01:28 2 min. Jakub Kania #22 Uderzanie kijem
03:35 2 min. Robert Mrugała #77 Trzymanie przeciwnika
16:31 4 min. Josef Vítek #73 Wysoko uniesiony kij
16:31 2 min. Bryan McGregor #71 Uderzanie kijem
19:25 2 min. Filip Komorski #5 Wysoko uniesiony kij
47:26 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:49 2 min. Filip Komorski #5 Ostrość
49:49 2 min. Robert Mrugała #77 Ostrość
51:09 2 min. Krzysztof Zapała #19 Uderzanie kijem
59:55 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Koniec pierwszego spotkania półfinału PHL. Tyszanie obejmują prowadzenie w serii 1-0. Jutro kolejna porcja emocji. Serdecznie zapraszamy!

60min. Kogut przymierzył w okienko, dobrze Raszka
59min. Groźny strzał Łopuskiego
58min. Witecki w swoim stylu zakręcił obrońcą ale niedokładnie wykłada krążek Kotlorzowi
57min. Po lodzie uderza Galant spod linii niebieskiej, Raszka broni parkanem
55min. Sulka z niebieskiej
52min. GOOOL!!! Vozdecky uderza na bramkę, Vitek sprytnie zmienia tor lotu krążka i oglądamy kolejne trafienie w wykonaniu gospodarzy!
52min. Pociecha nieprzepisowo atakowany podczas oddawania strzału
50min. GOOOL!!! Kolejna kontra tyszan, Witecki ogrywa obrońcę i wykłada krążek Hertlowi jak na tacy... 4:1!!!
49min. Tyszanie w osłabieniu... Vitek ucieka z krążkiem ale "pali" akcję na niebieskiej
47min. Kolejna dobra próba Bryka z linii niebieskiej
45min. GOOOL!!! Potężne uderzenie Michaela Kolarza z dystansu i krążek ląduje w bramce Podhala!
45min. Zmarnowana okazja Michalskiego po błędzie w defensywie Bryka
44min. Bryk z dystansu, Raszka wypluwa gumę jednak Łopuski nie potrafi skierować jej do bramki
44min. Witecki prosto w Raszkę
43min. Rzeszutko w ostatniej chwili przerwał akcję Hevarinena
43min. Komorski z bliska a po drugiej stronie uderzał na bramkę Różański
42min. Ponownie Podhale tym tym razem Gruszka próbował zaskoczyć Zigardy;ego
41min. Groźnie Hevarinen z dystansu
41min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

40min. GOOL!!! Blokowany Patryk Kogut leżąc skutecznie dobija swój strzał! Kapitalne zakończenie tej tercji przez GKS!
38min. Zigardy broni strzał Jaśkiewicza z linii niebieskiej
36min. Zaiskrzyło po tej akcji pod tyską bramką... po wznowieniu jeszcze McGregor powala Bagińskiego... coraz ostrzej grają Górale
36min. Zapała wypuszczony w uliczkę ale szybszy Zigardy
35min. Wielkiewicz oszukał teraz tyską defensywę, uderza na bramkę... Zigardy broni
34min. Łopuski z bulika w krótki róg, Raszka dobrze zamyka drogę do swojej bramki
33min. Kotlorz indywidualnie mocno pociągnął z nadgarstka, Raszka broni
32min. Bagiński z bliska... za mało miejsca na oddanie solidnego strzału
30min. Barkiem broni Raszka po uderzeniu Kolusza
30min. Szybka próba odpowiedzi gości, Kapica z bliska jednak Zigardy broni
29min. GOOOOL!!!! Vozdecky dokładnie wzdłuż bramki i Vitek doprowadza do remisu!
28min. Bezskuteczny obstrzał nowotarskiej bramki... Raszka pewnie broni
27min. Mocny strzał Galanta, maską broni Raszka
26min. Wstrzelenie krążka przez GKS, tym razem nie popisał się Ondrej Raszka którego interwencja kijem omal nie kończy się kuriozalną bramką
25min. Majoch z Koluszem i ponownie Raszka w roli głównej
23min. Zapała ostro potraktowany przy bandzie przez Bagińskiego
23min. Kogut z okolic bulika obok słupka
22min. Dobra akcja gości, szybka kontra GKSu i Patryk Kogut marnuje kolejną świetną okazję
21min. Rozpoczynamy drugą tercję... Bagiński przed szansą ale Haverinen dobrze blokuje

PRZERWA

20min. Zamieszanie pod tyską bramką... poszły pięści w ruch ale nie ma wykluczeń
20min. Majoch prosto do raka Raszki
19min. Rzeszutko nad poprzeczką
18min. Tyszanie w pełnym zestawieniu
17min. Łopuski w osłabieniu przestrzelił w sytuacji sam na sam
16min. Zabrakło precyzji w próbie Galanta... nie mogą się "wstrzelić" tyscy zawodnicy
16min. Ciura wyraźnie zagubił się w tej akcji... Michalski dwukrotnie uderzał na bramkę GKSu, szczęśliwie Zigardy
15min. Tyszanie na uwolnienie... po raz trzeci w krótkim odstępie czasu
14min. Kolusz gubi krążek w indywidualnej akcji... jeszcze Kotlorz próbuje z dystansu jednak trafia w nogi obrońcy z Nowego Targu
13min. Łabuz z dystansu w środek bramki... szybka odpowiedź tyszan, uderzał Bepierszcz
13min. Kogut sam na sam... górą Raszka
13min. Kolusz z Majochem... o jedno podanie za dużo
12min. Zapała z dystansu, Zigardy łapie
10min. Bagiński z bliska Raszka odbija i z kontrą wychodzi Podhale, groźne uderzenie Zapały
9min. Kolusz przed szansą ale... próbował chyba z krążkiem wejść do bramki, szkoda kolejnej okazji
8min. Bryk z niebieskiej, Raszka pewnie łapie
8min. Zapała zza bramki do Jokili, strzał po lodzie fińskiego napastnika broni Zigardy
7min. Ciura z niebieskiej próbował wstrzelić krążek, Raszka przerywa akcję łapiąc gumę do raka
6min. Sporo "wiatru" robią tyszanie grając w przewadze ale nie potrafią wypracować sobie dogodnej okazji do strzału na bramkę
4min. Podhale w pełnym zestawieniu... tylko przez kilka sekund bowiem na ławkę kar wędruje Mrugała
3min. Komorski z bliska przestrzelił
2min. Tyszanie grają w przewadze... jak na razie bez strzału na bramkę
1min. GOOOL!!! Bryniczka oddaje do Wronki ten wjeżdża w tyską strefę obronną jak w masło i trafia w samo okienko bramki Zigardyego!!!
1min. Mocne uderzenie Ciury z niebieskiej zablokowane
1min. Wznowienie dla GKSu

Witamy z tyskiego lodowiska. Niebawem rozpoczynamy półfinałowe emocje PLH. GKS Tychy podejmuje w dniu dzisiejszym drużynę TATRYSKI Podhale Nowy Targ. Zapraszamy do śledzenia relacji!

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#15 Dawid Majoch ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0