(-) Gościński #11, Josepher #14, Kantor #76, Kastel-Dahl #95, Nasca #88
10:46 2 min. Krzysztof Kantor #76 Zahaczenie
16:12 2 min. Bartosz Fraszko #10 Atak kijem trzymanym oburącz
16:12 2 min. Zachary Josepher #14 Ostrość
16:49 2 min. Jarosław Dołęga #29 Zahaczenie
22:28 2 min. Rafał Ćwikła #26 Rzucenie na bandę
32:27 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:37 2 min. Krzysztof Kantor #76 Atak kijem trzymanym oburącz
38:08 2 min. Artur Kourach #90 Przeszkadzanie
40:43 2 min. Phillip Nasca #88 Rzucenie na bandę
51:54 2 min. Maciej Rompkowski #15 Przeszkadzanie
58 min. Torunianie kontrolują grę. Nesta Mires Toruń wygrywa czwarte spotkanie z rzędu!
54 min .MH Automatyka w pełnym składzie.
52 min. Na ławce kar ląduje Maciej Rompkowski.
52 min. 7:1!!!!!!! Nie mają litości toruńscy zawodnicy w tym spotkaniu. Po raz drugi Michała Kielera pokonuje Bartosz Skólmowski
51 min. Gdańszczanie na spalonym.
49 min. Gra została wznowiona.
49 min. Niebezpieczna sytuacja na Tor-Torze. W starciu ucierpieli Bartosz Fraszko ze strony Nesty Mires Toruń i Sebastian Wachowski ze strony MH Automatyki 2014 Gdańsk. Na tafli pojawiły się służby techniczne, które muszą usunąć krew z lodu.
45 min. 6:1! Na listę strzelców tym razem wpisuje się Bartosz Skólmowski
44 min. Gdańszczanie nie wykorzystują rzutu karnego po faulu Marcina Wiśniewskiego.
43 min. 5:1! Szybka riposta gospodarzy. Kolejną bramkę dla hokeistów z Grodu Kopernika zdobywa Artiom Mogiła.
41 min. 4:1!.Autorem pierwszej bramki dla gości jest Josepher Zachary.
41 min. Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. Spory błąd Kielera, który mógł dużo kosztować gości z Gdańska. Torunianie prowadzą po 40 minutach aż 4:0. Wydaje się, podopieczni Leszka Minge mają wtorkowy mecz pod kontrolą.
40 min. W ostatnim fragmencie drugiej tercji zaiskrzyło, ale obyło się bez kar.
39 min. Gdańszczanie oddali strzał na bramkę, ale zbyt słaby aby pokonać Studzińskiego.
39 min. Tym razem kara dla Artura Kouracha za przeszkadzanie.
37 min. Goście w pelnym składzie.
34 min. Kolejna kara . Tym razem za atak kijem trzymanym obrurącz powędrował Krzysztof Kantor.
34 min. 4:0 ! Kolejną bramkę dla miejscowych strzela kapitan toruńskiej drużyny, Jarosław Dołęga.
33 min. Kara dla gości za nadmierną ilość graczy na tafli.
32 min. Wznowienie w tercji obronnej gospodarzy.
21 min. 3:0! Strzelcem trzeciej bramki dla Nesty po raz drugi we wtorkowym spotkaniu Siarhei Kukuszkin.
21 min. Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min, W ostatnich semundach torunianie mieli dwie okazje do zdobycia bramki. Póki co bez zmiany wyniku.
18 min. Strzał Falka broni Studziński.
17 min,. Kolejna kara. Za zahaczanie dwie minuty kary odbywać będzie Jarosław Dołęga. MH Automatyka będzie grać w przewadze.
17 min, Zawrzało pod gdańską bramką. Na ławkę kar powędrowali Zachary Josepher (ostrość w grze)i Bartosz Fraszko (atak kijem trzymanym oburącz). Będziemy grali 4 na 4,
14 min. Strzał Michała Kalinowskiego broni Kieler.
13 min. Gdańszczanie w pelnym składzie. Torunianie nie potrafili wykorzystać gry w przewadze.
11 min. Na ławkę kar za zachaczenie został skierowany przez sędziów, Krzysztof Kantor.
9 min. Zawodników z Gdańska wspiera grupa około 30 osób.
8 min. 2:0! Strzelcem bramki dla gospodarzy Siarhei Kukuszkin!
7 min. Zawodnicy z Gdańska na spalonym.
2 min. Bramka dla Nesty! Michała Kielera strzałem po długim słukpku Łukasz Podsiadło.
1 min. Pierwsze wznowienie dla Nesty,

Witamy z Torunia. Już za chwilę początek pomiędzy Nestą Mires Toruń a MH Automatyką 2014 Gdańsk.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

#1 Michał Plaskiewicz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 1 1.00 31 31 0 0 0 0 96.77 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0