05:36 2 min. Patryk Wronka #15 Zahaczenie
10:18 2 min. Krystian Dziubiński #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:06 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
27:16 2 min. Bartłomiej Pociecha #9 Uderzanie kijem
33:54 2 min. Jurij Repe #61 Uderzanie kijem
37:13 2 min. Mikołaj Łopuski #25 Zahaczenie
45:03 2 min. Aleš Kranjc #28 Natarcie
49:24 2 min. Adam Borzęcki #20 Uderzanie kijem
50:40 2 min. Žiga Pance #19 Uderzanie kijem
Koniec. Przegrywamy ze Słowenią 1:6.

60. min - Dwa strzały Wronki! Broni słoweński golkiper.
59. min - Kroselj ratuje swój zespół przed stratą drugiego gola. Uderzał Kolusz.
58. min - GOOOL! 6:1! Mamy honorowego gola! Dziubiński pakuje krążek pod poprzeczkę. Dobre, nieszablonowe dogranie Droni.
56. min - Łopuski próbował zaskoczyć Kroselja. Bez efektu bramkowego.
54. min - Tempo spotkania mocno opadło. Obie drużyny z pewnością są już myślami przy kolejnych swoich starciach.
53. min - Pance jest już na lodzie.
52. min - Ewidentny faul Patryka Wajdy, który podciął Kopitara, Sędzia nie zareagował.
51. min - Gra się wyrównuje na ławkę kar trafia Pance.
50. min - Dwie minuty karne dla Borzęckiego.
48. min - Urbanowicz do Dziubińskiego. Ten chciał uderzyć z pierwszego krążka, ale tej próby nie wytrzymał jego kij.
47. min - Chmielewski chciał wjechać z krążkiem do bramki. Słoweński bramkarz przewidział jego zamiary.
46. min - Uderzenie Kolusza. Niecelne.
46. min - Zagramy w przewadze. Kranjc odsiaduje wykluczenie.
44. min - Tempo opadło, ale nie ma się co dziwić.
43. min - Cichy zadziornie. Imponuje szybkością, ochotą do gry. Najjaśniejsza postać w naszym zespole.
42. min - Cóż, Polacy muszą się postarać się o honorowe trafienie.
41. min - GOOOL! 6:0! Hat tricka kompletuje Anże Kopitar, który pokonuje Przemysława Odrobnego w sytuacji sam na sam
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

40. min - Łopuski jest już na lodzie.
39. min - Cichy! Odebrał krążek, uderzył - to wszystko w czasie gry
38. min - Łopuski - dwie minuty karne. Faulował Kopitara.
37. min - Spokojnie grają Słoweńcy. Wiedzą, że mają sporą zaliczkę.
36. min - Dziubiński! Ładnie najechał na słoweńską bramkę. Oddał strzał, ale bramkarz rywali nie miał większych problemów ze skuteczną interwencją.
35. min - Na lodzie nasz drugi atak. Zbyt koronkowe rozegranie akcji. Spokojnie można było oddać dwa strzały.
34. min - Repe sfaulował Pasiuta i po raz pierwszy w tym spotkaniu zagramy w przewadze.
33. min - GOOOL! 5:0! Ciura nie powstrzymał szarżującego Mursaka, ten dograł do podłączającego się do akcji Kranjca. Mamy piątego gola dla Słowenii.
32. min - Świetnie radzi sobie dziś drugi atak "Rysiów". Z nimi największy problem mają nasi defensorzy.
31. min - Bychawski wrzucał krążek. Guma odbiła się przed bramkarzem, ale słoweński golkiper dobrze sobie poradzić.
30. min - Cichy! Dobra próba naszego napastnika,
29. min - GOOOL! 4:0! Sabolić idealnie dograł do Kopitara, ten wystrzelił z nadgarstka i zaskoczył Odrobnego.
28. min - Faul Bartłomieja Pociechy. Znów będziemy się bronić. A nie wychodzi nam to dziś najlepiej.
27. min - Znów groźnie pod polską bramką. Paweł Dronia powstrzymał Pancego.
27. min - Dobrze ciałem zagrał Borzęcki. Brakowało takiego twardego wejścia.
26. min - Próba naszego pierwszego ataku. Słoweńcy dobrze się bronią.
25. min - GOOOL! 3:0! Jan Mursak podwyższa prowadzenie. Uczynił to w znakomitym stylu. Na pełnej prędkości z łatwością minął Pociechę. Seria zwodów, uderzenie z bekhendu i Odrobny może tylko wyciągnąć gumę z siatki
24. min - Słoweńcy nieco wycofali się. Czekają na okazję do kontrataku.
23. min - Lepiej wyglądają poczynania biało-czerwonych.
22. min - Kolejne celne uderzenie. Odważniej grają biało-czerwoni.
21. min - I jakby na potwierdzenie moich słów! Malasiński zagrał z bekhendu do środka. Zapałą uderza z pierwszego krążka, ale bramkarz Słowenii genialnie interweniuje.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Polacy muszą jak najszybciej złapać kontakt z rywalem.

Koniec I tercji. Strzały 9-2.
20. min - Już niemal wszystko wskazuje na to, że pierwsza tercja zakończy się wynikiem 2:0 dla "Rysiów".
19. min - Szybsze tempo. Podopieczni Jacka Płachty szukają kontaktowego gola, ale Słoweńcy dobrze się bronią.
18. min - GOOOL! 2:0 dla Słowenii. Ładna akcja Słoweńców, którzy rozklepali defensywę biało-czerwonych.
17. min - Akcja Polaków. Borzęcki wrzucał krążek na bramkę, licząc, że zbije go Malasiński. Polak był dobrze pilnowany przez defensora rywali.
16. min - GOOOL! 1:0! Anże Kopitar otwiera wynik spotkania. Z najbliższej odległości dobija uderzenie Urbasa. Gol zdobyty w przewadze
15. min - Znów zagramy w osłabieniu. Kara techniczna za nadmierną ilość zawodników na lodzie.
14. min - Polacy na razie dobrze się bronią.
13. min - Gramy w pełnym składzie. Dziubiński jest już na lodzie.
13. min - Kopitar uderzał, ale widać, że do szczytu formy jeszcze daleko.
12. min - Mocno zakotłowało się pod polską bramką. Ticzar miał świetną okazję, by pokonać Odrobnego, ale świetną interwencją popisał się Adam Borzęcki. Zablokował krążek (zmierzający do siatki) własnym ciałem.
11. min - Dwie minuty karne dla Dziubińskiego. Bronimy się.
10. min - Szarża Urbasa! Na szczęście jego uderzenie zablokowane.
10. min - Chmielewski do Droni! Ten uderza, ale słoweński golkiper jest na posterunku.
9. min - Na razie sporo chaosu na lodzie.
8. min - Gramy w pełnym składzie.
8. min - Ponownie Jeglić. "Wiedźmin" na razie zachowuje spokój.
7. min - Jeglić! Ale dobrze interweniuje Odrobny.,
6. min - Słoweńcy w przewadze. Starają się szybko rozgrywać krążek i wypracować sobie sytuację do oddania strzału.
6. min - Wronka wędruje na ławkę kar. Dwie minuty za zahaczanie.
5. min - Dziubiński! Ładnie przejął krążek, wjechał do tercji i pociągnął z nadgarstka. Niestety niecelnie.
4. min - "Rysie", bo taki przydomek mają Słoweńcy, w tercji ataku. Wymienili kilka szybkich podań.
3. min - Ograjensek! Dobra próba w wykonaniu Słoweńca. Odrobny zdołał instynktownie odbić krążek.
2. min - Dronia w ostatniej chwili zablokował strzał słoweńskiego napastnika. Bodaj Jeglica.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Kroselj i Odrobny.
#11 Anže Kopitar ŚR 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 1 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Sabahudin Kovačevič PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0