01:46 2 min. Damian Kapica #95 Atak łokciem
09:10 2 min. David Turoň #40 Uderzanie kijem
12:19 2 min. Dawid Majoch #15 Zahaczenie
25:10 2 min. Jaroslav Hertl #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:12 2 min. Mateusz Bryk #65 Zahaczenie
52:11 2 min. Damian Słaboń #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:53 2 min. Paweł Kucewicz #11 Zahaczenie
55:14 2 min. Filip Komorski #5 Uderzanie kijem
57:57 2 min. Martin Vozdecký #8 Ostrość
57:57 2 min. Kacper Guzik #10 Ostrość
- 60. min - Koniec ! Cracovia zwycięża 3:1 i w całej rywalizacji prowwadzi 1:0. Zapraszamy ponownie jutro na godz 18:30.
- 60. min - Trener Sejba stawia wszystko na jedna kartę. Do boksu zjeżdża Zigardy!
- 59. min - Dziubiński przejął krążek, ale z bliska uderzył wprost w Zigardyego.
- 58. min - Emocje dają znać o sobie. Zaiskrzyło między zawodnikami obu drużyn. W boksach kar odpoczną: Vozdecky i Guzik.
- 58. min - Obie drużyny już w komplecie.
- 56. min - Łopuski wjeżdża w tercje "Pasów" i na szybkości uderza na bramkę. Jego strzał parkanem broni "Radzik".
- 56. min - Ale tyszanie również zagrają w osłabieniu. Za uderzanie karę 2 min otrzymuje Komorski.
- 55. min - Gospodarze znowu w osłabieniu. Przez 2 minuty odpocznie Kucewicz.
- 55. min - Cracovia już w komplecie. Udało się przetrzymać osłabienie, choć było groźnie.
- 53. min - Tyszanie w przewadze. Na ławce kar Słaboń za spowodowanie upadku.
- 51. min - 3:1 - Akcja godna NHL! Sinagl objechał bramkę i w cudowny sposób wyłożył krążek Dziubińskiemu, któremu pozostało już tylko dopełnić formalności!
- 49. min - Bagiński spod niebieskiej, ale krążek w znacznej odległości mija krakowską bramkę.
- 48. min - Słaboń tuż przy prawym słupku próbował wepchnąć krążek do bramki.
- 47. min - Strzał Kolarza odbija Radziszewski, gra toczy sie dalej.
- 46. min - Kogut z lewego bulika uderza ponad bramką.
- 45. min - Tychy przycisnęły. Po starciu z obrońcą Vitek przez dłuższy czas nie podnosił się z lodu.
- 43. min - Strzał Koguta odbija się od kija obrońcy po czym ląduje w rękawicy "Radzika". Zaiskrzyło pod krakowską bramką.
- 42. min - Vitek objechał bramkę i bekhendem próbował zagrać do Vozdeckyego, ale obrońcy przejęli krążek.
- 41. min - W składzie GKS-u nie zobaczymy już Sokoła, któremu odnowiła się kontuzja.
- 41. min - Rozpoczyna się III tercja. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

- 40. min - Koniec II tercji przy stanie 2:1 dla Cracovii.
- 40. min - 2:1 - Na 29 sekund do końca drugiej tercji Cracovia zdobywa drugą bramkę. Z prawej strony spod niebieskiej huknął Kruczek, Zigardy odbił, ale przy strzale Drzewieckiego był już bezradny!
- 39. min - Strzał Bryka spod niebieskiej nie sprawił problemów bramkarzowi Cracovii.
- 38. min - Bepierszcz na szybkości ze środka tercji uderza wprost w Radziszewskiego.
- 37. min - Dobry okres gry Cracovii. Tyszanie nieco zagubieni we własnej tercji. Wykorzystał to Dziubiński, który z przestrzeni międzybulikowej uderzył wprost w Zigardyego.
- 36. min - Strzał Vozdeckyego z bliska parkanami broni "Radzik".
- 35. min - Drzewiecki na szybkości z lewego bulika i jego strzał łapie Zigardy.
- 34. min - Goście już w pełnym zestawieniu.
- 33. min - Krakowianie ostrzeliwują tyską bramkę, ale krążek nie chce wpaść do siatki.
- 32. min - Kara 2 min dla Bryka za zahaczanie.
- 32. min - Drzewiecki w dobrej sytuacji próbował uderzyć, krążek przejął Guzik, ale jego strzał broni Zigardy.
- 30. min - Kontra Cracovii. Kisielewski przed bramką dogrywa na prawo, ale nie ma tam nikogo z partnerów.
- 30. min - Strzał Łopuskiego parkanem odbija Radziszewski
- 29. min - Vozdecky mierzonym strzałem zza prawego bulika próbował zaskoczyć krakowskiego bramkarza, ale ten pewnie łapie krążek.
- 28. min - Tychy już w komplecie.
- 26. min - Hertl nieprzepisowo powstrzymuje wjeżdżającego do tercji Dutkę i otrzymuje 2 min kary.
- 25. min - Z lewego bulika tym razem mocno Svitana. Pewnie broni tyski bramkarz.
- 24. min - Urbanowicz strzela ze środka tercji i pewnie Zigardy.
- 23. min - 1:1 - Mamy wyrównanie! Z prawego bulika uderzał Svitana, a tor lotu krążka tuż przed bramką zmienił Sinagl!
- 23. min - Witecki do Kolsuza, a ten w sytuacji sam na sam uderza wprost w bramkarza.
- 22. min - Svitana dwukrotnie z bliska wprost w Zigardyego.
- 21. min - Sinagl sprzed niebieskiej uderza niezbyt mocno wprost w bramkarza, chwilę później zostaje przewrócony przez defensywę.
- 21. min - Rozpoczynamy II tercję. Krążek dla Cracovii.

- 20. min - Koniec I tercji przy stanie 1:0 dla GKS-u. Strzały: 16 - 10.
- 19. min - Niezbyt mocny strzał Słabonia z lewego bulika pewnie łapie Zigardy.
- 19. min - Tyszanie dostali wiatr w żagle. Dziubiński tuż pod bramką stracił krążek i Bagiński zmusił do interwencji "Radzika"
- 18. min - 1:0 - Pierwsza bramka dla tyszan! Błąd krakowskiej obrony wykorzystuje Sokół. Tyski obrońca celnie huknął zza bulika!
- 17. min - Ciura z daleka obok bramki.
- 17. min - Drzewiecki sam na sam z Zigardym! Krakowski napastnik uderza jednak prosto w golkipera tyszan.
- 15. min - Strzał ze środka tafli Noworyty odbija parkanem Zigardy
- 15. min - Tychy już w komplecie. Cracovia nie radzi sobie z grą w przewadze.
- 13. min - Guzik ze środka tercji uderza wprost w Zigardyego.
- 13. min - Tym razem w boksie kar melduje się Majoch.
- 12. min - Cracovia już w komplecie.
- 10. min - Okazuje się, ż napastnik tyszan został nieprawidłowo zatrzymany przez Turonia. Efekt - 2 minuty kary dla krakowianina.
- 9. min - Vozdecky z najbliższej odległości nie trafia!
- 8. min - Z lewego bulika kąśliwy strzał oddał Łopuski. "Radzik" jednak nie daje się pokonać.
- 8. min - Samotny rajd Guzika, ale nie zakończony strzałem.
- 6. min - Novajovsky dwukrotnie z daleka zmusił tyskiego golkipera do interwencji.
- 4. min - Z ostrego kąta strzelał Drzewiecki. Uderzenie było jednak zbyt lekkie, by zaskoczyć Zigardyego.
- 3. min - Kontra Cracovii i "Dziubek" w doskonałej sytuacji przed bramką gubi krążek.
- 2. min - Tyszanie zakładają zamek i na bramkę uderzał Vitek.
- 2. min - Pierwsza kara dla gospodarzy. Za atak łokciem odpoczywa w boksie kar Kapica.
- 1. min - Ze strony tyszan szczęścia próbował Łopuski.
- 1. min - I już Zigardy zmuszony do interwencji. Uderzał Dziubiński.
- 1. min - Rozpoczynamy! Pierwszy krążek dla Cracovii!

Na lodzie płoną pochodnie, gracze Cracovii wyjechali na lód, już za chwilę rozpoczynamy wielki finał. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej relacji!

Witamy z lodowiska przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie. Obie drużyny są już po rozgrzewce i za ok. 10 minut wyjdą na lód. W krakowskiej hali czuć klimat wielkiego finału, wzorem NHL wygaszono światła i czeka nas zapewne uroczysta oprawa.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Masz swoje typy? Lubisz ryzyko? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 34 34 0 0 0 0 97.06 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Dawid Majoch ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0