10:23 4 min. Michael Kolarz #33 Wysoko uniesiony kij
21:05 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
22:58 2 min. Michael Kolarz #33 Zahaczenie
30:00 2 min. Michael Kolarz #33 Zahaczenie
34:56 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:44 5 min. Krzysztof Zapała #19 Wysoko uniesiony kij
39:44 20 min. Krzysztof Zapała #19 Kara za niesportowe zachowanie 10min
52:03 2 min. Dawid Majoch #15 Zahaczenie
56:57 2 min. Joni Haverinen #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec spotkania w Tychach. GKS Tychy po dzisiejszym meczu prowadzi w serii do czterech zwycięstw z Podhalem 2-0.

60min. GOOL!!! To nie koniec popisu strzeleckiego gospodarzy... na 11 sekund przed końcem spotkania krążek w bramce umieszcza Radosław Galant! 7-1 !!!
60min. GOOL!!! Niezbyt mocny ale precyzyjny strzał Bartka Pociechy z dystansu i krążek ląduje w bramce gości po raz szósty w dzisiejszym meczu!
59min. Pociecha z niebieskiej, pewnie łapie Kapica
56min. Indywidualnie Wronka, strzał po lodzie broni Zigardy
55min. Hertl obok słupka
54min. Goście w przewadze nie stwarzają zagrożenia pod bramką GKSu
50min. GOOL!!! Nareszcie GKS znalazł sposób na Kapicę... strzelcem bramki Marcin Kolusz!
48min. Kapica na raty broni strzał Łopuskiego
46min. Wronka po lodzie zza koła bulikowego, broni tyski bramkarz
46min. Galant nad poprzeczką
45min. Bepierszcz uderzał na bramkę. Kapica złapał
44min. Uderzenie Rzeszuta i dobitkę Koguta broni Kapica
43min. Bagiński nad bramką
42min. Bepierszcz w idealnej sytuacji w słupek
41min. Początek trzeciej tercji... wznowienie dla gospodarzy

PRZERWA

40min. Atak kijem Zapały na głowę Vitka... tyski skrzydłowy zalany krwią zjeżdża do boksu a nowotarski zawodnik zostaje odesłany do szatni.
40min. Bagiński w krótki róg... Kapica zamyka w porę drogę do bramki... bardzo dobrze radzi sobie młody bramkarz Podhala
39min. Gruszka z dystansu, łapie Zigardy
38min. Kolarz spod niebieskiej prosto do raka Kapicy
35min. Kapica broni uderzenie Vozdka
35min. Bomba Hertla z niebieskiej, broni Kapica
34min. Bagiński objechał nowotarską bramkę ale nie zdołał zmieścić krążka między słupkiem a nogą Kapicy
33min. Z dystansu Zapała obok słupka
31min. Świetnie Kapica parkanem broni strzał Bepierszcza z dwóch metrów
30min. Vitek wzdłuż linii niebieskiej do Kotlorza, mocny strzał Kapica przerzuca nad poprzeczkę
29min. Kolejna dobra akcja Zapały... bardzo aktywny jest dzisiaj środkowy pierwszego ataku
28min. Doping w tyskiej hali coraz głośniejszy... dla takiej publiczności na pewno gra się z przyjemnością
25min. Zigardy dobrze parkanem po uderzeniu Wronki
24min. Zapała z ostrego kąta w boczną siatkę
23min. Różański w osłabieniu próbuje urwać się tyskim obrońcom ale jest zahaczany przez Kolarza
22min. Kapica wychodzi obronną ręką ze sporych tarapatów... zakotłowało się pod jego bramką
21min. Łopuski wykłada krążek Koluszowi ten nie trafia z metra w światło bramki
21min. Bepierszcz z okolic bulika, broni Kapica
21min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

20min. Kapitalnie teraz wybronił Stefan Zigardy strzał Zapały z kilku metrów... ależ zezłościł tą interwencją nowotarskiego środkowego
19min. Gruszka oddał bardzo nieprzyjemny strzał, miał teraz problemy tyski bramkarz z obroną
18min. Hertl samotnie zapędził się pod bramkę gości i uderza minimalnie za wysoko
17min. Dobry strzał Zapały broni Zigardy
15min. GOOL!!! Równo z końcem kary Kolarza Bryniczka strzałem z kilku metrów zdobywa pierwszą bramkę dla Podhala!
14min. Wronka do Sulki ale zmarnowana dogodna okazja
13min. Haverinen z niebieskiej, broni Zigardy
11min. Po tej bramkce nastąpiła zmiana bramkarzy w drużynie Podhala
11min. GOOL!!! Jakub Witecki bardzo aktywny w defensywie, odbiera krążek i bez namysłu mknie na nowotarską bramkę... 4:0!
11min. Podwójna kara mniejsza dla Michaela Kolarza za niebezpieczną grę wysokim kijem
Czas dla gości
10min. GOOL!!! Poszli za ciosem tyszanie... Jakub Witecki podwyższa prowadzenie GKSu!
9min. GOOL!!! Chyba uśpili gospodarze nowotarską obronę tym długim rozgrywaniem. Strzelcem bramki Michael Kolarz!
8min. Długo grają krążkiem tyszanie w tercji obronnej gości bez zagrożenia
6min. Witecki zwodem mija obrońcę i uderza technicznie na bramkę, Raszka na posterunku
5min. Tomasik dopadł do bezpańskiego krążka i uderza na bramkę GKSu, trafia w McGregora
4min. GOOL!!! Kolusz wycofał na niebieską do Pociechy a ten huknął jak z armaty tuż przy prawym słupku Ondreja Raszki!
4min. Pierwsza groźna akcja GKSu... Łopuski dwukrotnie próbował zaskoczyć Raszkę
4min. Indywidualnie Wronka ale sygnalizowany strzał nie sprawia żadnych problemów tyskiemu bramkarzowi
4min. Jaśkiewicz z dystansu... Zigardy broni a Gazda w przyjacielskim uścisku z McGregorem
3min. Pierwsze minuty dość nerwowe w wykonaniu obu ekip
1min. Wznowienie dla gości

Witamy wszystkich kibiców hokeja i zapraszamy na relację z drugiej półfinałowej potyczki pomiędzy drużynami GKSu Tychy i TATRYSKI Podhale Nowy Targ.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>