13:51 2 min. Michał Kotlorz #87 Uderzanie kijem
23:39 2 min. Mateusz Danieluk #29 Wysoko uniesiony kij
27:29 2 min. Remigiusz Gazda #20 Przeszkadzanie
29:50 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
32:09 10 min. Michał Działo #12 Kara za niesportowe zachowanie 10min
32:46 2 min. Jakub Wanacki #5 Opóźnianie gry
51:18 2 min. Martin Przygodzki #10 Przeszkadzanie
54:57 2 min. Błażej Salamon #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu! GKS Tychy wygrywa z Polonią Bytom 4:0.
57 min- 4:0 GOOOOOOOOOOOL! Jakub Witecki zdobywa czwartą bramkę dla gospodarzy.
56 min- 3:0 GOOOOOOOOOOL! Josef Vitek strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza gości.
53 min- 2:0 GOOOOOOOOOOOL! Ładnie rozklepana obrona Polonii, krążek w bramce umieszcza Michał Woźnica.
50 min- Mateusz Bepierszcz nie trafia do bramki mając przed sobą tylko Filipa Landsmana.
49 min- Sebastian Owczarek mocno z niebieskiej tuż obok prawego słupka tyskiej bramki.
46 min- Bartłomiej Jeziorski trafia w poprzeczkę.
45 min- Rzeszutko gorszy w pojedynku sam na sam z golkiperem gości.
44 min-1:0 GOOOOOOOOOL! Filip Komorski z bliska pokonuje Landsmana.
41 min- Zaczynamy III tercję.

Koniec II tercji. O wszystkim zadecyduje III tercja, gdyż nadal mamy bezbramkowy remis.
39 min- Krążek w bramce gości... wrzucony jednak ręką przez Jakuba Witeckiego. Sędzia Marczuk nie uznaje bramki.
37 min- Techniczny strzał Martina Vozdeckiego, broni bez problemów bramkarz gości.
34 min- Patryk Kogut marnuje idealną okazję na zdobycie bramki... Z dwóch metrów przenosi krążek nad poprzeczką.
33 min- Bomba Michała Woźnicy, jakimś cudem odbija instynktownie Filip Landsman.
31 min- Oba zespoły w pełnym zestawieniu.
28 min- Zatko z bliska w parkan Landsmana.
26 min- Bryk, ale tylko w boczną siatkę.
25 min- Mateusz Bepierszcz! Ale po strzale rozległ się dźwięk słupka.
24 min- Mocno ruszyli do przodu gospodarze i zawodnicy Polonii mają problemy z wyjściem z własnej tercji.
23 min- Groźnie Jarek Rzeszutko z bliska, krążek odbija się jeszcze od kija obrońcy i przelatuje nad poprzeczką.
22 min- Kristek idealnie do Vozdeckiego, ten strzela, jednak dobrze broni Landsman.
21 min- Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec I tercji, wynik nadal 0:0.
19 min- Szybka akcja Filipa Komorskiego, bez powodzenia.
17 min- Ładna akcja pierwszej formacji Polonii, strzał Bordowskiego minimalnie niecelny.
14 min- Tomasz Kozłowski z najbliższej odległości trafia w słupek, dobitka też nieskuteczna. Było bardzo groźnie.
10 min- Radosław Galant z trzech metrów trafia w parkan bramkarza Polonii.
9 min- Jeziorski wycofuje z niebieskiej do Ciury, ten strzela prosto w Landsmana.
7 min- Dobrą okazję miał Kartoszkin, ale w ostatnim momencie powstrzymał go obrońca GKS-u.
5 min- Z niebieskiej uderza Pastryk, odbija Zigardy parkanem.
4 min- Bartłomiej Jeziorski mija z łatwością obrońcę Polonii... strzał jednak zbyt słaby.
3 min- Krzemień! Ale krążek przeleciał tuż nad poprzeczką.
1 min- Groźnie z okolic bulika uderza Marcin Słodczyk, krążek pewnie łapie Stefan Zigardy.
1 min- Strzelał Vitek, ale strzał zablokował obrońca gości.
1 min- Bronią Zigardy i Landsman. Krążek dla Polonii.

Relacja przy współpracy z gkstychy.info

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#20 Remigiusz Gazda LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#68 Patryk Kogut PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#49 Jaroslav Kristek ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Petr Kuboš LO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Maksim Kartoszkin ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Marcin Słodczyk ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartłomiej Stępień PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jakub Wanacki LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0