0:3 Michael Cichy #78 ( Martin Przygodzki #11, Filip Stopiński #28 ) +/-
04:37 2 min. Maciej Sulka #76 Zahaczenie
10:55 2 min. Przemysław Michalski #69 Trzymanie przeciwnika
14:28 2 min. Martin Przygodzki #11 Zahaczenie
26:45 2 min. Mateusz Michalski #88 Zahaczenie
35:24 2 min. Jarmo Jokila #93 Przeszkadzanie
39:47 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:59 2 min. Anssi Rantanen #37 Spowodowanie upadku przeciwnika
58. min - Goście pewnie zmierzają w kierunku zwycięstwa. Podhale tego meczu już nie wygra.
57. min - Cichy ucieka z krążkiem do nowotarskiej tercji. W ten oto sposób kradnie cenne sekundy.
55. min - Iossafov! Murray spokojnie interweniuje.
53. min - Opolanie dobrze blokują wjazd do własnej tercji. System 1-4 przynosi efekty.
52. min - Biją głową w mur nowotarżanie. Mur stworzony przez "Jaśka Murarza".
51. min - Murray z tyłu, Cichy z przodu - to dwaj zawodnicy, którzy mają dziś ogromny wpływ na grę Orlika.
49. min - Teraz nowotarżanie! Kolejno Iossafov, Różański i Hattunen. Wszystkie te strzały broni Murray.
48. min - GOOOL! 0:3! Cichy z łatwością ograł Tomasika, następnie strzałem z zerowego kąta pokonał Kapicę
46. min - Przyspieszyli nowotarżanie. Zaczęli wymieniać gumę zwiększą werwą.
45. min - Opolanie starają się kontrolować przebieg spotkania. Starają się zabezpieczyć dostęp do własnej bramki.
43. min - Sytuacja Podhala mocno się skomplikowała. Górale muszą zagrać z większym zębem.
42. min - GOOOOL! 0:2! Przygodzki podwyższa prowadzenie. Nieco kuriozalny gol
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Podhale na sam koniec tercji łapie karę techniczną. Opolanie znó w przewadze.
39. min - Słabo podczas przewag radzą sobie podopieczni Douga McKaya. Chyba szykuje się mocna rozmowa w szatni.
38. min - Fiński skrzydłowy jest już na tafli.
37. min - Nowotarżanie oddalają zagrożenie spod własnej bramki.
36. min - Kulmala uderzył z nadgarstka, a krążek trafił w... Cichego.
36. min - Jokila kopnął w kij Murraya. Dwie minuty za niesportowe zachowanie.
35. min - Gruszka do Hattunena, ale fiński skrzydłowy stracił krążek. Nic z tej akcji nie wyszło.
34. min - Opolanie nastawieni na grę z kontry. Starają się wykorzystać każdą taką szansę.
33. min - Nowotarżanie nieco oszołomieni stratą tej bramki.
32. min - GOOOL! 0:1! Cichy otwiera wynik spotkania. Błąd popełnił Joni Haverinen
31. min - Uderzenie Guzika! Kapica na posterunku.
30. min - Gramy w pełnych składach.
29. min - Praktycznie bez zagrożenia pod bramką Kapicy.
28. min - Ale opolanie rozgrywają ten zamek zbyt schematycznie. Nie ma odpowiedniego tempa.
27. min - Michalski faulem zatrzymał Guzika. Ten miał okazję do zdobycia gola
27. min - Minimalnie niecelne uderzenie Neupauera! Mierzył w okienko opolskiej bramki.
26. min - Dwa uderzenia Różańskiego. Oba obronione przez Murraya.
25. min - Teraz nowotarscy defensorzy przepuścili Cichego. Ten jednak nie miał miejsca na oddanie strzały.
24. min - Kulmala! Ładnie przedarł się przez zasieki obronne Podhala i znalazł się w sytuacji sam na sam z Kapicą. Górą nowotarski bramkarz.
23. min - Trener Doug McKay widział co stało się z grą jego podopiecznych. Wziął czas.
22. min - Kilka szans gospodarzy. Czujność Murraya
22. min - Podhalanie założyli zamek grając pięciu na pięciu.

20. min - Ładna akcja pierwszego ataku opolan. Zabrakło jednak wykończenia.
19. min - Sordon uderzył z niebieskiej. Kapica odbił gumę do boku.
18. min - Niezłe spotkanie oglądamy w Nowym Targu.
18. min - Michalski wzdłuż bramki do Różańskiego. Kapitan Podhala nie trafił czysto w krążek.
17. min - Gramy w pełnych składach.
17. min - Teraz obstrzał opolskiej bramki. Haverinen, Iossafov, Jaśkiewicz. Górą Murray.
16. min - Kontra opolan! Kulamala ładnie szarżował, ale bez efektu bramkowego.
15. min - Dobra próba Gruszki, który zawinął z nadgarstka. Murray jest czujny.
15. min - Dwie minuty karne dla Przygodzkiego. "Szarotki" po raz pierwszy na ławce kar.
14. min - Jarosław Różański do wychodzącego na czystą pozycję Mateusza Michalskiego. W sytuacji sam na sam z Johnem Murrayem musiał uznać wyższość amerykańskiego golkipera.
14. min - Gramy w pełnych składach.
13. min - Paryzek! Broni Kapica.
12. min - Kulmala! Chciał umieścić gumę w krótkim rogu.
11. min - Dwie minuty karne dla Przemysława Michalskiego. Opolanie ponownie w przewadze.
10. min - Sulka! Dwa groźne strzały w wykonaniu nowotarskiego defensora.
9. min - Kamil Kapica spod niebieskiej, Murray odbił gumę.
9. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
8. min - Wojdyła! Potężne uderzenie młodego defensora. Niecelne.
7. min - Sulka jest już na lodzie. Od razu popędził na opolską bramkę i popisał się pięknym strzałem.
7. min - Łabuz ładnie zaatakował ciałem Przygodzkiego. To musiało boleć!
6. min - Kocioł pod nowotarską bramką. Próbowali uderzać Kulmala i Cichy.
5. min - Dwuminutowe wykluczenie dla Sulki.
4. min - Hattunen! Kąśliwie, ale niecelnie..
3. min - Sznotala ładnie przymierzył, ale Kapica był na posterunku.
2. min - Groźna okazja Orlika. Cichy do Guzika, ten uderza z pierwszego krążka. Broni Kapica.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Błażej Kapica i John Murray.
#88 Mateusz Michalski LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Jarosław Różański PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0