03:57 2 min. Marek Strzyżowski #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:24 2 min. Łukasz Sznotala #93 Uderzanie kijem
20:18 2 min. Nathan Sliwinski #3 Wysoko uniesiony kij
27:34 2 min. Marek Strzyżowski #80 Przeszkadzanie
27:57 2 min. Alexander Szczechura #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:59 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
42:08 2 min. Jared Brown #11 Atak kijem trzymanym oburącz
49:18 2 min. Marek Strzyżowski #80 Atak łokciem
53:25 2 min. Kacper Guzik #10 Atak kolanem
56:08 10 min. Kacper Guzik #10 Kara za niesportowe zachowanie 10min
59:59 2 min. Jared Brown #11 Bójka
- Koniec Meczu. 4-2 dla "GieKSy".
- 59 min. - Pusta bramka Orlika, strzał Browna z trudem odbija Kostur.
- 58 min. - Czas dla trenera Jacka Płachty.
- 57 min. - Guzik "nawtykał" sędziemu za co dostał 10 minut za niesportowe zachowanie.
- 56 min. - Majoch z metra dobijał strzał Rąpały ale Murray świetnie odbija gumę.
- 55 min. - Faulowany Cichy i sędzia dyktuje rzut karny. Jednak strzał po lodzie opolanina broni Kostur!
- 53 min. - Guzik w nieładny sposób zaatakował kolanem przejeżdżającego obok niego Majocha.
- 52 min. - GOL! 4-2! W sytuacji sam na sam Bogdziul umieszcza krążek między parkanami bramkarza Orlika. Spory w tym udział Strzyżowskiego, który skutecznym ciałem zaatakował rywala przy bandzie odzyskując krążek dla swojej drużyny.
- 51 min. - Ofiarnie blokują strzał zawodnicy "GieKSy".
- 50 min. - Sawicki urwał się obrońcom Orlika ale jego akcje parkanem w sytuacji sam na sam zatrzymał Murray.
- 49 min. - Z czterech metrów Bogdziul, ale nie trafił w bramkę.
- 48 min. - Kostur z bliska broni strzał Toulmina.
- 47 min. - GOL! 3-2! Strzyżowski faulowany, sędzia sygnalizował karę a z niebieskiej uderzył Bogdziul guma odbiła się od bandy a tam czyhający przy słupku Sawicki wpakował gumę do bramki!
- 46 min. - Sznotala z niebieskiej, odbija parkanem Kostur.
- 46 min. - Guzik ze środka na wysokości bulika trafia w poprzeczkę.
- 45 min. - Skutecznie w defensywie Murray i spółka.
- 44 min. - Kontra Szczechy, uderzył z nadgarstka, ale odbijaczką odbija Kostur.
- 44 min. - Sliwinski dobijał strzał z bliska, ale Murray zdołał zamrozić gumę.
- 43 min. - Strzał Troszyna broni Murray.
- 42 min. - Kara dla Browna i gospodarze w przewadze.
- 41 min. - Majoch z bulika, mrozi w parkanach gumę Murray.

- Koniec II tercji. Przyniosła ona wiele emocji i sytuacji. Bardzo dużo było zamieszania pod bramką Murraya, ale ten nie dał się w tej tercji zaskoczyć. Goście za to wykorzystali okres gry w przewadze i przyśnięcie bramkarza przy drugim golu.
- 40 min. - Trzykrotnie próbowali opolanie oddać strzał, ale krążek za każdym razem im odskakiwał.
- 39 min - Z boku Troszyn, odbija Murray.
- 39 min. - Barlock z niebieskiej obok słupka.
- 38 min. - Sędzia rozkłada ręce na znak, że krążek nie przekroczył linii bramkowej.
- 38 min. - Biały dostał świetne podanie był sam przed Murrayem ale nie zdołał go pokonać. Jeszcze powstało wielkie zamieszanie aż sędzia przerywa grę i będzie sprawdzał akcje na wideo.
- 38 min. - Rąpała wybił krążek z pustej bramki!
- 37 min. - Obstrzeliwana bramka Orlika. Chyba z 8 strzałów obronił w przeciągu minuty Murray. Strzelał m.in. Bogdziul, Barlock, dwukrotnie Majoch i Olearczyk.
- 35 min. - Dwa strzały w osłabieniu opolan łapie spokojnie Kostur.
- 34 min. - Błąd w szeregach Orlika gdy w tercji rywala przez kilka dobrych sekund grali w sześciu.
- 33 min. - Guzik z niebieskiej, lot krążka zmienił Kostecki ale instynktownie odbił do boku Kostur.
- 33 min. - Na bramkę sam ruszył Nahunko ale został zatrzymany przez obrońców i Murray spokojnie mrozi krążek.
- 31 min. - GOL! 2-2! Bychawski z niebieskiej przestrzelił Kostura, który gumę przepuścił między parkanami.
- 30 min. - Strzał Paryzka odbija końcówką parkanu Kostur a dobitka Browna nad bramką.
- 29 min. - Tym razem akacja gospodarzy, Nahunko miał okazje, ale poradził sobie Murray.
- 28 min. - Brown w swoim stylu z ostrego kąta technicznym strzałem i mało brakowało by to zaskoczyło Kostura, któremu guma odbiła się od łyżwy i wyleciała przed linie bramkową.
- 27 min. - Kara dla Strzyżowskiego za zahaczenie Murraya, trener gospodarzy ostro nawtykał sędziemu Radzikowi.
- 26 min. - Zamieszanie kolejne pod bramką gości, próbował Lorek ale Murray zagarnia gumę.
- 25 min. - Z niebieskiej Barlock, odbija Murray.
- 24 min. - Gospodarze atakują, Majoch nad bramką.
- 23 min. - Zamieszanie pod bramką gości, Murray tym razem łapie gumę. Strzelał Biały.
- 21 min. - GOL! 2-1! Szczechura z bliska zdobywa pierwszego gola dla Orlika. Toulim jeszcze zasłonił bramkarza gospodarzy. To pierwsza od 160 minut i 55 sekund puszczona bramka przez Kostura.
- 21 min. - Przewaga Orlika po faulu Sliwinskiego na Szczechurze.
- 20 min. - Uderzył CIchy, ale poradził sobie na raty Kostur.

- 20 min. - Koniec I tercji, Orlik jest więcej przy krążku ale to GieKSiarze są skuteczniejsi.
- 18 min. - Strzał Porejsa z niebieskiej łapie Murray.
- 16 min. - GOL! 2-0! Z bliska w okresie gry w przewadze Dawid Musioł dobija strzał BIelca pomimo że Murray wyciągnął się jak struna.
- 14 min. - Toulmin z okolicy bulika, obija Kostur.
-11 min. - GOL! 1-0! Kontra gospodarzy pierwszy strzał w sytuacji sam na sam Sawickiego wydawałoby się zamroził Murray, ale krążek wydostał się spod leżącego bramkarza i dobił skutecznie Strzyżowski.
- 10 min. - Z niebieskiej mocny strzał Cichego pewnie mrozi w parkanach Kostur.
- 9 min. - Szczechura z bulika, ale przestrzelił.
- 6 min. - Orlik drugi raz grał w przewadze, ale nic z tego nie wynikło. Gospodarze bardzo dobrze w obronie.
- 4 min. - Sporo niecelnych strzałów gości a próbował Szczechura czy Brown.
- 2 min. - Pierwsze wykluczenie na ławce Biały.
- Początek meczu.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>