4:5 Damian Słaboń #9 ( Dawid Maciejewski #23, Patryk Wajda #8 ) +/-
02:01 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Atak kijem trzymanym oburącz
25:00 2 min. Krystian Dziubiński #61 Uderzanie kijem
34:16 2 min. Jarkko Hattunen #87 Rzucenie na bandę
36:17 2 min. Jarosław Różański #7 Zahaczenie
36:42 2 min. Jarmo Jokila #93 Atak łokciem
40:50 2 min. Kamil Kapica #11 Zahaczenie
47:17 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:45 2 min. Dawid Maciejewski #23 Zahaczenie
62. min - GOOOOL! 4:5! Damian Słaboń przesądza o losach spotkania. Wymanewrował Kapicę i umieścił gumę w pustej bramce
61. min - Jokila do Iossafova, ale ten nie trafił w krążek i do pustej bramki.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Koniec III tercji, będziemy mieli dogrywkę.
60. min - Szinagl ładnie się przedzierał, zdołał uderzyć, ale zabrakło mu precyzji.
59. min - Gruszka! Chciał zmieścić gumę między parkanami Radziszewskiego. Bramkarz Cracovii zdążył złączyć parkany.
59. min - Neupauer sprytnie z bekhendu. Bez efektu bramkowego.
58. min - Zaczyna pachnieć dogrywką.
57. min - Teraz szansa Cracovii. Sprytne uderzenie Szinagla. Broni Kapica. Ważna interwencja nowotarskiego golkipera.
56. min - Goście w komplecie.
55. min - Może teraz! Różański! Minimalnie przestrzelił.
54. min - Słabo w przewagach prezentują się dziś nowotarżanie.
54. min - Tym razem wykluczenie dla zawodnika Cracovii. Maciejewski.
53. min - Wybronili się nowotarżanie.
52. min - "Pasy" w przewadze. Kotłuje się pod nowotarską bramką.
51. min - Bryniczka odesłany na ławkę kar.
51. min - Różański! Słupek ratuje Radziszewskiego.
51. min - GOOOOL! 4:4! Jokila poprawia uderzenie Sulki i mamy wyrównującego gola.
50. min - Cracovia w pełnym składzie.
49. min - Nowotarżanie mają problem z wjechaniem do tercji i założeniem zamka.
48. min - Dwie minuty karne dla Dziubińskiego. Podhale zagra w przewadze.
48. min - GOOOOL! 3:4! Chovan do Paczkowskiego, a ten pakuje krążek do bramki. Wczoraj obchodził 22. urodziny. Udany prezent
47. min - Optyczna przewaga krakowian. Więcej z gry mają krakowianie.
45. min - Żaden z zespołów nie może sobie pozwolić na błąd. Trenerzy głośno pokrzykują z boksów, chcąc skorygować ustawienie.
44. min - Gramy w pełnych składach.
43. min - Ależ kocioł pod bramką Kapicy. Sporo szczęścia ma ten filigranowy bramkarz.
43. min - Damian Kapica z nadgarstka. Bramkarz "Szarotek" jest na posterunku.
42. min - Wajda z niebieskiej. Broni Kapica.
42. min - Dobry zamek krakowian. Odpowiednia dynamika, praca na bramkarzu. Tak to powinno wyglądać.
41. min - Będzie kara dla nowotarżan. Kamil Kapica przekroczył przepisy.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

Koniec II tercji. Strzały 18-34.
40. min - Świetne spotkanie oglądamy w Nowym Targu.
39. min - Nowotarżanie w pełnym składzie.
38. min - Heroicznie bronią się nowotarżanie. Dwukrotnie oddalają zagrożenie spod własnej bramki.
38. min - Cracovia zbyt wolno i zbyt statycznie rozgrywa ten zamek
37. min - Kolejna kara dla Podhala. Cracovia przez 94 sekundy zagra w podwójnej przewadze. Na przymusową odsiadkę odesłany Jokila.
37, min - Hattunen jest już na lodzie. Ale "Szarotki" ponownie zagrają w osłabieniu. Jarosław Różański odesłany na ławkę kar.
36, min - Dobrze bronią się nowotarżanie.
36. min - Kapica broni uderzenia Kapicy i Szinagla.
35. min - Hattunen przekroczył przepisy. "Pasy" zagrają w przewadze,
34. min - GOOOL! 3:3! Co się odwlecze, to... Neupauer wygrał wznowienie Różański huknął bez przyjęcia. Radziszewski jest bez szans
34. min - Iossafov wzdłuż bramki do Jokili. Dobre uderzenie fińskiego skrzydłowego, ale Radziszewski łapie gumę do raka. Genialna interwencja! Mówiąc bardziej dosadniej - "Radzik" okradł Jokilę z gola!
33. min - GOOOOL! 2:3! Damian Kapica ładnie bekhendem dograł do podłączającego się do akcji Patryka Noworyty. Uderzenie w długi róg i mamy gola!
32. min - Mateusz Michalski! Dlaczego nie trafił do siatki? - zdają się pytać nowotarscy kibice. Uderzał, dobijał, ale nie zdołał pokonać Radziszewskiego.
31. min - Maciejewski wjechał do tercji rywala i uderzył. Kapica złapał gumę do raka.
31. min - GOOOOL! 2:2! Zbyt pasywna gra Cracovii w obronie. Nowotarżanie świetnie to wykorzystują! Jokila odebrał krążek, zagrał wzdłuż bramki do Iossafova, a ten idealnie przymierzył. Radziszewski był bez szans. Sędzia Tomasz Radzik dla pewności sprawdził jeszcze zapis wideo.
30. min - Szybkie ciosy wyprowadziła Cracovia. Ciekawe, jak one wpłyną na zespół "Szarotek".
29. min - GOOOL! 1:2! Drzewiecki świetnie dograł do Domogały, a ten z najbliższej odległości pokonał Błażeja Kapicę
29. min - Ładna akcja nowotarżan Hattunen do podłączającego się defensora. Niewiele zabrakło, by Radziszewski skapitulował.
28. min - GOOOOL! 1:1! Damian Kapica wzdłuż bramki do Dziubińskiego. Ten nie uderzył zbyt czysto, ale zasłonięty Błażej Kapica nie zdążył skutecznie interweniować. Wydaje się, że krążek odbił się od jego maski i wpadł do bramki
27. min - Dziubiński jest już na lodzie.
26. min - Iossafov próbował wjechał do tercji. Spalił.
26. min - Nie klei się gra w przewadze nowotarżanom.
25. min - Dwie minuty karne dla Dziubińskiego.
24. min - Dobry, fajny mecz.
23. min - Krakowianie mocno przycisnęli. Starają się jak najszybciej wyrównać.
22. min - Szinagl! Ładnie wjechał do tercji, pociągnął z nadgarstka. Minimalnie niecelnie.

20. min - GOOOL! 1:0! Jokila zza bramki do Iossafova, a ten strzałem z pierwszego krążka, po lodzie, pokonuje Rafała Radziszewskiego.
19. min - Kontra nowotarżan. Michalski do Różańskiego, ten minimalnie przestrzelił.
19. min - Urbanowicz starał się zaskoczyć Kapicę strzałem w długi róg.
18. min - Odpowiedź krakowian. Wajda szukał miejsca między parkanami Kapicy.
17. min - Uderzenie Hatttunena. Dobry zamysł, wykonanie nieco gorsze.
16. min - Ładne dogranie łyżwą Damiana Kapicy do Dziubińskiego. Ale środkowy krakowian dobrze zablokowany przez powracającego defensora.
15. min - Różański wygrał wznowienie, do gumy dojechał Neupauer, ale nieczysto trafił w gumę.
15. min - Kolarz z niebieskiej, Kapica odbija krążek.
14. min - Hattunen! Kąśliwe uderzenie fińskiego napastnika.
13. min - Mało przerw w grze, akcje przenoszą się spod jednej bramki po drugą.
12. min - Kolarz, próba dobitki Paczkowskiego. Kapica w obu przypadkach skutecznie.
12. min - Drzewiecki sam na sam z Kapicą! Próba sprytnego uderzenia, jednak nowotarski golkiper przewidział zamiary krakowskiego napastnika.
11. min - Kapica do Urbanowicza, ten uderzył z całej siły. Broni Kapica.
11. min - Ładna kontra nowotarżan. Różański do Michalskiego, ten uderzał z bekhendu. Wydaje się, że zagranie weterana polskich lodowisk było ciut za mocne.
10. min - Jedna z niewielu akcji nowotarżan. Jokila z niemal zerowego kąta, ale Radziszewski dobrze przykrył słupek.
9. min - Domogała zagrał do Słabonia, czającego się w korytarzu między bulikami. Uderzył na dobrej wysokości, ale Kapica zdążył złączyć parkany.
8. min - Niezły mecz oglądamy w Nowym Targu. Szybkie tempo, ale póki co brakuje bramek.
8. min - Szinagl! Uderzył z nadgarstka, ale Kapica nie miał większego problemu z tym, aby odbić ten strzał.
7. min - Wielkiewicz uderzył z pełnego zamachu. Guma odbiła się od słupka.
6. min - Damian Kapica z nadgarstka, ale świetna interwencja Błażeja Kapicy!
5. min - Iossafov wrzucił gumę na bramkę Radziszewskiego. Tor lotu krążka zmieniał jeszcze Jokila. Bramkarz Cracovii był na posterunku.
5. min - Słaboń znakomicie dograł do Drzewieckiego. Dynamiczny skrzydłowy przełożył sobie gumę na bekhend, ale nie zmieścił jej w bramce. Chyba słupek
uratował Błażeja Kapicę.
5. min - Gramy w pełnych składach.
4. min - Dobry strzał Dziubińskiego! Nie da się ukryć, że była najlepsza okazja dla "Pasów". Broni Kapica.
3. min - Neupauer zbyt ostro potraktował Dąbkowskiego. Dwie minuty karne.
2. min - Pierwsze minuty to optyczna przewaga krakowian.
1. min - W bramkach Rafał Radziszewski i Błażej Kapica. W ekipie Cracovii brakuje chorego Marka Wróbla i kontuzjowanych Petera Novajovskiego i Petra Kalusa. Z kolei w składzie "Szarotek" chorych Joniego Haverinena i Alaksandra Syreja oraz kontuzjowanego Krzysztofa Zapały.
1. min - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla krakowian.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#88 Mateusz Michalski LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 1 0 1 -2 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 3.93 27 27 0 0 0 0 85.19 61:07 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#12 Matúš Chovan ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 -1 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Damian Kapica PS 0 2 2 0 2 -1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0