10:11 2 min. Josef Vítek #73 Przeszkadzanie
13:32 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Opóźnianie gry
15:05 2 min. Joni Haverinen #33 Trzymanie przeciwnika
26:46 2 min. Marcin Kolusz #85 Uderzanie kijem
27:49 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Uderzanie kijem
33:58 2 min. Damian Tomasik #15 Uderzanie kijem
38:06 2 min. Kasper Bryniczka #13 Przeszkadzanie
54:24 2 min. Mateusz Michalski #88 Ostrość
54:24 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Ostrość
Koniec meczu! Stan rywalizacji 3:0 dla GKS Tychy.

60. min - GOOOL! 0:2! Vozdecky lokuje gumę w pustej bramce!
60. min - Podhale bez bramkarza. Wszystko postawione na jedną kartę.
60. min - Trener Ziętara wziął czas. Do końca spotkania pozostało już kilkanaście sekund. Podhale ma bulik w tercji tyszan.
60. min - Uderzenie Jokili. Łapie gumę Żigardy.
59. min - Oddalają zagrożenie od własnej bramki tyszanie. Raz po raz wybijają krążek z tercji.
58. min - Raszka chciał szybko wznowić grę. Wystrzelił jednak gumę na uwolnienie. Komplikuje się sytuacja Podhala.
57. min - Gramy w pełnych składach.
56. min - Łopuski! Wyprzedził defensorów rywali, oddał strzał. Raszka przy interwencji poruszył bramkę i gra została przerwana.
55. min - Drobna wymiana uprzejmości między Pociechą i Michalskim. Obaj odesłani przez sędziego na ławkę kar. Będziemy grać w "zestawie dogrywkowym", czyli po czterech.
54. min - Bagiński! Strzela dosłownie z każdej pozycji.
53. min - Sporo nerwowości w poczynaniach obu ekip.
52. min - Błąd Kani, przed szansą Łopuski, ale reprezentacyjny napastnik nie ma dzisiaj szczęścia.
51. min - Czas zaczyna pracować na korzyść tyszan.
50. min - Dziesięć minut do końca. Nowotarżanie z pewnością będą musieli zagrać odważniej. Z kolei tyszanie poszukają okazji do kontrataku.
49. min - Neupauer do Różańskiego, ten w dobrej okazji przestrzelił.
48. min - Kontra tyszan. Uderzał Kolusz, na posterunku Raszka.
47. min - Żigardy zwija się jak w ukropie. Potężne uderzenia Kani z niebieskiej, próba dobitek. Bez efektu bramkowego.
46. min - Teraz nowotarżanie dosłownie przygniotło tyszan.
45. min - Podhalanie potrzebują ofensywnego zrywu, błysku w ataku.
44. min - Trener Podhala zdecydował się na drobne korekty w składzie.
43. min - Michalski przewrócił Żigardiego. Nie było celowości w tym zagraniu.
42. min - Bagiński! Kolejne potężne uderzenie w wykonaniu reprezentanta Polski. Broni Ondrzej Raszka.
41. min - Jokila szukał Sulki, ale krążek do niego nie doszedł.
41. min - Tomasik jest już na lodzie.
41. min - Przed nami ostatnia odsłona tego spotkania.

40. min - Wynik bez zmian.
39. min - Ciężkie chwile nowotarżan. Spory kocioł pod bramką Raszki.
39. min - Dwie minuty karne dla Bryniczki. Tyszanie do końca tej tercji zagrają w przewadze.
38. min - Jokila! Fiński skrzydłowy wykorzystał błąd tyskiego defensora. Seria zwodów, ale nie ma bramki. Jęk zawodu na trybunach!
37. min - Groźna kontra Galanta, który uderzał z nadgarstka. Poprawka Witeckiego. Nie ma bramki!
37. min - Czas pracuje na korzyść tyszan.
36. min - Gramy w pełnych składach.
36. min - Rzeszutko do Vitka. Ten uderzył, ale szczęście uśmiechnęło się do Raszki.
35. min - Krążek uciekł Vozdeckiemu. Tyszanie stracili kilkanaście sekund.
34. min - Strzał i dobitka Łopuskiego. Raszka na posterunku. Będzie kara dla Tomasika. Ciężkie chwile przed zespołem Podhala.
34. min - Kania! Huknął z dystansu. Broni Żigardy.
33. min - Bepierszcz. Dobry strzał w wykonaniu tyskiego napastnika. Nowotarski golkiper popisał się skuteczną interwencją.
32. min - Spadła maska Ondrzejowi Raszcze. Wywiązała się drobna szarpanina.
31. min - Wielkiewicz! Kolejna próba w wykonaniu napastnika Podhala. Broni Żigardy.
30. min - Bepierszcz również. Gramy w pełnych składach.
29. min - Kolusz jest już na lodzie.
29. min - Podopieczni Marka Ziętary założyli zamek. Najpierw uderzał Haverinen, potem Zapała. Po strzale "Kazka" świetną interwencją popisał się Żigardy. Napastnik Podhala aż złapał się za głowę.
28. min - Nawet w podwójnej, bo karę zarobił też Mateusz Bepierszcz.
27. min - Kara dla Marcina Kolusza. "Szarotki" będą grać w przewadze.
26. min - Łopuski! Doskonała okazja na podwyższenie prowadzenia. Napastnik tyszan i reprezentacji Polski nie trafił czysto w krążek.
26. min - Teraz akcja tyszan. Potężnie huknął Bepierszcz. Raszka z najwyższym trudem broni ten strzał.
25. min - Zapała ładnie zabrał się z krążkiem, balans ciałem, uderzenie. Broni Żigardy.
24. min - Błąd Mrugały, Vozdecky próbował uderzać od zakrystii. Nieznacznie się pomylił.
24. min - Neupauer wygrał wznowienie, Wielkiewicz uderzył z pierwszego krążka. Obok bramki.
23. min - Kotlorz uderzył kąśliwie. Raszka jest na posterunku.
22. min - Podhalanie muszą się otworzyć i zagrać odważniej. Dzisiejszy mecz jest niezwykle ważny dla losów tej rywalizacji.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec I tercji
20. min - Twardy atak Krzysztofa Zapały. Filip Komorski podnosi się z lodu.
19. min - Łopuski ładnie się przedzierał. Uderzał, ale Raszka przewidział jego zamiary.
18. min - Tyszanie są na razie w komfortowej sytuacji.
17. min - GOOOL! 1:0! Bagiński otwiera wynik spotkania! Wydaje się, że Raszka powinien w tej sytuacji się lepiej zachować.
16. min - Tyszanie w przewadze. Szybko rozgrywają krążek, pracują także na bramkarzu.
16. min - Ładna kontra tyszan. Vitek potężnie huknął spod niebieskiej, później pojechał na dobitkę. Gdy chciał uderzać od zakrystii, został nieprawidłowo zatrzymany przez Haverinena.
15. min - Trener Marek Ziętara w pierwszym ataku - na czas przewagi - w pierwszym ataku postawił na Bryana McGregora.
14. min - Dwie minuty karne dla Pociechy za opóźnianie gry. Tyski defensor protestuje, twierdząc, że nie wystrzelił krążka bezpośrednio.
13. min - Komorski! Uderzył z pełnego zamachu. Broni Raszka.
13. min - Vitek jest już na lodzie.
12. min - Dużo podań, zero strzałów - tak chyba najlepiej można podsumować sposób rozgrywania przewagi.
11. min - Będzie kara dla Josefa Vitka. Nowotarżanie zagrają w przewadze.
10. min - Dobrze prezentują się dzisiaj nowotarżanie. Dwa kąśliwe uderzenia Michalskiego. Jedno Jarmo Jokili. Broni Żigardy.
9. min - Teraz zaatakowali tyszanie. Dobry forechecking w ich wykonaniu. Spory kocioł pod bramką Raszki, ale nie ma bramki.
8. min - Podhale próbuje grać z kontry. Tapio pomknął lewym skrzydłem. Uderzył z nadgarstka. Broni Żigardy.
7. min - Kontra 2 na 1. McGregor wzdłuż bramki do Różańskiego. Ten nie trafił do siatki.
6. min - W odpowiedzi Gruszka! Żigardy na posterunku.
5. min - Ładna kontra Rzeszutki. Oddał dwa uderzenia, Raszka był na posterunku.
4. min - Szybkie tempo. Akcja za akcję.
3. min. - Wielkiewicz! Dostał dobre podanie od Neupauera. Powinna być bramka.
3. min - Zadziornie grają obie ekipy.
2. min - Teraz akcja Podhala. Kania uderzał, lot krążka próbował zmieniać Wronka.
1. min - Pierwszy atak tyszan zamknął nowotarżan w ich tercji. Uderzenia Mateusza Bepierszcza i Jakuba Witeckiego. Dwukrotnie broni Ondrzej Raszka, który dzisiaj obchodzi 26. urodzony.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Żigadry i Raszka.

W składzie drużyny Podhala są już Jakub Kania i Filip Wielkiewicz. W ekipie z Tychów brakuje z kolei dwóch obrońców: Łukasza Sokoła i Mateusza Bryka oraz środkowego Kamila Kalinowskiego. Sztab szkoleniowy tyszan przesunął do obrony Marcina Kolusza.

Witamy z Nowego Targu. Przed nami mecz numer 3.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>