04:38 2 min. Maciej Kruczek #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
05:40 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
11:19 2 min. Dominik Paś #14 Uderzanie kijem
18:20 2 min. Jakub Peslar #71 Atak łokciem
32:20 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:46 2 min. Patryk Wajda #8 Opóźnianie gry
38:49 2 min. Jakub Kubeš #6 Trzymanie przeciwnika
39:47 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Atak łokciem
49:00 2 min. Patryk Matusik #29 Atak kijem trzymanym oburącz
57:56 2 min. Krystian Dziubiński #61 Trzymanie przeciwnika
60. min - Koniec meczu! Cracovia wygrywa 2:0!
58. min - Dziubek na ławce, trener Kalaber zagrywa vabank i ściąga bramkarza. Będzie trzeci gol dla gospodarzy?
55. min - GOOL! 2:0 - Kisielewski uderzył z bliska, a jego strzał dobił Kapica czym zrehabilitował się za nieudany najazd!
54. min - Dziubiński tuż sprzed bramki uderza wprost w Zabolotnego.
51. min - Kapica podjeżdża do krążka, robi kilka zwodów jednak chyba zbyt wolno, uderza z bliska i.... nie ma gola!
51. min - Karny! Kapica sam na sam, jednak został powstrzymany przez obrońcę. Można mieć wątpliwości czy to dobra decyzja.
50. min - Peslar z niebieskiej i dobrze Radzik. To bez wątpienia mecz bramkarzy!
49. min - Jencik otrzymał dobre podanie, wystarczyło przyłożyć kij. Słowak nie trafił jednak w krążek.
43. min - Kubes na szybkości uderza wprost w bramkarza.
42. min - JKH zakłada zamek. Mocny strzał Kominka z lewego bulika i dobitka Kulasa. Radzik jednak pewnie łapie.
41. min - Rozpoczynamy III tercję.

40. min - Koniec II tercji. Kibice przy Siedleckeigo na 15 sekund przed syreną kończącą tą część meczu doczekali się w końcu gola. Nie zmienia to jednak faktu, że gra jest chaotyczna i na lodzie obserwujemy mnóstwo niecelnych zagrań.
40. min - GOOL! Pierwszy gol dla Cracovii. Autorem gola w przewadze był Dziubiński!
32. min - Czas dla Jastrzębia.
30. min - Chaos na lodzie i mnóstwo niecelnych zagrań po obu stronach.
28. min - Kolarz otrzymał dobre podanie przed bramką, przymierzył w okienko, ale nie potrafił celnie uderzyć.
27. min - Kąśliwy strzał Laszki z prawego bulika pewnie łapie Radzik.
26. min - Kominek sam na sam, przełożył krążek na bekhend, ale Radziszewski leżąc juz na lodzie łapie krążek.
25. min - Słaboń wyprowadza kontrę, ale jego strzał mocno niecelny.
21. min - Sinagl z lewego bulika bekhendem uderza wprost w bramkarza.
21. min - Rozpoczynamy II tercję

20. min - Koniec I tercji. Cracovia ma zdecydowaną przewagę, ale nie potrafi przekuć jej na gola. Zapraszamy za ok. 15 minut.
19. min - Cracovia w ataku, na ławce kar Peslar. Strzał Wajdy i dobitka, ale bez rezultatu.
17. min - Charvat z lewego bulika uderza wprost w Radziszewskeigo.
14. min - Cracovia zakłada zamek. Kapica uderzając z prawego bulika, był bliski otwarcia wyniku. Zabolotny po raz kolejny pokazał klasę, odbijając krążek barkiem.
12. min - Paś na ławce. Cracovia w przewadze.
11. min - Jencik wycofuje krążek do Novajovskiego, a ten z niebieskiej posyła bombę, jednak Fucik łapie krążek.
9. min - Dziubiński bekhendem uderza z bliska, Zabolotny broni z problemami. Sinagl próbował jeszcze dobijać, ale wynik wciąż bez zmian.
8. min - W osłabieniu Cracovia wyprowadza kontrę. Sinagl na szybkosci idealnie dograł na lewo krążek Svitanie, ale ten fatalnie pudłuje.
6. min - Do Kruczka dołącza Urbanowicz, Craxa w trójkę.
5. min - Kruczek na ławce, JKH przed doskonałą okazją na objęcie prowadzenia.
3. min - Krążek po strzale Dziubińskiego z ostrego kąta obija słupek. Dwukrotna dobitka Sinagla również nie przyniosła powodzenia.
1. min - Kapica przedarł się prawą stroną i dograł krążek do Urbanowicza, który stał tuż przed bramką. Na posterunku czuwa jednak Zabolotny.
1. min - Pierwszy krążek dla Cracovii.

Obie drużyny są już na lodzie. Rozpoczynamy mecz

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>