2:1 Sebastian Kowalówka ( Damian Piotrowicz #32, Lubomir Vosatko #22 ) +/-
11:40 2 min. Michał Kotlorz #87 Przeszkadzanie
11:40 10 min. Michał Kotlorz #87 Kara za niesportowe zachowanie 10min
16:18 2 min. Mateusz Bryk #65 Trzymanie przeciwnika
16:18 2 min. Peter Tabaček #55 Trzymanie przeciwnika
31:57 2 min. Peter Bezuška #4 Przeszkadzanie
57:00 2 min. Marcin Kolusz #85 Opóźnianie gry
57:27 2 min. Miroslav Zaťko #60 Wysoko uniesiony kij
52. min - Czas zaczyna pracować na korzyść tyszan
51. min - Bagiński do Rzeszutki, a ten upadając zdołał oddać strzał.
50. min - Bepierszcz! Mogło już być po meczu, ale tyski skrzydłowy nie zorientował się w porę. A później... nieczysto trafił w krążek.
49. min - Dobre uderzenie Rzeszutki. Fikrt odbił gumę do boku.
48. min - Wojtarowicz! Lepszej sytuacji już miał nie będzie. Z kilku metrów wprost w Żigardiego.
47. min - Haas próbuje jeszcze pociągnąć swój zespół. Efektowne rajdy, ale na razie nie przynosi to efektu drużynie.
46. min - Tyszanie starają się kontrolować przebieg meczu.
44. min - To mogła być szybka odpowiedź oświęcimian. Ładna akcja pierwszego ataku oświęcimian. Daneczek do Kowalówki, ten uderzył. Żigardy zdołał odbić gumę.
42. min - GOOOL! 0:1! Ależ piękna akcja Bartłomieja Pociechy! Ładnie wjechał do tercji, pociągnął z nadgarstka. Zanim krążek wpadł do bramki odbił się jeszcze od poprzeczki.
42. min - Kasperlik z ostrego kąta. Żigardy dobrze interweniuje.
41. min - Zaczynamy trzecią osłonę.

39. min - Piotrowicz zostawił gumę Daneczkowi. Ten uderzył bez zastanowienia. Żigardy jest na posterunku.
38. min - Bryk ładnie się przedzierał, objechał bramkę wystawił gumę, ale nikt nie zamknął tej akcji.
38. min - Vozdecky sam na sam z Fikrtem! Nie ma bramki!
37. min - Kilka ładnych zagrań w wykonaniu Marcina Kolusza. Po jednym zagraniu w dobrej okazji znalazł się Bepierszcz. Uderzył jednak niecelnie.
35. min - Powtórzę to jeszcze raz. Dobre, szybkie spotkanie przy Chemików 4.
34. min - Gramy w pełnych składach.
34. min - Okazja Bepierszcza. Wynik pozostaje bez zmian.
33. min - Tyszanie rozgrywają zamek, ale Unia dobrze się broni.
32. min - Dwie minuty karne dla Bezuszki. Szansa dla tyszan.
32. min - Coraz lepiej grają tyszanie.
31. min - Pociecha ładnie wjechał do tercji, kropnął ile sił w rękach. Broni Fikrt.
30. min - Rzeszutko z nadgarstka, minimalnie niecelnie.
30. min - Rzeszutko wygrał wznowienie, Bryk od razu uderzył. Efektownie Fikrt.
29. min - Daneczek! Ładnie przejął krązek, ale zbyt długo zbierał się do oddania strzału. Został w porę zablokowany.
27. min - Kolusz! Przejął krążek pod bramką, ale jego uderzenie było zbyt lekkie by zaskoczyć Fikrta.
27. min - Uderzenie Jeziorskiego. Strzał wliczony do statystyk, nic więcej.
26. min - Lewą stroną pomknął Malicki. Oddał niesygnalizowany strzał, ale dobrą interwencją popisał się Żigadrdy.
26. min - Rzeszutko! Uderzył z przestrzeni między bulikami, ale Fikrt złapał gumę do raka.
25. min - Wrzutka Kyseli, Żigardy odbił gumę wprost na łopatkę kija Daneczka. Uderzenie czeskiego środkowego. Tyszan uratował słupek.
24. min - Na razie częściej w posiadaniu krążka są gospodarze. Widać, że bardziej zależy im na zwycięstwie w dzisiejszym meczu.
23. min - Seria spalonych i uwolnień.
22. min - Na razie obie strony grają nerwowo. Sporo prostych błędów.
21. min - Zaczynamy druga odsłonę.

Koniec I tercji. Zdecydowana przewaga Unii. Mankamentem biało-niebieskich pozostaje skuteczność.

Informuję, że komentarze pojawiają się ze sporym opóźnieniem. Nie jest to winą sprawozdawcy, a serwera.

19. min - Gramy w pełnych składach
17. min - Obustronna kara. Na ławkę kar udają się Bryk i Tabaczek. Nie podoba się to oświęcimskiej publice.
16. min - I jakby na potwierdzenie moich słów. Bagiński wypuści Woźnicę. Ten pomknął lewym skrzydłem i z wysokości lewego bulika uderzył. Fikrt przeniósł gumę nad poprzeczką.
15. min - Aktywniej grają teraz tyszanie. Szybciej, bardziej zdecydowanie.
14. min - Gramy w pełnych składach.
14. min - Na koniec okresu gry w przewadze, uderzenie Gębczyka z niebieskiej.
13. min - Kontra Galanta, dobre uderzenie Fikrt na posterunku.
12. min - Kara dla Kotlorza. Oświęcimianie zagrają w przewadze.
12. min - Kasperlik! Ładna szarża czeskiego skrzydłowego zakończona strzałem z bekhendu. Żigardy zdążył złączyć parkany.
11. min - Wojtarowicz stał przed bramką, czekał na podanie od Szewczyka. Gdy je otrzymał uderzył, ale Żigardy popisał się świetnym refleksem i odbił gumę.
10. min - Szewczyk w sytuacji sam na sam z Żigardym. Górą czeski golkiper.
9. min -
8. min - Kowalówka reklamował sędziemu, że był faulowany. Sędzia Kępa pozostał niewzruszony.
7. min - Trener Jirzi Szejba mocno podirytowany postawą swoich podopiecznych.
6. min - Dobre, szybkie tempo tego meczu.
5. min - Kowalówka zostawił gumę Daneczkowi, ten uderzył z nadgarstka. Guma powędrowała nad poprzeczką.
4. min - Mocno przycisnęli oświęcimianie. Tyszanie swoich okazji szukają w kontrach.
3. min - Graca! Miał niezłą pozycję do oddania strzału, ale uderzenie nie miało odpowiedniej jakości
3. min - Wanat zza bramki do Budzowskiego, ten ładnie uderzył z pierwszego krążka. Minimalnie niecelnie.
2. min - Żigardy stracił równowagę, ale Kasperlikowi nie udało się posłać gumy do odsłoniętej części bramki.
2. min - Oświęcimianie ruszyli do boju. Dwa kąśliwe uderzenia Haasa i jedno Kyseli.
1. min - Zaczynamy.

Spotkanie poprzedziła minuta ciszy. W ten sposób upamiętniono byłych zmarłych działaczy oświęcimskiego klubu, a także Józefa Zagórskiego, trenera i kierownika tyskiego klubu, który odszedł wczoraj.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>