2:2 Patrik Svitana #71 ( Patryk Wajda #8, Petr Šinágl #90 ) +/-
2:3 Filip Drzewiecki #84 Karny decydujący 65:00
05:20 2 min. Jared Brown #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:25 2 min. Marek Wróbel #15 Atak kijem trzymanym oburącz
10:00 2 min. Maciej Kruczek #26 Uderzanie kijem
13:00 2 min. Quinn Sproule #29 Atak kijem trzymanym oburącz
16:13 2 min. Jared Brown #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:50 2 min. Joni Tuominen #26 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
- Będziemy mieli rzuty karne.
- 65 min. - Sproule przeprowadził indywidualną akcję, wjechał przed bramkę ale Radzik mrozi gumę.
- 65 min. - Czas dla Sanoka, wznowienie w tercji gospodarzy. Do końca 39 sekund.
- 64 min. - Strzał Cichego i dobitkę Szczechury bez kłopotu zatrzymuje gumę Radziszewski.
- 63 min. - Potężny strzał Noworyty nad bramką.
- 62 min. - Roberts nad bramką, Danton również.
- 61 min. - Cichy z bulika ale nie trafił w bramkę.

- Będziemy mieli dogrywkę.
- 60 min. - Cameron przejął gumę, pojechał na bramkę Radzik uderzył z backhandu z bulika, ale tylko jęk zawodu i guma obok słupka.
- 58 min. - Strzał Kapicy ze środka na wysokości bulików po lodzie odbija parkanem Missiaen.
- 57 min. - Brown sam na sam, jednak nie zdołał wcisnąć gumy do bramki, został powalony na lód przez obrońcę ale sędzia nie zareagował.
- 55 min. - Sanoczanie jakby opadli z sił. Roberts z połowy lodowiska, mrozi gumę Radziszewski.
- 54 min. - Z niebieskiej Roberts, odbija Radziszewski.
- 53 min. - Gospodarze mają trudności z założeniem zamka.
- 52 min. - Pod bramkę Brown, duże zamieszanie i kara dla gości.
- 50 min. - Sanoczanie w swojej tercji, gdyż kija złamał Strzyżowski i krakowianie zamknęli gospodarzy w ich tercji ale bez strzału.
- 48 min. - Bożko z bulika, mrozi gumę Missiaen.
- 48 min. - Strzyżowski pod bramkę do Kartoszkina ten jednak nieczysto trafił w krążek.
- 48 min. - Sinagl z kontrą jechał sam na bramkę Missiaena ale ofiarnie Roberts wybił mu gumę spod kija.
- 47 min. - Szczechura ze środka na wysokości bulika, mrozi w parkanach gumę Radziszewski.
- 46 min. - Spod bandy huknął Novajovsky, odbija parkanem Missiaen.
- 45 min. - Brown spod bandy po wznowieniu, ale przytomnie Radzik odbija gumę nie dając się zaskoczyć.
- 44 min. - GOL! 2-2! Svitana przy strzale złamał kija, patka poleciała wysoko na siatkę otaczającą lodowisko a krążek znalazł się bramce zaskoczonego bramkarza.
- 43 min. - Strzyżowski z bulika, prosto w bramkarza.
- 42 min. - Drzewiecki wrzucił gumę na bramkę, ale spokojnie łapie Missiaen.
- 41 min. - Uderzenie Cichego z bulika, trafia w słupek.

- Koniec II tercji. Strzały: 8 - 8. Sanoczanie III odsłonę rozpoczną w przewadze.
- 40 min. - Cameron z trzech metrów, odbija Radziszewski.
- 39 min. - Szczechura z pierwszego krążka, efektownie do raka łapie Radziszewski.
- 38 min. - Szczechura wjechał przed bramkę, ale uderzył zbyt lekko.
- 35 min. - Sinagl nieczysto uderzył w gumę ta zatańczyła na klatce Missiaena, ale zdołał ją opanować.
- 34 min. - Z pierwszego krążka z niebieskiej uderzył Rompkowski, odbija bramkarz gospodarzy.
- 33 min. - Noworyta z niebieskiej, ale zbyt lekko i łapie Missiaen.
- 32 min. - Strzyżowski do Kartoszkina przed bramkę, ten od razu backhandu, na posterunku Radzik.
- 30 min. - Urbanowicz z bliska dobijał strzał Rompkowskiego, od świetnie barkiem odbija Missiaen.
- 29 min. - Novajovsky z niebieskiej, pewnie w parkanach gumę mrozi Missiaen.
- 29 min. - Sinagl z bulika mierzonym strzałem, odbija końcówką parkanu Missiaen.
- 29 min. - Turon przestrzelił z metra nad leżącym Missiaenem.
- 28 min. - Strzał Dantona odbija Radzik, dobitka Szczechury też zatrzymana.
- 26 min. - Przy sygnalizowanej karze, Strzyżowski wzdłuż bramki do Tuominena - odbija Radziszewski.
- 24 min. - Cichy pod bramkę, lot krążka zmienił Szczechura ale guma ląduje nad poprzeczką.
- 23 min. - GOL! 2-1! Kartoszkin uderzył z nadgarstka zza obrońcy, krążek poskakał po klatce i barku Radziszewskiego, który źle interweniował i wturlał się do bramki, tam odbił się jeszcze od Kruczka. Kuriozalna bramka.
- 23 min. - Zamieszanie pod bramką Missiasena, seria błędów ale bez groźnego strzału.
- 22 min. - Groźny strzał Urbanowicza, który wjechał przed bramkę, dobrze jednak interweniował Missiaen.
- 21 min. - Strzał Browna nad poprzeczką.

- Koniec I tercji. Strzały: 9 - 16.
- 20 min. - Sanoczanie skutecznie wybronili się w osłabieniu.
- 18 min. - Tuominen wystrzelił krążek poza taflę i Cracovia gra 22 sekundy 5 na 3.
- 18 min. - Novajovsky huknął z niebieskiej, łapie efektownie do raka Missiaen.
- 17 min. - Nad bramką krążek uderzył Drzewiecki.
- 16 min. - Duże zamieszanie pod bramką Missiaena, gwizdek sędziego przerywa grę.
- 16 min. - Novajovsky z bulika, odbija barkiem Missiaen.
- 14 min. - Guzik przejechał całe lodowisko, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się Missiaen.
- 14 min. - Dutka ponownie z niebieskiej, lot krążka zmienił Urbanowicz, odbija instynktownie parkanem Missiaen,.
- 13 min. - Dutka z niebieskiej parkanem odbija Missiaen.
- 13 min. - Po strzale Novajovskiego z niebieskiej powstało zamieszanie pod bramką, ale Missiaen mrozi gumę.
- 12 min. - Szczechura ruszył lewą stronę, z bliska z backhandu - odbija Radzik.
- 11 min. - Brown uderza z bulika wysoko nad bramką.
- 10 min. - GOL! 1-1! Brown ze środka zaskakuje Radziszewskiego.
- 10 min. - Sanoczanie grają w podwójnej przewadze, Kruczek crossem zaatakował Cichego, który przegrał pojedynek z Radziszewskim.
- 10 min. - Strzał Robertsa odbija parkanem Radzik.
- 9 min. - W przewadze pierwsza piątka pogubiła się we własnej tercji, gumę otrzymał Dziubiński od partnera z ataku i będąc na wprost Missiaena nie zdołał go pokonać.
- 7 min. - GOL! 0-1! Kapica z nadgarstka z bulika, zasłonięty Missiaen przepuszcza gumę.
- 6 min. - Kara dla Browna za bramką Radziszewskiego, zza bulika Svitana do raka łapie Missiaen.
- 5 min. - Brown spod bandy na raty gumę mrozi Radziszewski.
- 4 min. - Drzewiecki z trzech metrów uderzył bezpański krążek, obok bramki.
- 3 min. - Urbanowicz na przeciw bramki, ale prost w bramkarza.
- 3 min. - Sinagl z bulika, zbyt lekko i odbija parkanem Missiaen.
- 2 min. - Tarasuk pod bramkę, ale zbyt wysoko i nie przejął gumy Strzyżowski.
- 1 min. - Strzał Svitany zablokowany na wysokości bulika.

- Na pewno nie zagra Tony Vidgren, którego dopadła grypa żołądkowa.
- Przed meczem kilka zdań wyjaśnień wymienili Kostecki z Urbanowiczem.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#80 Marek Strzyżowski PS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Steven Tarasuk LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Joni Tuominen PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 1.85 27 27 0 0 0 0 92.59 65:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0