5:4 Marcin Horzelski #33 Karny decydujący 65:00
08:04 2 min. Łukasz Sękowski #34 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:03 2 min. Michaił Kozłow #52 Przeszkadzanie
14:13 2 min. Marek Kosakowski #85 Atak kijem trzymanym oburącz
25:46 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:37 2 min. Adam Jaskólski #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:16 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
49:16 2 min. Adrian Kowalówka #53 Zahaczenie
54:08 2 min. Nikita Semiannikow #27 Zahaczenie
62:05 2 min. Adrian Kurz #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
65 min - Koniec dogrywki. Za chwilę zobaczymy serię rzutów karnych
64 min - Zagłębie bombardowało bramkę Naprzodu jednak wszystkie próby wybronił Elżbieciak
63 min - Bernat minął dwóch obrońców jednak strzelił wprost w bramkarza
62 min - Bomba Kozłowa obok słupka
61 min - Dogrywkę od wygranego wznowienia rozpoczęli miejscowi
60 min - Koniec regulaminowego czasu gry. W Sosnowcu będziemy świadkami dogrywki
58 min - Jaros z najazdu wprost w Elżbieciaka, który przycisnął krążek do ciała
57 min - Michejenak w słupek. Szczęście po stronie Zagłębia
55 min - GOOL! Horzelski z niebieskiej linii mocnym strzałem po raz drugi pokonuje w dzisiejszym spotkaniu bramkarza gości. W Sosnowcu ponownie remis!
54 min - W odpowiedz Indra mocno huknął nad poprzeczką bramki Michała Kielera
52 min - Kozłowski pomknął lewą stroną tafli i strzelił nad poprzeczką bramki Naprzodu Janów
50 min - Załębie strzeliło bramkę lecz trafienia Markowskiego arbiter nie uznał. Wskazał wysoki kij po stronie napastnika Zagłębia
49 min - Jaros wyszedł sam na sam i został nieprawidłowo powstrzymany przez Kowalówkę. Nie ma karnego - taką decyzję podjął sędzia Kryś
47 min - Kurz z niebieskiej wprost w Kielera
45 min - GOOL! Gryc wjechał jak w masło w tercję Zagłębia i pięknym strzałem pokonuje Kielera
45 min - Piper z metra wprost w Kielera. Chwilę później wymienił kilka szybkich ciosów z Kruczkiem
43 min - A.Jaskólski próbował dobić strzał Stojka jednak na posterunku był bramkarz Naprzodu
42 min - Słupek po strzale Skrodziuka
41 min - GOOL! Mocne otwarcie w wykonaniu miejscowych. Bernat na raty pokonuje Elżbieciaka
40 min - Koniec drugiej odsłony. W niej lepsi byli goście, którzy prowadzą po czterdziestu minutach jedną bramką
39 min - Siemmianikow wyjechał sam na sam jednak przegrał pojedynek z Kielerem
36 min - Jaros wjechał w tercję Naprzodu i strzałem po lodzie próbował zaskoczyć Elżbieciaka. Ten odbił krążek do boku
34 min - Jakub Jaskólski wprasował w bandę Gryca. Zagranie było czyste więc nadal oba zespoły w komplecie
32 min - Siemmianikow dwukrotnie strzelił z niebieskiej linii. Na posterunku był jednak bramkarz Zagłębia Sosnowiec
30 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu dla zespołu gospodarzy, wcześniej rajd Indry powstrzymał Adam Jaskólski
28 min - Zamieszanie pod bramką Zagłębia. Kieler położył się na plecach zakrywając krążek
26 min - Błąd zmiany w drużynie gości i sosnowiczanie zagrają ponownie w liczebnej przewadze
25 min - Mikulczyk wyszedł sam na sam jednak strzelił zbyt lekko by pokonać bramkarza gości
24 min - Kapitaną szansę na podwyższenie wyniku miał Pohl, lecz nie trafił czysto w krążek i strzelił obok słupka
23 min - GOOL! Szybka akcja po stracie krążka przez Zagłębie. Skrodziuk z lewej strony do Michiejenaka, a ten szybkim strzałem przy słupku dał prowadzenie swojej drużynie
21 min - GOOL! Gryc wyjechał sam na sam i pewnym strzałem pod pachą pokonał bramkarza Zagłębia
21 min - Drugą tercję od wygranego wznowienia rozpoczęli hokeiści Zagłębia
20 min - Koniec pierwszej tercji, po której miejscowi zasłużenie prowadzą jednym golem.
18 min - Piper z bliska wprost w łapaczkę bramkarza gospodarzy
17 min - Kafel z niebieskiej, krążek do ciała przycisnął Elżbieciak
16 min - Sikora wyjechał przed bramkę i strzelił nad lodem. Guma po kiju jednego z obrońców opuścił taflę
15 min - Sosnowiczanie lekko przeważają na lodzie. To efekt dwóch trafień, dzięki którym nabrali "wiatru w żagle"
13 min - GOOL! Rutkowski dobił uderzenie Goździewicza i mamy 2:1 dla miejscowych
11 min - Bułanowski z bliska obok słupka, chwilę później Rutkowski huknął nad poprzeczką
10 min - GOOL! Horzelski z niebieskiej linii mocnym strzałem wpakował krążek do siatki
9 min - Zagłębie przez minutę zagra 5 na 3.
8 min - Pohl sam na sam, broni Kieler
8 min - GOOL! Kurz lekko po lodzie zza linii bulika. Zasłonięty Kieler nie zdołał zastawić parkanem pozostawionej luki
7 min - Michiejenak wjechał w tercję i próbował z obrotu zaskoczyć Kielera. Zawodnik gości nie trafił jednak w światło bramki
5 min - Goździewicz po lodzie, strzał bez problemów przymroził Elżbieciak
4 min - Kąśliwy strzał Jaskólskiego po lodzie. Guma minęła słupek bramki strzeżonej przez Elżbieciaka
3 min - Sękowski po lodzie, pewnie krążek odbił Kieler
2 min - Keckes z niebieskiej mocno lecz bardzo niecelnie
1 min - Gramy, krążek dla gości
0 min - Witamy z Sosnowca. Już za ok 30 min początek pojedynku. Znamy już składy w jakich zagrają oba zespoły. Początek relacji o godzinie 17:00

---
Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
Naprzód Janów
#1 Michał Elżbieciak B 5 4.62 37 37 0 0 0 0 86.49 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1
#22 Nikifor Szczerba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Łukasz Elżbieciak ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0