08:30 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Ostrość
27:11 2 min. Sebastian Łabuz #68 Zahaczenie
31:49 4 min. Radosław Galant #24 Uderzanie kijem
47:35 2 min. Jarkko Hattunen #87 Zahaczenie
48:13 2 min. Jarmo Jokila #93 Atak kijem trzymanym oburącz
53:46 5 min. Alaksandr Syrej #4 Atak w okolice głowy lub szyi
53:46 20 min. Alaksandr Syrej #4 Kara za niesportowe zachowanie 10min
53:46 2 min. Adam Bagiński #3 Ostrość
56:32 2 min. Sebastian Łabuz #68 -
Koniec meczu.
60. min - GOOOL! 4:2! Jokila strzałem do pustej bramki chyba przesądza o losach spotkania.
59. min - Sporo emocji w Nowym Targu. Czy tyszanom starci czasu?
58. min - Trwa ofensywa tyszan. Teraz grają 6/4.
57. min - GOOOL! 3:2! Mamy kontaktowego gola. Kristek pokonuje Juczersa.
57. min - Trener Jirzi Szejba bierze czas.
57. min - Kolejny raz Zatko po dograniu Kristka.
57. min - Zatko z niebieskiej! Mocno, ale również niecelnie.
57. min - Będzie kara dla nowotarżan za wystrzelenie krążka. Będzie podwójna przewaga tyszan.
56. min - Kalinowski dobrze najechał, ale nie zdołał pokonać Juczersa.
56. min - Kalinowski faulowany przez Jokilę. Będzie rzut karny.
55. min - Czas pracuje na korzyść nowotarżan, którzy wciąż mają dwubramkową zaliczkę.
54. min - Przez dwie minuty gramy 4/4.
54. min - Vozdecky zaatakowany przez Syreja. Upadł na lód. Szarpanina między Bagińskim, a Syrejem. czekamy na decyzje arbitrów.
53. min - Kontra "Szarotek". Michalski! Obok bramki.
52. min - GKS nie ma już nic do stracenia. Odważnie atakuje.
52. min - Gramy w pełnych składach.
51. min - Tyszanie dalej w przewadze, jeszcze przez minutę.
50. min - GOOOL! 3:1! Vozdecky strzałem w krótki róg pokonuje Juczersa
49. min - Kąśliwe uderzenie Pociechy. Broni Juczers.
49. min - Podwójna przewaga tyszan. Lepszej okazji już nie będą mieć.
48. min - Dwie minuty karne dla Hatttunena. Szansa dla tyszan, by wrócić do gry.
48. min - Komorski, Jeziorski. Strzały, dobitki - Juczers radzi sobie świetnie.
47. min - GOOOL! 3:0! Michalski potężnym uderzeniem zaskakuje Żigardiego. Wydaje się, że czeski bramkarz mógł lepiej zareagować
46. min - I jakby na potwierdzenie moich słów. Złe wyprowadzenie krążka przez nowotarskiego defensora. Guma trafiła na łopatkę kija Martina Vozdeckiego. Doświadczony Czech uderzył z klepy, ale Juczers w porę złączył parkany.
45. min - Sporo prostych błędów w szeregach obu ekip.
44. min - Bepierszcz oddał niesygnalizowany strzał, ale Juczers nie dał się zaskoczyć.
43. min - Ładna akcja tyszan. Rzeszutko do Witeckiego, ten zagrywa do Bagińskiego, ale nie udało mu się zamknąć akcji.
42. min - Tyszanie chcieli rozegrać szybki kontratak, ale Kristek spalił akcję.
41. min - Ruszona tyska bramka. Przerwa w grze.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję. Czy tyszanie postawią wszystko na jedną kartę?

Koniec II tercji. Strzały 18-25.
40. min - Bardzo aktywny w tym spotkaniu jest Kamil Kalinowski. Teraz próbował uderzać "od zakrystii". Bramkarz "Szarotek" jest dzisiaj świetnie dysponowany.
39. min - Nowotarżanie zamknięci we własnej tercji. Przycisnęli goście.
38. min - Trwa napór tyszan. Tym razem Kotlorz, znów pewnie nowotarski golkiper.
37. min - Bagiński! Kąśliwie uderzał, górą nowotarski golkiper.
36. min - Wybronili się tyszanie. Cztery minuty do końca II tercji.
35. min - Kristek do Bepierszcza, zmiana lotu krążka. Nie ma bramki.
35. min - Kontra tyszan. Kalinowski! Broni Juczers.
34. min - Zapała! Niecelne uderzenie w wykonaniu "Kazka"
33. min - Rzeszutko wybija krążek z własnej tercji. Chwila oddechu dla tyszan.
32. min - Syrej! Kropnął spod niebieskiej. Bardzo czujna interwencja Żigardiego.
32. min - "Szarotki" przez cztery minuty będą grac w przewadze.
32. min - Różański zalał się krwią. Konsultacja sędziowska, będzie jednak kara. Podwójna kara mniejsza dla Galanta
31. min - Kalinowski ładnie wjechał do tercji, balans ciałem. Krążek
31. min - Galant ewidentnie faulował Różańskiego. Sędzia nie reaguje.
30. min - Gruszka z łatwością ograł Gazdę, oddał strzał, Żigardy odbija krążek. Później tyski defensor nieco poszarpał się z Bryniczką.
30. min - Gramy w pełnych składach.
30. min - Coraz lepiej grają tyszanie. Póki co brakuje im skuteczności.
29. min - Kalinowski z najbliższej odległości starał się zaskoczyć Juczersa. Nowotarżanie rozpaczliwie się bronią.
29. min - Dobra interwencja Juczersa. Tor lotu krążka zmieniał Galant.
28. min - Bepierszcz do Galanta, ten uderzył wprost w bramkarza rywali. To powinien być gol.
28. min - Tyszanie w przewadze, ale póki co bez pomysłu na rozegranie zamka.
28. min - Dwie minuty karne dla Łabuza, który faulował Komorskiego.
27. min - Środkowy trzeciej formacji tuż po opuszczeniu ławki kar znalazł się w sytuacji sam na sam z Żigardym. Górą czeki bramkarz.
27. min - Koniec kary Neupauera.
27. min - GOOOL! 2:0! Ładna kontra Podhala. Zapała wzdłuż bramki do Jokili, a ten bez większych problemów umieszcza gumę w siatce
26. min - Bryk! Dobre uderzenie z niebieskiej. Juczers odbił gumę przed siebie. Dobitka Woźnicy! Zablokowana.
25. min - Zatko wrzucił krążek z niebieskiej, licząc na to, że Bepierszcz zmieni tor lotu krążka lub lepiej zasłoni Juczersa.
25. min - Teraz dwuminutowa kara dla Podhala. W boksie kar usiadł Neupauer.
24. min - GOOOL! 1:0! Świetna akcja Jokili, który dynamicznie wjechał do tercji, z łatwością ograł Remigiusza Gazdę i strzałem z bekhendu w krótki róg zaskoczył Sztefana Żigardiego
23. min - Łabuz! Huknął z niebieskiej, ale Żigardy złapał gumę do raka.
22. min - Galant pociągnął z nadgarstka, ale Juczers nie miał żadnego problemu, by złapać krążek.
21. min - I już dobra okazja Jeziorskiego, który próbował trafić w "piątą dziurę". Broni Juczers.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

20. min - Ostatni zryw Podhala w tej tercji. Dwójkowa akcja Hattunena z Gruszką. Ten drugi nie trafia do siatki.
19. min - Jokila dobrze wypatrzył Zapałę. Ten wyprzedził defensora rywali i oddał strzał. Tyski bramkarz jest na posterunku.
18. min - Tyszanie przeprowadzili dobrą kontrę. Rzeszutko! Nie zdołał trafić do siatki.
17. min - Dariusz Gruszka! Dobre uderzenie, ale minimalnie niecelnie.
17. min - Witecki do Rzeszutki, ale ten nieczysto trafił w krążek. Niezła szansa.
16. min - Niezłe tempo tego spotkania.
15. min - Samotny rajd Bryniczki. Zjechał z lewego skrzydła do środka i uderzeniem z bekhendu w krótki róg starał się zaskoczyć Żigardiego. Ten bez większych problemów obronił ten strzał.
14. min - W odpowiedzi Rzeszutko! Broni Juczers.
13. min - Zapała! Soczyste uderzenie, ale guma zatrzymała się na słupku. Szczęście uśmiechnęło się do Sztefana Żigardiego,
12. min - Vitek do Kalinowskiego. Nie ma bramki!
11. min - Pociecha jest już na tafli. Podhale nie wykorzystało drugiej przewagi.
11. min - Łabuz! Potężnie z niebieskiej, ale również niecelnie.
10. min - Tyszanie oddalają zagrożenie, wybijając gumę z własnej tercji.
10. min - "Szarotki" w zamku. Bryniczka zamiast uderzyć, szukał zagrania.
9. min - Dwie minuty karne dla Pociechy.
9. min - Wojdyła z pełnego zamachu. Broni Żigardy.
8. min - Ponownie Kristek. Nie ma bramki. Sporo sytuacji, jak na początek spotkania.
8. min - Galant! Szukał strzału, ale został zablokowany.
7. min - W odpowiedzi Svitac! Nie ma gola.
7. min - Jeziorski! Z czterech metrów trafia wprost w Juczersa.
6. min - Rozkręcają się tyszanie. Guma zatrzymała się na słupku.
5. min - Woźnica nie trafił dobrze w krążek, dobitka Kristka! Nie ma bramki.
5. min - Gramy w pełnych składach.
4. min - Vitek! Uderzył po długim rogu. Minimalnie niecelnie.
3. min - Rzeszutko przejął krążek, urwał się z kontrą, ale jego strzał zablokowany.
3. min - Tomasik! Oddaje strzał, ale Żigardy jest na posterunku. Teraz można sie zastanowić, jak wyglądałaby ta akcja, gdyby Tomasik oddał strzał nieco wcześniej.
3. min - Podhale zagra w przewadze, na ławkę kar zmierza Witecki.
2. min - Teraz Kotlorz z niebieskiej, ale Juczers jest na posterunku.
1. min - Dobre uderzenie Hattunena, broni Żigardy.
1. min - Zaczynamy spotkanie. Podhale bez chorych Finów Iossafova i Haverinena oraz dwóch kontuzjowanych Sulki i Mrugały,

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#88 Mateusz Michalski LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
#69 Przemysław Michalski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Adam Bagiński PS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Mateusz Bryk LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Bartosz Ciura PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Radosław Galant PS 0 0 0 0 0 -1 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Remigiusz Gazda PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Kamil Kalinowski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Kamil Kosowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#49 Jaroslav Kristek ŚR 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Petr Kuboš LO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 1 1 0 1 -2 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0