23:24 10 min. Martin Kasperlík #82 Kara za niesportowe zachowanie 10min
26:38 20 min. Dorian Peca #17 Kara za niesportowe zachowanie 10min
26:38 20 min. Wojciech Koczy #77 Kara za niesportowe zachowanie 10min
30:50 2 min. Ryan Barlock #42 Przeszkadzanie
38:14 2 min. Mārtiņš Porejs #7 Rzucenie na bandę
39:24 2 min. Kamil Paszek #9 Trzymanie przeciwnika
39:59 2 min. Peter Bezuška #4 Trzymanie przeciwnika
44:45 2 min. Artur Budzowski #5 Przeszkadzanie
Koniec meczu.
12 sekund od konca wznowienie w tercji katowiczan. Kostur wraca do bramki.
60. min. - Oświęcimianie bronią się dzielnie.
42 sekundy do końca czas dla Unii.
59. min - Katowiczanie od minuty oświęcimskiej tercji. Oświęcimianie starają się przyciskać gumę do bandy i urywać cenne sekundy.
58. min - Troszyn ładnie wjechał do tercji, zawinął z nadgarstka. "Fiki" odbił krążek. Próba dobitki, zablokowana.
58. min - Tauron KH GKS Katowice bez bramkarza.
157 sekund przed końcem czas dla Tauronu KH GKS Katowice.
58. min - Barlock wjechał do tercji uderzył z nadgarstka. Fikrt odbił gumę parkanem.
57. min - Uderzał Biały i Sawicki. Oświęcimski golkiper na posterunku.
56. min - Katowiczanie się otworzyli. Częściej atakują.
55. min - Ładna akcja Unii zakończona uderzeniem Kasperlika. Kostur efektownie złapał gumę do raka.
53. min - Nahunko! Groźnie uderzał, ale Fikrt nie dał się pokonać.
52. min - Ale oświęcimianie mają ochotę na zdobycie kolejnych goli. Strzały Wojtarowicza i Kasperlika. Broni Kostur.
51. min - Ważny krok w kierunku zwycięstwa wykonali oświęcimianie.
50. min - GOOOL! 3:1 Tabaczek podwyższa prowadzenie. Strzałem z bekhendu zaskoczył Kostura
49. min - Dobre uderzenie Daneczka. Guma podbita przez defensora rywali.
48. min - Oświęcimianie szukają trzeciego gola. Brakuje jednak dobrego ostatniego zagrania, które otworzyłoby drogę do bramki.
47. min - Katowiczanie nie wykorzystują okresu gry w przewadze.
46. min - Oświęcimianie dobrze się bronią. Pewnie wystrzeliwują krążek.
45. min - Strzyżowski leży na lodzie, sędziowie dopatrzyli się faulu Budzowskiego. Jeśli już, to przewinił Daneczek.
43. min - Bandy trzeszczą. A zawodnicy obu ekip się nie oszczędzają.
42. min - Gramy w pełnych składach.
42. min - Paszek wrócił do gry. W boksie kar siedzi jeszcze Bezuszka.
42. min - GOOOL! 2:1! Troszyn pięknym uderzeniem z nadgarstka pokonuje Fikrta.
41. min - Na razie oświęcimianie dwa razy wystrzelili krążek z własnej tercji.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Katowiczanie przez 93 sekundy będą grać w przewadze.

Koniec II tercji
40. min - Unia przed zakończeniem drugiej tercji łapie dwie kary. Paszek i Kysela.
39. min - GOOOL! 2:0! Kasperlik podwyższa prowadzenie. Kysela uderzył spod niebieskiej, guma odbiła się od bandy za bramką i wróciła na przedpole. Graca dograł jeszcze do Kasperlika, a ten z zerowego kąta trafił do siatki
39. min - Dwie minuty karne dla Porejsa.
37. min - GOOOL! 1:0! Daneczek uderzeniem z prawego bulika pokonuje Kostura. Guma odbiła się jeszcze od słupka.
36. min - Wynik bez zmian. Mieliśmy delikatne problemy z internetem, Już wracamy.
33. min - Katowiczanie grają w pełnym składzie.
33. min - Zbyt dużo wymian krążka, zbyt mało strzałów.
32. min - W tym sezonie przewagi nie są mocną stroną oświęcimian.
31. min - Ryan Barlock wędruje na ławkę kar.
30. min - Teraz okres optycznej przewagi oświęcimian.
29. min - Daneczek próbował uderzenia tuż po wykonaniu zwodu. Katowicki golkiper na posterunku.
28. min - Kowalówka z prawego bulika, Kostur pewnie interweniuje.
28. min - Goręcej zrobiło się na trybunach.
27. min - Pojedynek pięściarski Koczy-Peca. Lepiej ciosy wyprowadzał oświęcimianin. Będą kary większe i kary meczu.
27. min - Fikrt leżał już w bramce, ale Bielec nie zdołał umieścić gumy w siatce.
26. min - Kontra oświęcimian. Daneczek w sytuacji sam na sam z Kosturem, ale górą słowacki golkiper.
25. min - Szybko krążkiem grają katowiczanie, Na razie nie stwarzają zagrożenia.
24. min - Strzyżowski faulowany przez Kasperlika. Dynamiczny Czech wędruje na ławkę kar. W sumie 12 minut.
23. min - Olearczyk z niebieskiej, gumę do bramki chciał zbić Bielec. Fikrt był na posterunku.
22. min - Rozpędzają się katowiczanie. Grają coraz odważniej, z większą agresją.
21. min - Gramy w pełnych składach.
21. min - Sawicki ładnie wjechał do tercji, dograł do Strzyżowskiego, ale uderzenie "Fryzjera" parkanem odbił Fikrt.
21. min - Zaczyanamy drugą odsłonę. Katowiczanie przez 45 sekund będą grać w przewadze.

20. min - Fikrt zatrzymał dwa uderzenia Strzyżowskiego.
19. min - Kara dla oświęcimian. W boksie kar wygodnie rozsiadł się Kysela.
16. min - Teraz blisko szczęścia był Radim Haas. Czeski środkowy szukał dobitki o uderzeniu Kasperlika. Jednak nie zdołał unieść krążka nad interweniującym Kosturem.
15. min - Sikora zza bramki do Bogdziula. Ten uderzył z pierwszego krążka, ale Fikrta ponownie uratował słupek,
14. min - Dobre tempo tego spotkania. Szybkie akcje.
13. min - Kowalówka swoim markowym podaniem zza bramki próbował dograć do Wanata. 21-letni środkowy został zablokowany.
12. min - Gramy w pełnych składach.
12. min - Dobre, soczyste uderzenie Kyseli z okolic linii niebieskiej. Minimalnie niecelne.
11. min - Na razie biało-niebiescy nie stworzyli zagrożenia.
10. min - Dwie minuty karne dla Pecy. Oświęcimianie zagrają w przewadze.
9. min - Łymański urwał się oświęcimskim defensorom i znalazł się w sytuacji sam na sam z Fikrtem. Jego strzał zatrzymał się na słupku!
8. min - Porejs groźnie uderzał z niebieskiej, skuteczna interwencja Fikrta.
7. min - Zadziornie grają oba zespoły. Brakuje im jednak dokładności.
6. min - Gębczyk z niebieskiej, ale Kostur pewnie broni.
5. min - Na razie aktywniejsi gospodarze. Jednak jeszcze nie znaleźli sposobu na Matusza Kostura.
4. min - Teraz dobrą okazję miał Piotrowicz, który wjechał przed bramkę, uderzył z nadgarstka. Kostur wyciągnął się jak długi odbił ten strzał. Zabrakło kogoś na dobitkę.
3 min -Szybki mecz. Ataki przenoszą się z jednej bramki na drugą.
1. min - Zaczynamy.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#77 Wojciech Koczy LO 0 0 0 0 0 0 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0