niebieskiej pociągnął z nadgarstka i guma zatrzymała się na spojeniu słupka z poprzeczką.
36. min - McGregor faulował pod bandą Daneczka. Kolejna okazja dla oświęcimian.
36. min - Trzeszczą bandy. Agresywnie grają obie ekipy.
35. min - Haas pociągnął z nadgarstka, Raszka instynktownie odbił gumę parkanem.
34. min - Wronka ładnie wjechał do tercji, ale w ostatniej chwili został przepchnięty przez Gabrysia.
33. min - Optyczną przewagę wypracowali sobie nowotarżanie. Są zdecydowanie aktywniejsi
32. min - Nowotarżanie ładnie rozgrywają krążek. Krąży jak po sznurku.
31. min - Dwie dobre interwencje Michala Fikrta. Najpierw zatrzymał uderzenie Jussiego Tapio, a potem dobitkę Bryana McGregora.
30. min - Oj, iskrzy między zawodnikami obu ekip. Drobna przepychanka pod bramką Raszki.
29. min - Podhale w pełnym zestawieniu.
29. min - Przekombinowali oświęcimianie. Szybka wymiana podań przez graczy drugiego ataku. Zbyt koronkowo chcieli to rozwiązać. Kibice aż złapali się za głowy.
28. min - Coraz mocniej kotłuje się pod nowotarską bramką.
27. min - Szewczyk urwał się nowotarskim obrońcom. Ale był zahaczany przez powracającego Wielkiewicza. Zdołał jeszcze oddać strzał, ale Raszka zdołał go zamrozić. "Kojot" wędruje na ławkę kar.
26. min - Tapio! Nie udało mu się wykończyć akcji Zapały.
26. min - Podhale w pełnym zestawieniu. McGregor odważnie pojechał lewym skrzydłem, ściął do środka, a następnie oddał kąśliwy strzał.
25. min - Adamus wędruje na ławkę kar. Wyrównują się siły na lodzie.
24. min - Teraz był faulowany przez Zapałę. Unia zagra w przewadze.
22. min - Aktywny jest dzisiaj Sebastian Kowalówka. Bierze ciężar gry na własne barki.
21. min - Oba zespoły zadziornie. Wysoki pressing w wykonaniu jednych i drugich.

20. min - Obronili się nowotarżanie. Do końca pierwszej tercji nieco 30 sekund.
19. min - Wojtarowicz! Jak on tego nie strzelił? Raszka był już na kolanach, doświadczony napastnik przymierzył, ale nowotarski golkiper w tylko sobie znany sposób odbił gumę. Jęk zawodu na trybunach.
18. min - Jaśkiewicz faulował Daneczka. Oświęcimianie mają świetną okazję do tego, aby przed przerwą zdobyć gola. Warunek jest jeden. Trzeba w końcu wykorzystać grę w przewadze.
18. min - Kowalówka ładnie przejął krążek, uderzył na bramkę. Broni Raszka.
17. min - Nie brakuje też kontaktów fizycznych.
16. min - Kąśliwe uderzenie McGregora zza obrońcy. Instynktowna interwencja Fikrta.
15. min - Sporo nerwowości w poczynaniach obu ekip. Wiele - zbyt prostych - strat krążka.
14. min - Adamus objechał bramkę, wystawił gumę Haasowi, ale został on w ostatniej chwili zablokowany przez defensora rywali.
13. min - Szybkie tempo, akcja za akcję. Na razie spotkanie jest bardzo emocjonujące.
12. min - Kolejna próba Szewczyka. Tym razem Raszka barkiem odbił krążek.
11. min - Uderzenie Szewczyka z nadgarstka, ale niecelne. Chwilę później z niebieskiej mocno strzelał Gabryś. Niecelnie.
11. min - Adamus jest już na lodzie. Obie drużyny w pełnych składach.
11. min - Udało się oświęcimianom wybić krążek z własnej tercji. Uspokoili swoją grę.
10. min - Dobrze wymieniają gumę nowotarżanie. Kilka dobrych wrzutek przed bramkę, ale na razie nie ma zmiany rezultatu.
9. min - Teraz w przewadze zagra Podhale. Na ławce kar jest już Mateusz Adamus.
8. min - Osiem minut gry za nami. Na razie nie oglądaliśmy bramek.
7. min - Koniec wykluczenia Podhala. Gramy w pełnych składach.
6. min - Uderzał Kowalówka, ale nowotarski golkiper był na posterunku.
5. min - Raszka mrozi krążek i daje oddech swojemu zespołowi.
4. min - Ale ten zamek rozgrywany zbyt statycznie. Sporo poda ale nie ma kto uderzyć.
3. min - Vosatko wyjechał z boksu kar. Oświęcimianie przez 3 minuty i 43 sekundy będą grać w przewadze.
2. min - Dariusz Gruszka został odesłany przez sędziego do szatni za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem. Ucierpiał Sebastian Kowalówka.
1. min - Oświęcimianie szybko łapią karę. Na ławkę kar zmierza Vosatko.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Raszka.

W oświęcimskiej hali zameldowała się około 50 osobowa grupa kibiców Podhala.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#16 Radim Haas ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Daniel Kysela PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Kamil Paszek PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz LS 0 2 1 1 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Maciej Szewczyk PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Lubomir Vosatko LO 1 0 0 0 1 0 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#88 Dariusz Wanat PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Ondřej Raszka B 4 3.69 37 37 0 0 0 0 89.19 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1