03:26 2 min. Yosuke Haga #23 Trzymanie kija przeciwnika
05:32 2 min. Mateusz Bepierszcz #22 Przeszkadzanie
10:49 2 min. Michał Kotlorz #6 Wysoko uniesiony kij
25:25 2 min. Michał Kotlorz #6 Przeszkadzanie
27:51 2 min. Shinya Yanadori #22 Zahaczenie
32:54 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
43:44 2 min. Takafumi Yamashita #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:35 2 min. Marcin Kolusz #26 Trzymanie kija przeciwnika
53:26 2 min. Bartłomiej Pociecha #9 Uderzanie kijem
59:21 2 min. Shinya Yanadori #22 Uderzanie kijem
Koniec meczu!
60 min. - GOOOOOOOOOOL! 10:4! A strzelcem gola kto? Patryk Wajda, który w meczu ze Słowenią doznał złamania żuchwy i pojawił się w tym spotkaniu tylko na jedną zmianę! Pokonuje Hitomiego strzałem z dystansu!
60 min. - Strzał Zapały zablokowany i krążek przechodzi nad poprzeczką.
58 min. - Polacy dążą do zdobycia dziesiątego gola.
56 min. - GOOOL! 9:4! Dronia strzałem z kilku metrów pod poprzeczkę pokonuje Hitomiego! Będzie dycha?
54 min. - Kara dla Pociechy.
53 min. - Indywidualna akcja Pociechy, jednak strzał ze środka niecelny, po chwili ponownie Pociecha strzelał, tym razem nad bramką.
52 min. - Kolejne dwie interwencje Hitomiego.
51 min. - W odpowiedzi Bagiński uderza w bramkarza.
51 min. - Kontra Japończyków i strzał Yamashity tuż obok słupka.
50 min. - Strzelał Pasiut, broni Hitomi.
47 min. - Mocny strzał Chmielewskiego broni Hitomi.
45 min. - GOL! 8:4! Z lewej strony przed bramkę zagrywa Takahash, a tam najsprytniejszy był Nishiwaki, pokonując Odrobnego.
45 min. - Kara dla Kolusza.
45 min. - GOOOL! 8:3! Uderzenie Chmielewskiego z dystansu przechodzi między parkanami Hitomi i krążek wtacza się do bramki!
44 min. - Kara dla Yamashity.
44 min. - Indywidualna akcja Terao, który minął kilku naszych zawodników, ale zatrzymał się na Odrobnym.
42 min. - GOL! 7:3! Akcja lewym skrzydłem i strzał Terao, Odrobny odbija do boku, a tam najszybciej do krążka dojechał Obara i zdobył trzeciego gola dla naszych rywali.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Szansa Łopuskiego, lepszy Hitomi. Po chwili strzał Chmielewskiego i ponownie Hitomi.
39 min. - Kara dla Osawy.
38 min. - Strzał ze środka parkanem broni Hitomi.
36 min. - Łopuski tuż przed Japońską bramką, lecz uderza obok słupka.
36 min. - Japonia w komplecie.
35 min. - Polacy długo rozgrywają krążek w tercji Japonii, ale nie oddali strzału.
34 min. - Kara dla Japonii za nadmierną ilość graczy. Karę odsiaduje Nishiwaki.
33 min. - Szansa dla Japonii, dwukrotnie uderzał Ueno, ale lepszy Odrobny. Niewiele ciekawego dzieje się w ostatnich minutach.
30 min. - Japonia w komplecie.
27 min. - Kara dla Yanadori.
27 min. - Szansa Chmielewskiego, ale Hitomi broni parkanem.
26 min. - GOL! 7:2! Japończycy wykorzystują grę w przewadze. Kawai strąca strzał Hagi czym zaskakuje Odrobnego.
26 min. - Kara dla Kotlorza.
25 min. - Chmielewski trafia w podstawę bramki.
24 min. - GOOOL! 7:1! Kotlorz przed bramkę, tam kija dokłada Bagiński i jest siódma bramka!
23 min. - Niecelny strzał Japończyków.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - GOL! 6:1! Ueno strzałem w długi róg pokonuje Odrobnego.
18 min. - GOOOL! 6:0! Nokaut! Dziubiński po podaniu zza bramki pokonuje Hitomiego!
18 min. - Polacy w ataku, Hitomi broni kolejne strzały.
17 min. - Kontra Polaków i Hitomi broni strzał Zapały.
16 min. - Ładna akcja Polaków. Kolusz wypatrzył przed bramką Borzęckiego, ten jednak nie miał z czego uderzyć.
15 min. - Odrobny broni parkanem strzał Takahashiego.
15 min. - Japończycy starają się odpowiedzieć, ale nie mają pomysłu na zagrożenie naszej bramce.
14 min. - Gramy w komplecie.
13 min. - GOOOOOL! 5:0! Pasiut przejmuje krążek we własnej tercji , wychodzi sam na sam z Hitomim i płaskim strzałem zdobywa piątego gola! Kolejna bramka podczas gry w osłabieniu!
12 min. - Kara dla Kotlorza.
11 min. - GOOOL! 4:0! Kruczek technicznie z półdystansu i krążek wpada w samo okienko bramki Japończyków!
11 min. - Tym razem z dystansu Pociecha, ale zbyt lekko.
10 min. - Z dystansu Borzęcki i broni Hitomi.
10 min. - Gra się wyrównała.
8 min. - Gramy w komplecie.
Zmiana w bramce Japonii. Za Onodę wchodzi Hitomi.
7 min. - GOOOL! 3:0! Kontra Polaków i Malasiński strzałem z okolicy bulika w samo okienko zdobywa bramkę podczas gry w osłabieniu!
7 min. - Mocny strzał Hagi odbija parkanem Odrobny.
6 min. - Kara dla Bepierszcza.
Czas dla Japonii.
4 min. - GOOOL! 2:0! Błyskawicznie Polacy wykorzystują liczebną przewagę! Z boku Pasiut zagrał przed bramkę do Chmielewskiego, a ten pewnie umieszcza krążek w bramce!
4 min. - Kara dla Hagi.
3 min. - Dwukrotnie z bliska próbował Zapała, oba strzały odbija Onoda.
3 min. - Spod bandy strzelał Galant, jednak prosto w Onodę.
3 min. - Pierwsza interwencja Odrobnego po uderzeniu Terao.
2 min. - Kolejne strzały Polaków, Onoda ma bardzo dużo pracy na początku meczu.
1 min. - GOOOL! 1:0 Ależ rozpoczęcie Polaków! Z dystansu strzelał Bychawski, Onoda odbija do boku i skutecznie dobija Wronka!
1 min. - Strzał Borzęckiego z dystansu broni Onoda.
1 min. - Początek spotkania.