29:56 2 min. Adam Bagiński #3 Opóźnianie gry
34:07 2 min. Robert Mrugała #77 Atak kolanem
35:13 2 min. Jakub Kania #57 Przeszkadzanie
37:10 2 min. Radosław Galant #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:35 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:09 2 min. Robert Mrugała #77 Atak kijem trzymanym oburącz
52:00 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Ostrość
52:34 2 min. Mateusz Michalski #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:08 2 min. Michael Kolarz #33 Trzymanie przeciwnika
57:13 2 min. Radosław Galant #24 Zahaczenie
Koniec meczu. GKS w finale play-off. Podhale zagra o brąz.

60. min - Gruszka! Nie zdołał znaleźć sposobu na Żigardiego.
60. min - Komorski! Marzenia o hat tricku diabli wzięli. Raszka zdołał odbić gumę.
60. min - Galant jest już na lodzie.
60. min - Strzelał jeszcze Kania. Żigardy broni!
59. min - GOOOL! 2:5! Bepierszcz umieszcza gumę w pustej bramce! Jest już po meczu.
58. min - Kotłuje się pod bramką Żigardiego. Haverinen uderzał, dobijać próbował McGregor. Czeski golkiper tyszan w sobie tylko znany sposób obronił ten strzał.
58. min - Zdecydował się na taki wariant. Pusta nowotarska bramka.
58. min - Marek Ziętara nie zwleka i bierze czas. Czy wycofa bramkarza i zagra w szóstkę przeciwko czwórce tyszan?
58. min - Ale kolejna kara dla GKS-u. Galant udaje się na ławkę kar.
58. min - Kolarz jest już na lodzie.
57. min - Kolejna akcja, tym razem Jokila. Sędziowie oglądają zapis wideo z sytuacji Zapały.
57. min - Słupek ratuje Żigardiego. Strzelał Zapała.
57. min - Łabuz! Potężna bomba. Żigardy z problemami.
56. min - Kolarz faulował Jokilę. Chyba ostatnia szansa dla "Szarotek".
55. min - Pięć minut do końca spotkania.
54. min - Wronka i Bepierszcz są już na lodzie.
53. min - Tyszanie w przewadze 4 na 3. Długo rozgrywają krążek, kilka uderzeń, ale trzeba przyznać, że nie miały one odpowiedniej jakości.
53. min - Michalski odesłany na dwie karne minuty.
52. min - Na ławkę kar wędrują Wronka i Bepierszcz.
52. min - Ależ kocioł pod bramką Raszki. Uderzał z niebieskiej Ciura, dobijać próbował Bepierszcz. Drobna szarpanina. Będą kary.
52. min - Teraz Wronka wymanewrował tyskich defensorów, uderzył, ale nie zdołał zdobyć bramki.
51. min - Filip Komorski sytuacja sam na sam z Raszką. Za daleko wypuścił sobie krążek.
51. min - Zapała przed bramkę, uderzał McGregor. Nie ma bramki.
50. min - Czas pracuje na korzyść tyszan. 10 minut do końca spotkania.
50. min - Mrugała jest już na lodzie.
49. min - Rzeszutko i Pociecha sprawdzili czujność Raszki.
48. min - Teraz kontratak Krzysztofa Zapały. Przejechał z krążkiem przez całe lodowisko. Ale nie zdołał jednak oddać strzału.
48. min - Kolusz uderzał z okolic linii niebieskiej. Broni Raszka.
48. min - Teraz sędziowie dopatrzyli się przewinienia Mrugały. Okazja dla tyszan.
47. min - Gramy w pełnych składach.
47. min - Bombardują tyską bramkę gracze Podhala. Najpierw Michalski, potem Kapica. Broni Żigardy.
46. min - Haverinen! Przymierzył, ale broni tyski golkiper.
45. min - Kogut! Ależ to była okazja dla gości. Napastnik ekipy z piwnego miasta w dobrej sytuacji przestrzelił.
45. min - Kara techniczna dla tyszan.
44. min - GOOOL! 2:4! Błyskawiczna, piorunująca odpowiedź tyszan. Witecki zmieścił gumę między parkanami Raszki
44. min - GOOOL! 2:3! Nowotarżanie zdobywają kontaktowego gola. W ramionach swoich kolegów utonął Damian Tomasik!
43. min - Kolusz z nadgarstka! Raszka łapie gumę do raka.
42. min - Podhalanie nie mają już nic do stracenia. Musza rzucić sie do ataku.
41. min - Można się spodziewać, że goście z pewnością skupią się w pierwszej kolejności na defensywie. Szans poszukają w kontratakach.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Tyszan zaledwie 20 minut dzieli od awansu do półfinału play-off.

40. min - Jokila sam na sam z Żigardym. Tyski golkiper skrócił kąt i obronił uderzenie fińskiego skrzydłowego. To była świetna okazja.
40. min - Podhale nie rezygnuje i coraz odważniej gra w ofensywie.
39. min - Galant jest już na lodzie.
39. min - Ładna akcja "Szarotek". Jokila pociągnął z nadgarstka. Żigardy odbił gumę niezbyt pewnie, zabrakło jednak kogoś, by dobił ją do pustej bramki.
38. min - Tymczasem dwie minuty karne dla Galanta. Szansa dla "Szarotek", aby jeszcze przed przerwą złapać kontakt z rywalem.
38. min - Kania jest już na lodzie.
38. min - Ruszona bramka Żigardiego. Wcześniej kąśliwe uderzenie McGregora.
37. min - Dobrze bronią się nowotarżanie. Krzysztof Zapała przejął krążek i wybił go z tercji.
37. min - Pociecha! Uderzył na bramkę Raszki. Ale bramkarz Podhala zdołał złapać gumę.
36. min - Komplikuje się sytuacja "Szarotek". Karę zarobił Kania i Podhale przez 54 sekundy będzie musiało się bronić w trójkę.
35. min - Tyszanie nieco nerwowo rozgrywali krążek. Prosty błąd i akcję trzeba budować na nowo.
35. min - Mrugała nieprawidłowo powstrzymywał szarżującego Bepierszcza. Dwie minuty karne dla defensora "Szarotek".
34. min - Kolejna groźna kontra tyszan. Raszka nie dał się zaskoczyć.
33. min - Michalski próbował uderzać od zakrystii. Żigardy jest jednak czujny.
32. min - Bagiński jest już na lodzie.
32. min - Usterka już naprawiona.
31. min - Tyszanie dobrze się bronią. Ba próbują nawet atakować i podwyższyć prowadzenie.
31. min - W nowotarskiej hali zepsuł się zegar. Sędziowie stolikowi będą odmierzać czas ręcznie.
30. min - Tyszanie szybko wybili krążek z własnej tercji. Potem zaatakowali forecheckingiem, kradnąc cenne sekundy.
30. min - Podhale ponownie zagra w przewadze. Na ławkę kar za opóźnianie gry wędruje Adam Bagiński.
30. min - Wronka zderzył się z Woźnicą. Obaj z grymasem bólu na twarzy zjeżdżają do boksu.
30. min - Tomasik! Minimalnie niecelnie.
29. min - Może bramka Podhala nieco ożywi to spotkanie.
29. min - GOOOL! 1:3! Gruszka popisał się dobrym uderzeniem z nadgarstka. Żigardy wpuścił gumę do siatki
28. min - Teraz druga formacja Podhala próbuje znaleźć sposób na defensywę i bramkarza GKS-u.
27. min - Szybko rozgrywają gumę "Szarotki". Uderzenie Jokili i Haverinena. Oba broni Żigardy.
27. min - Łopuski zarobił karę. Kolejna szansa dla nowotarżan.
26. min - Kolejny kontratak tyszan. Vozdecky! Guma poszybowała nad poprzeczką.
25. min - Nowotarżanie nie wykorzystali sytuacji, by wrócić do meczu.
25. min - Majoch jest już na lodzie.
24. min - Kontra tyszan! Uderzał Bagiński, ale Raszka nie dał się pokonać.
24. min - Wronka! Gumę na ciało przyjął tyski defensor.
23. min - Kania uderzył z pierwszego krążka, ale guma zatrzymała się na poprzeczce. Furę szczęścia w tej sytuacji miał Sztefan Żigardy.
23. min - Zakotłowało się pod bramką tyszan. Uderzał Haverinen.
23. min - Majoch ostro potraktował Neupauera. Będą dwie minuty karne.
22. min - Jokilka jest już na lodzie i od razu starał się podłączyć do akcji.
22. min - Tyszanie nie wykorzystali drugiej przewagi.
21. min - Na lodzie czwarty atak tyszan. Uderzenia Rzeszutki i Pociechy, broni Raszka.
21. min - GKS Tychy jeszcze przez 88 sekund będzie grał w przewadze.

20. min - Konsternacja w Nowym Targu. "Szarotki" nie mają dzisiaj żadnych atutów, by podjąć walkę z GKS Tychy.
20. min - Wielkiewicz wraca do gry.
20. min - GOOOL! 0:3! Mamy trzeciego gola dla tyszan. Ładnym uderzeniem z nadgarstka popisał się Martin Vozdecky!
20. min - Będzie jeszcze kara dla Jokili. A to oznacza, że tyszanie będą grać w podwójnej przewadze.
20. min - Ostro atakowany przez Wielkiewicza był Witecki. Najpierw ewidentnie rzucony na bandę, potem podcięty. Sędziowie nałożyli na krnąbrnego nowotarżanina dwie minuty karne.
19. min - Ładna akcja Witeckiego z Bepierszczem. Pierwszy z nich ładnie zostawił krążek drugiemu. "Becyc" uderzył z nadgarstka. Raszka zdołał odbić gumę.
18. min - Bepierszcz jest już na lodzie.
17. min - Nic nie wychodzi nowotarżan. Nie stworzyli zagrożenia pod tyską bramką.
17. min - Wronka próbował zainicjować akcję, ale został zatrzymany przez tyszan.
17. min - Haverinen z niebieskiej! Broni Żigardy.
16. min - Będzie kara dla tyszan. Bepierszcz chciał szybko zainicjować kontrę, ale źle wybił krążek z własnej tercji.
16. min - Sulka uderzył z niebieskiej. Tyszanie nieco się pogubili. Stracili krążek z oczu. Gdyby nowotarżanie byli odrobinę sprytniejsi, to mogłoby być groźnie.
15. min - Wydawało się, że Filip Wielkiewicz chciał wjechać z krążkiem do tyskiej bramki. Gdyby uderzył z pierwszego krążka, to zapewne Sztefan Żigardy nie miałby szans.
15. min - Aktywny jest dzisiaj Filip Komorski. Poluje na hat tricka.
14. min - Wronka do Gruszki, ale uderzenie tego drugiego zbyt lekkie.
13. min - Nie rezygnują tyszanie. Kolejne uderzenie w ich wykonaniu, a konkretnie Galanta. Broni Raszka.
12. min - Teraz próba Kolarza! Raszka musi się dziś sporo napocić.
12. min - Ciura uderzał na nowotarską bramkę. Minimalnie niecelnie.
11. min - Mają problemy nowotarżanie. Na razie ciężko im wyprowadzić akcję.
10. min - Hertl! Dobre uderzenie rosłego defensora. Raszka broni z kłopotami.
9. min - Podhale jest w coraz trudniejszej sytuacji. Tyszanie na razie prezentują się bardzo dobrze. Nie popełniają błędów w defensywie, a w ofensywie są bardzo kreatywni.
8. min - GOOOL! 0:2! Vitek wystawił gumę jak na tacy Komorskiemu, a ten nie zwykł marnować takich okazji!
8. min - Z każdej pozycji starają się strzelać tyszanie.
7. min - Kania, zakręcił pirueta i uderzył na bramkę Żigardiego. Broni czeski golkiper.
7. min - Ładnie z krążkiem zabrał się Oskar Jaśkiewicz, rozpoczynając naprawdę niezłą kontrę. Jednak jeden jego z kolegów spalił tę akcję.
5. min - Bepierszcz z lewego bulika. Mrozi gumę Raszka.
5. min - Strzał Kani z dystansu, ale niecelny.
4. min - Nieco niecodzienna sytuacja Żigardy przewrócił się za bramką. Zdołał jednak zamrozić krążek.
3. min - Dobrze rozpoczęli tyszanie. Kolejna próba, tym razem Jarosław Rzeszutko zdecydował się na strzał.
3. min - GOOOL! 0:1! Filip Komorski dostał dobre podanie od Vozdeckiego, przełożył sobie gumę na forhend i popisał się precyzyjnym uderzeniem nad interweniującym Raszką.
2. min - Jeszcze Jakub Kania sprawdzał czujność tyskiego golkipera. Ten z takimi strzałami radzi sobie bardzo dobrze.
1. min - Zapała groźnie wjechał prawą stroną, uderzył, ale Żigardy jest już na posterunku.
1. min - Szybko wstrzelony krążek i pod nowotarską bramką już jest groźne.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Raszka i Żigardy.

Witamy z Nowego Targu. Już dziś tyszanie mogą zrobić ostatni krok i wywalczyć awans do finału play-off. W ekipie Podhala brakuje Jussiego Tapio, który wczoraj nabawił się kontuzji barku.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Jaroslav Hertl PO 0 1 0 1 1 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Dawid Majoch ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0