10:40 2 min. Jauhienij Żylinski #94 Ostrość
12:29 2 min. Jakub Stasiewicz #82 Przeszkadzanie
16:39 2 min. Marek Strzyżowski #80 Atak kijem trzymanym oburącz
26:37 2 min. Artur Kourach #90 Przeszkadzanie
37:44 2 min. Bartosz Fraszko #10 Trzymanie kija przeciwnika
47:52 2 min. Dawid Majoch #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:19 2 min. Rafał Ćwikła #26 Przeszkadzanie
52:19 10 min. Rafał Ćwikła #26 Kara za niesportowe zachowanie 10min
52:19 20 min. Rafał Ćwikła #26 Kara meczu za niesportowe zachowanie
56:42 2 min. Artur Kourach #90 Atak kijem trzymanym oburącz
- Sędzia sprawdza wideo, ale z naszej perspektywy było dobrze widać jak krążek przekroczył linię bramkową zanim bramka została ruszona. SĘDZIA UZNAJE GOLA!
- 64 min. - GOL! 2-3! Fraszko do Naparły akcja 2 na 1. Krążek po strzale tego drugiego wturlał się do bramki zanim została ruszona przez Kostura.
- 63 min. - Uderzenie Nahunki spokojnie wybija do boku Plasrter.
- 62 min. - Sikora z backhandu odbija Plaster.
- 61 min. - Niewiele zabrakło by Naparło pokonał Kostura, ale został zablokowany.
- 61 min. - Z bulika Porejs, odbija Plaster i torunianie wybijają na uwolnienie.

- Koniec III tercji, będziemy mieli dogrywkę.
- 59 min. - Troszyn próbował indywidualnej akcji ale został powstrzymany przez obronę.
- 57 min. - Uderzenie z niebieskiej Barlocka pewnie łapie Plaskiewicz.
- 56 min. - Kourach zaatakował pod bramką Strzyżowskiego i sędzia odsyła go na ławkę kar.
- 54 min. - GOL! 2-2! Już zdążyła skończyć się kara dla gości, ale dobitka Łymanskiego do pustej bramki po tym jak Porejsa strzał odbił przed siebie Plaster. Mamy remis!
- 53 min. - Ćwikła otrzymał karę za przeszkadzanie ale nie mógł się pogodzić z tą decyzją sędziego i najpierw dostał 10 min a później drugie za co dostał odesłany do szatni.
- 52 min. - Barlock z niebieskiej, Lorek zmienił lot krążka ale ten odbił się od parkanu Plaskiewicza.
- Wznawiamy grę, zmiana sędziego liniowego (za Pawła Pomorzewskiego wszedł Patryk Puławski) który wywinął orła zaraz po pewnym wejściu i przeżegnaniu się z lodem :-)
- Nadal przerwa w grze, już trwa 10 minut.
- 51 min. - Przy wznowieniu ucierpiał sędzia linowy Paweł Pomorzewski, zjechał do szatni, na lodzie pojawiła się krew. Przerwa w grze.
- 50 min. - Rąpała dostał podanie przed bramkę, niepilnowany kompletnie ale trafia prosto do łapaczki Plaskiewicza.
- 50 min. - Strzał Bogdziula odbija Plaster.
- 49 min. - Sawicki z kontrą sam na sam, ale nie zdołał już wcisnąć gumy pomiędzy parkan a słupek bramki.
- 48 min. - Strzał Kalinowskiego na raty mrozi Kostur.
- 47 min. - Świetna akcja Troszyna, przejechał całe lodowisko po drodze mijając rywali ale w ostatniej fazie strzału został przyblokowany a Plaskiewicz wpadł a na bramkę ,dobitka już do poruszonej i to z metr bramki torunian. Sędzia jednak sprawdza wideo. BRAMKI OCZYWIŚCIE NIE MA, sędzia rozkłada ręce.
- 45 min. - Olearczyk z niebieskiej wrzucił, krążek zablokowany ale z powietrza jeszcze dobijał Strzyżowski ale także został przyblokowany.
- 43 min. - Dołęga sam na sam, ale Kostur nie dał się oszukać.
- 42 min. - Biały z bulika, ale nie trafił w bramkę.
- 41 min. - GOL! 1-2! Lecą miśki na lód, szybka odpowiedź GieKSy! Troszyn z okolicy bulika!
- 41 min. - GOL! 0-2! Naparło z najbliższej odległości ładuje gumę do bramki!

Koniec II tercji. Strzały: 23 - 14.
40 min. - Ponownie Barlock, pewnie do raka łapie Plaskiewicz.
39 min. - Barlock z niebieskiej, spokojnie łapie Plaster.
37 min. - Troszyn faulowany pod bramką przez Fraszkę i gospodarze zagrają w przewadze.
34 min. - Strzał Pecy zablokowany przez torunianina.
33 min. - Dwukrotnie Biały, ale bez efektu.
32 min. - W odpowiedzi Dołęga ale dobrze tym razem Kostur.
31 min. - Doskonała sytuacja kolejna katowiczan, tym razem Peca sam przed Plaskiewiczem ale nie zdołał go pokonać.
30 min. - Wiśniewski zza obrońcy, ale obok słupka.
29 min. - Troszyn dostał dobre podanie wzdłuż bramki ale nieczysto trafił w krążek i zmarnował doskonałą sytuację.
28 min. - Strzyżowski do Krawczyka, ale jego strzał poleciał nad poprzeczką Plaskiewicza.
26 min. - Strzał Majocha z wysokości bulika, zablokowany.
24 min. - Bogdziul do Nahunki ale ten z backhandu nie trafia w bramkę.
22 min. - Świetna okazja gospodarzy! Najpierw strzelał Strzyżowski, dobijał praktycznie do pustej bramki Biały ale gdy leżał już Plaskiewicz uderzył gumę prosto w niego.

Koniec I tercji. Zmiana strzelca gola przez sekretarza zawodów Trachanow jak do tej pory jest jedynym strzelcem bramki.
20 min. - Bogdziul sam na sam ale z backhandu nieczysto trafił... w boczną siatkę.
19 min. - Torunianie równie słabo w przewadze jak wcześniej gospodarze.
17 min. - W przewadze teraz goście, na ławkę kar trafia Strzyżowski.
16 min. - Majoch z ostrego kąta, łapie pewnie Plaster.
15 min. - Sawicki zza bulika, pewnie chwyta w parkanach Plaskiewicz.
14 min. - Fraszko z kontrą z lewej strony, dobitkę strzał i dobitkę Kostur.
13 min. - Gospodarze w przewadze, lecz nie mogą poważnie zagrozić bramce Plastra.
11. min - Obustronne wykluczenie. Peca i Żyliński wygodnie siedzą już na ławce kar. Peca już po zamrożeniu krążka przez Plaskiewicza uderzył go w łapaczkę, w obronę ruszył Żylinski za co sędzia obu wysłał na ławkę kar.
10. min - Znakomite okazje Białego, Łymanskiego i Sawickiego, ale znów brakuje wykończenia
9. min - Kilka uderzeń na bramkę Kostura. Słowacki golkiper nie daje się pokonać.
7. min - Dwie minuty karne dla Majocha.
6. min - GKS odpowiedział dwiema akcjami Strzyżowskiego i Sawickiego, ale w dogodnych sytuacjach nie oddali celnego strzału. Mają czego żałować.
4. min - Nadspodziewanie dobrze radzą sobie goście.
2. min - GOOOL! 0:1! Torunianie wychodzą na prowadzenie! Trachanow wjechał w tercję obronną GieKSy z prawej strony i strzałem w długi, lewy róg umieścił krążek w siatce.
1. min - Zaczynamy.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#90 Jakub Jaworski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Łukasz Korzestański LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Bartosz Lewangowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michał Plaskiewicz B 2 1.87 39 39 0 0 0 0 94.87 64:11 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#21 Bartosz Lewangowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Uładzimir Michajłau ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0