10:02 2 min. Lubomir Vosatko #22 Przeszkadzanie
12:07 2 min. Daniel Kysela #91 Zahaczenie
23:40 2 min. Wojciech Wojtarowicz #21 Rzucenie na bandę
37:32 2 min. Jan Daneček #7 Wysoko uniesiony kij
48:30 2 min. Paweł Zygmunt #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:45 2 min. Peter Bezuška #4 Zahaczenie
56:17 2 min. Adam Krok #22 Wysoko uniesiony kij
56:40 2 min. Patryk Gogoc #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - Szewczyk, ale dobra interwencja Buczka.
59. min - Szansa Wanata. Broni Buczek.
58. min - GOOOL! 7:2! Mamy siódmego gola. Kowalówka uderzył w w krótki róg, a jego zespół wykorzystał podwójną przewagę
57. min - Dwie kary złapali sosnowiczanie, a konkretnie Krok i Gogoc.
55. min - Dwie minuty karne dla Bezuszki.
53. min - Szansa Wojtarowicza. Broni Buczek.
52. min - GOOOL! 6:2! Haas zza bramki do Tabaczka, a ten pokonuje Buczka.
50. min - Vosatko z niebieskiej. Buczek łapie gumę do raka.
49. min - Dwie minuty karne dla Zygmunta. Szansa dla oświęcimian na podwyższenie prowadzenia.
48. min - Kasperlik w sytuacji sam na sam z Buczkiem. Zwód na bekhend, uderzenie, ale guma odbiła się od poprzeczki.
46. min - Oświęcimianie
45. min - Przycisnęli oświęcimianie. Uderzał Kowalówka. Broni Buczek.
44. min - GOOOL! 5:2! Kysela potężnym uderzeniem pokonuje Buczka.
44. min - Dwie minuty karne dla Kroka. Unia przez 49 sekund w podwójnej przewadze.
43. min - Dwa soczyste uderzenia Vosatki. Później próba przekierowania uderzenia doświadczonego Czecha, ale Buczek jest czujny.
43. min - Ładny rajd Daneczka, ale był faulowany przez powracającego Bajona.
42. min - Graca z niebieskiej, dobitka Kasperlika. Efektownie broni Buczek.
41. min - Daneczek! Starał się zmieścić gumę w krókim rogu,
41. min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę

40. min - Kowalówka mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Buczkiem. Nie dojechał jednak do krążka.
39. min - Bednarz! Fikrt był zasłonięty, ale zdołał sparować ten strzał.
39. min - SMS w przewadze. Krążek nieźle krąży od kija do kija. Dwa kąśliwe uderzenia Zielińskiego spod niebieskiej. Broni Fikrt.
38. min - Dwie minuty karne dla Daneczka.
37. min - GOOOL! 4:2! Kysela dograł przez dwie linie do Kasperlika, ten błyskawicznie znalazł się w tercji rywala. Miał do wyboru dwa rozwiązania: strzał lub podanie wzdłuż bramki do Kowalówki. Zdecydował się na to pierwsze. Zmieścił gumę między parkanami Buczka
36. min - Tabaczek! Sprytnie starał się zaskoczyć bramkarza, ale Buczek radzi sobie dziś naprawdę dobrze.
35. min - Kolejna kontra sosnowiczan. Uderzenie Jóźwika bardzo groźne. Fikrt zdołał odbić krążek.
33. min - Topornie grają oświęcimianie. Można odnieść wrażenie, że chcą wjechać z krążkiem do bramki.
31. min - GOOOL! 3:2! "Orlęta" zdobywają drugiego gola. Znów strzał i celna dobitka. Na listę strzelców wpisuje się Podlipni. Na trybunach gromkie brawa.
30. min - Kowalówka! Dobre uderzenie, ale Buczka uratowała poprzeczka.
29. min - GOOOL! 3:1! Mamy bramkę dla SMS. Szybko rozegrany kontratak. Maciej Rybak uderzył, Fikrt odbił gumę do boku, ale Kamil FIlip najszybciej dojechał do krążka i umieścił go w pustej bramce.
28. min - Malicki.
27. min - Wojtarowicz! Próbował dobijać, niewiele zabrakło.
26. min - Gramy w pełnych składach.
25. min - Więcej miejsca na lodzie, można zagrać bardziej kombinacyjnie.
24. min - Siły się wyrównują, wszak karę mniejszą zarobił Bizacki.
24. min - Dwie minuty karne dla Wojtarowicza.
23. min - Teraz szansa Malickiego, który uderzał z niemal zerowego kąta. Broni Buczek.
23. min - Gębczyk dobijał z najbliższej odległości, spudłował.
22. min - Daneczek urwał się lewym skrzydłem, dograł wzdłuż bramki do Piotrowicza, ale ten nie zdołał czysto trafić w krążek.

20. min - Ładna trójkowa akcja biało-niebieskich. Piotrowicz do Kasperlika, ten do Daneczka. Obrońca SMS przyjął krążek na ciało.
20. min - Tabaczek! Ładnie przymierzył. Buczek instynktownie odbija gumę.
18. min - Ofiarnie grają zawodnicy szkółki. Nie boją się zablokować krążka własnym ciałem.
16. min - GOOOL! 3:0! Bezuszka ładnym uderzeniem z nadgarstka, z wysokości prawego koła bulikowego pokonuje Buczka.
15. min - Gramy w pełnych składach.
14. min - Nie stwarzają zagrożenia gracze "Orląt". Unia spokojnie wybija krążek z własnej tercji.
13. min - Dwie minuty karne dla Kyseli. SMS ponownie w przewadze.
12. min - GOOOL! 2:0! Daneczek dograł do wychodzącego na czystą pozycją Kasperlika, a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Buczka.
11. min - Dwie minuty karne dla Vosatki.
9. min - Zbyt indywidualnie grają biało-niebiescy, zamiast szybkich podań oglądamy sporo wożenia się z krążkiem.
8. min - Uderzenia Piotrowicza i Haasa nie znalazły drogi do siatki.
7. min - Spora przewaga oświęcimian, brakuje im jednak skuteczności.
5. min - GOOOL! 1:0! Sebastian Kowalówka, precyzyjnym uderzeniem w okienko, otwiera wynik spotkania.
3. min - Na razie sporo indywidualnych akcji, ale również i błędów.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Buczek.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#82 Martin Kasperlík PS 2 0 0 0 2 2 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 2 1 0 1 3 4 0 0 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0