1:2 d. (0:1, 1:0, 0:0, d. 0:1) Zakończony
0:1 Miroslav Zaťko #60 ( Michał Kotlorz #87, Radosław Galant #24 ) +/-
1:1 Richard Bordowski #89 ( Marcin Słodczyk #91 ) +/-
(+) Bordowski #89, Kowalówka #28, Salamon #61, Słodczyk #91, Wanacki #5
(-) Ciura #6, Galant #24, Jeziorski #91, Kuboš #2, Vítek #73
5/5 30:55
1:2 Mateusz Bepierszcz #77 ( Kamil Kalinowski #10, Bartłomiej Pociecha #67 ) +/-
56:07 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Atak kijem trzymanym oburącz
- 63 min. - GOL! 1-2! Bepierszcz dokłada kija przed bramką po strzale Kalinowskiego i zaskakuje Landsmana. Zasłużone zwycięstwo GKS, który miał dużą przewagę w tym spotkaniu.
- 62 min. - Witecki z backhandu odbija Landsman.

- Będziemy mieli dogrywkę.
- 60 min. - Galant spod niebieskiej, spokojnie odbija bramkarz.
- 58 min. - Kolejny raz w osłabieniu atakują tyszanie. Strzał Górnego mrozi bramkarz Polonii.
- 57 min. - Kontra Galanta i łapie gumę Landsman.
- 55 min. - Dzisiaj zawodnicy obu drużyn maja sporo pretensji do sędziów gdy dochodzi do spornych sytuacji pozostania krążka w tercji/na linii niebieskiej.
- 54 min. - Mocno Bagiński, po łapaczce obok bramki Landsmana.
- 49 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Landsmana, Bagiński uderzał na bramkę z dwóch metrów ale ta trafiła w zawodnika będącego na linii bramkowej.
- 48 min. - Strzał Koguta po kiju wysoko nad bramką.
- 46 min. - Gazda z pierwszego krążka, odbija Landsman.
- 46 min. - Górny z dwóch metrów, ale Landsman skraca kąt i mrozi gumę.
- 45 min. - Polonia w osłabieniu ale na razie skutecznie się broni.

- 36 min. - Mocny strzał z niebieskiej Gazdy ląduje na słupku.
- 34 min. - Kilka minut przerwy na naprawę pleksi przy bandzie.
- 33 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Żigardyhego, ale krążka do bramki nie zdołał wepchnąć Przygodzki.
- 32 min. - Mocny strzał Vozdeckyego, ale prosto w bramkarza.
- 32 min. - Z niebieskiej huknął Wanacki, ale obok bramki.
- 31 min. - GOL? 1-1? Krążek w bramce gości. Sędzia sprawdza wideo... Sędzia bramkę uznaje, strzelcem Bordowski, który z bliska wpakował gumę do bramki.
- 29 min. - Ciężkie chwile dla gospodarzy podczas gry w osłabieniu. Tyszanie przycisnęli. Strzał Pociechy odbija Landsman.
- 26 min. - Dwukrotnie Landsman broni strzały Kalinowskiego i Galanta.
- 24 min. - Zamieszanie pod bramką, był tam Kozłowski ale nie wykorzystał sytuacji.
- 23 min. - Dużo niedokładności podczas okresu gry w przewadze gospodarzy i bez zagrożenia pod bramką GKSu.

- Koniec I tercji.
- 17 min. - GOL! 0-1! Okres gry wykorzystany przez tyszan. Huknął Zatko i nie dał szans bramkarzowi.
- 16 min. - Blisko zdobycia gola był Kristek i Kogut ale nie wykorzystali swoich okazji pod bramką.
- 13 min. - Dużo walki w środkowej części tafli.
- 9 min. - Kotlorz z nadgarstka, ale nie trafia w bramkę.
- 7 min. - Ponownie gospodarze, Troszyn i Kartoszkin w dobrych sytuacjach nie zdołali pokonać bramkarza GKS.
- 6 min. - W odpowiedzi Polonia, ale strzał obok słupka.
- 5 min. - Świetnej sytuacji pod bramką nie wykorzystał Jeziorski, dobrze zachował się Landsman. Z niebieskiej uderzał Ciura, ale bez skutku.
- 4 min. - Podanie zza bramki, ale Polonista nie trafia w krążek.
- 3 min. - Trzy pierwsze minuty w tercji gospodarzy, ale bez groźnej akcji Tyszan.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#97 Maksim Kartoszkin ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0