06:00 2 min. Miłosz Lidtke #12 Przeszkadzanie
16:00 2 min. Uładzimir Michajłau #23 Zahaczenie
24:57 2 min. Oskar Krawczyk #4 Uderzanie kijem
28:10 2 min. Jauhienij Żylinski #94 Rzucenie na bandę
28:51 2 min. Uładzimir Michajłau #23 Trzymanie przeciwnika
29:36 2 min. Artur Kourach #90 Atak kijem trzymanym oburącz
41:48 2 min. Miłosz Lidtke #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:00 2 min. Nedeljko Lukacevic #8 Atak kijem trzymanym oburącz
54:31 2 min. Kara tech. dla drużyny Kara mniejsza techniczna
- Koniec Meczu 5:2.
- 59 min. - Porejs z niebieskiej, ale mrozi spokojnie w parkanach gumę Plaster.
- 57 min. - Krążek wrzucony pod bramkę zamraża Plaskiewicz. Walczył pod bramką Strzyżowski.
- 55 min. - Torunianie w przewadze. Uderzył z niebieskiej Żyliński, odbija parkanem Grajewski.
- 53 min. - Biały najechał z prawej strony ale gumę odbija Plaskiewicz.
- 52 min. - Czas dla GKS Katowice gdyż przycisnęli torunianie.
- 51 min. - GOL! 5:2! Tym razem okres gry w przewadze wykorzystał Kukuszkin.
- 47 min. - Uderzał Sikora, ale minimalnie obok słupka.
- 45 min. - GOL! 5:1! Sikora dobrze znalazł się pod bramką i z bliska ładuje gumę do bramki.
- 43 min. - Strzał Ćwikły odbija Grajewski.
- 42 min. - Nahunko wjechał między dwóch zawodników, wychodził na dobrą pozycję ale był faulowany przez Lidtke.
- 41 min. - Minge wychodził na czystą pozycję, ale Grajewski w porę wyszedł z bramki i kijem wybił gumę.

- 38 min. - Michajłau próbował zaskoczyć Grajewskiego po wjechaniu w tercje, ten spokojnie łapie gumę.
- 37 min. - Z niebieskiej strzał Olearczyka został zablokowany.
- 35 min. - Uderzenie spod niebieskiej Żylińskiego łapie na raty Grajewski.
- 33 min. - GOL! 4:1! Błąd Plaskiewicza wykorzystuje Bielec, który z bliska trafia pod poprzeczkę.
- 32 min. - GOL! 3:1! Szybka odpowiedź torunian. Z bliska Michajłau po raz pierwszy pokonał Grajewskiego.
- 31 min. - GOL! 3:0! Krążek w bramce. Sędzia sprawdza wideo. GOL uznany. Strzelcem Daniel Bogdziul. To było ogromne zamieszanie pod bramką, kilka dobitek aż wreszcie Litwin umieścił gumę w siatce.
- 30 min. - GOL! 2:0! Strzyżowski ponownie huknął, bramkarz odbił i odskoczył a z bliska Lukacevic wpakował gumę do bramki.
- 29 min. - GOL! 1-0! Sawicki dobija z bliska strzał Strzyżowskiego
- 28 min. - Majoch do Bielca, ten jednak praktycznie nie trafia do pustej bramki.
- 27 min. - Grajewski ponownie łapie uderzenie, tym razem z niebieskiej Trachanowa.
- 26 min. - Goście w przewadze przycisnęli. Grajewski odbija strzał Minge i dwukrotnie już leżąc poprawki Fraszki.
- 23 min. - Ćwikła z bulika nad poprzeczką. Po wznowieniu gry uderzył Husak, odbija Grajewski.
- 22 min. - Świetna okazja Śliwińskiego, który praktycznie sam na sam najechał z prawej strony ale krążek nie znalazł drogi do bramki. Kanadyjczyk trafił w parkan Plaskiewicza.

- Koniec I tercji
- 19 min. - Kukuszkin pod bramką, ale Grajewski szybszy.
- 18 min. - Malinowski uderza obok słupka.
- 17 min. - Biały dostał podanie pod bramkę, ale nieczysto trafił w krążek.
- 17 min. - Obstrzeliwana bramka gości podczas gry w przewadze. Uderzenie Białego odbija Plaskiewicza a dobitka Barlocka minimalnie mija bramkę.
- 15 min. - Sawicki z klepy nad poprzeczką.
- 14 min. - Lidtke z połowy lodowiska, ale to nie sprawiło kłopotu Grajewskiemu.
- 10 min. - Ćwikłą wycofał do Alimowa ale jego strzał spokojnie mrozi Grajewski.
- 9 min. - Porejs blisko zdobycia bramki, ale Plaskiewicz w ostatnim momencie interweniuje.
- 8 min. - Pierwszy groźny strzał gości, ale Grajewski odbija gumę po uderzeniu Fraszki.
- 7 min. - Gospodarze w przewadze, uderzał z dwóch metrów Lukacevic ale krążek otarł się o słupek.
- 5 min. - W pierwszych minutach zarysowała się przewaga GieKSy.
- 4 min. - Tym razem Strzyżowski i pewnie Plaskiewicz chwyta gumę.
- 3 min. - Ponownie huknął Biały, ale Plaster łapaczkę ma na posterunku.
- 3 min. - Plaskiewicz odbija strzały Malinowskiego i Białego.
- 2 min. - Efektownie rakiem krążek wygarnia Plaskiewicz po uderzeniu Sawickiego.
- 1 min. - Pierwszy krążek dla gospodarzy.
- Prezentacja zawodników KH GKS Katowice. Na trybunach może z 500 widzów.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#41 Kamil Berggruen B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Władysław Grajewski B 2 2.00 23 23 0 0 0 0 91.30 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#15 Jakub Jaworski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Łukasz Korzestański LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nesta Mires Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 5 5.00 27 27 0 0 0 0 81.48 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#92 Aleksandr Alimow LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Rafał Ćwikła ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0