40:40 2 min. Mārtiņš Porejs #7 Opóźnianie gry
46:00 2 min. Jarosław Lorek #11 Przeszkadzanie
46:51 2 min. Kalvis Ozols #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:23 2 min. Oskar Krawczyk #4 Wysoko uniesiony kij
50:10 2 min. Ryan Barlock #42 Atak kolanem
50:10 10 min. Ryan Barlock #42 Kara za niesportowe zachowanie 10min
50:26 2 min. Kalvis Ozols #44 Atak kijem trzymanym oburącz
50:26 2 min. Andrei Makrov #8 Uderzanie kijem
55:24 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Natarcie
56:02 2 min. Bartosz Ciura #6 Opóźnianie gry
58:30 2 min. Miroslav Zaťko #60 Przeszkadzanie
60. min - Czas pracuje na korzyść wicemistrzów Polski. Pozostaje pytanie, czy Jacek Płachta zagra va banque i zdecyduje się na wycofanie bramkarza.
59. min - Zatko trafia na ławkę kar, kolejna przewaga katowiczan.
59. min - Pełne składy!
58. min - Dobrze bronią się tyszanie. Gdy tylko jest to możliwe oddalają zagrożenie, wystrzeliwując krążek.
57. min - Robi się ciekawie, bo tyszanie przez 82 sekundy będą się bronić w trójkę przeciwko piątce katowiczan.
56. min - Szansa dla ekipy z Katowic. Na ławce kar jest już Bepierszcz.
55. min - Katowiczanie, by odwrócić losy spotkania, potrzebują szybkiego gola.
54. min - Rajd Witeckiego przez całe lodowisko zakończony strzałem. Broni Kostur.
53. min - Podopieczni Jirziego Szejnby jednak nie wykorzystują tej szansy.
52. min - Przewaga tyszan i świetna okazja by postawić pieczęć na zwycięstwie.
51. min - Kolejne kary. Sędziowie są dzisiaj bardzo dokładni.
50. min - GOOOL! 2:0! Kotlorz strzałem z niebieskiej zaskakuje Kostura.
49. min - Teraz Krawczyk sfaulował pracującego przed bramką Rzeszutkę. Kolejne wykluczenie.
48. min - Nerwowo na tafli, między zawodnikami zaczyna iskrzyć.
47. min - Tyszanie znów będą grać w czwórkę przeciwko trójce katowiczan.
46. min - Obustronne wykluczenie. Kolarz i Lorek wędrują na ławkę kar. Sędziowie znów nieco się pogubili.
44. min - Katowiczanie dobrze murują dostęp do własnej tercji. Rzadko jednak decydują się na kontry.
43. min - Gramy w pełnych składach.
42. min - Bepierszcz! 25-letni skrzydłowy był o krok od pokonania Kostura.
41. min - Porejs popełnia błąd i wystrzeliwuje krążek. Tyszanie ponownie w przewadze.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

39. min - Gramy w pełnych składach.
38. min - Mocno kotłuje się pod bramką "GieKSy". Guma jednak nie chce wpaść do siatki.
38. min - Trwa obstrzał bramki Kostura. Słowak broni bardzo pewnie.
37. min - Jeszcze jedno wykluczenie. Tym razem Ozols.
36. min - Porejs wędruje na ławkę kar i to oznacza, że tyszanie zagrają w czwórkę przeciwko trójce katowiczan.
36. min - Trochę niezrozumiała decyzja Pawła Breskego. Za szarpaninę powinien był wykluczyć dwóch katowiczan i Adama Bagińskiego. Padło tylko na Barlocka i Bagińskiego.
35. min - Akcja za akcję, coraz mocniej iskrzy na lodzie.
34. min - Okazja dla katowiczan do kontry. Na pozycję wychodził Lorek, ale Peca dograł niecelnie. Inna sprawa, że na linii podania stał Strzyżowski.
34. min -Pociecha! Ładnie pociągnął nadgarstka. Kostur broni.
33. min - Barlock dzięki swoim twardym wejściom i pyskówką stał się "ulubieńcem" tyskich kibiców.
32. min - Olearczyk uderzył spod niebieskiej. Żigardy pewnie łapie krążek.
31. min - Gramy w pełnych składach.
30. min - Teraz czujność Żigardiego sprawdzili Krawczyk i Lorek. Wynik bez zmian.
29. min - Peca! Aż złapał się za głowę! W dobrej sytuacji, z kilku metrów, fatalnie przestrzelił.
28. min - Zatko wprasował w bandę Bielca. Sędziowie nałożyli na Słowaka karę 2+10.
26. min - Krok potężnie z niebieskiej, Żigardy łapie gumę do raka.
25. min - Bogdziul zawinął z nadgarstka. Broni Żigardy.
24. min - Bagiński! Szukał dla siebie miejsca pod posterunkiem Kostura. Ostatecznie defensorzy gości zablokowali uderzenie "Bagisia".
23. min - Ależ okazja tyszan. Vitek wjechał przed bramkę i od razu uderzył. Kostur obronił jego uderzenie, a następnie dobitkę Kolarza.
22. min - Katowiczanie nieco agresywniej.

19. min - Strzyżowski jest już na lodzie, gramy w pełnych składach.
18. min - Tyszanie w przewadze. Makrov do Bryka, który kończy akcję strzałem. Kostur stanął na wysokości zadania.
17. min - Dwie minuty karne dla Strzyżowskiego. Gospodarze ponownie zagają w przewadze.
16. min - GKS Tychy stara się iść za ciosem. Na razie ich uderzenia nie mają odpowiedniej jakości, by zaskoczyć tak dobrego golkipera, jakim jest Kostur.
15. min - Kolusz próbował wrzucić gumę na bramkę "GieKSy". Kostur interweniuje z wielkim spokojem.
14. min - Lorek odebrał gumę Horzelskiemu. Błyskawiczne podwojenie i atak katowiczan spalił na panewce.
13. min - Gramy w pełnych składach.
12. min - Jeziorski wyprzedził katowickich defensorów i znalazł się w sytuacji sam na sam z Kosturem. Górą doświadczony słowacki golkiper.
11. min - Zatko uderzał z niebieskiej, Kolusz próbował "przekierować" gumę do siatki. Kostur był na posterunku.
10. min - Dwie minuty karne dla Pecy. Tyszanie po raz pierwszy w tym spotkaniu zagrają w przewadze.
9. min - Katowiczanie szukają wyrównującego gola. Akcja Troszyna, bez powodzenia.
8. min - GOOOOL! 1:0! Pociecha wzdłuż bramki do Rzeszutki, ten uderzył na bramkę. Kostur odbił krążek, ale przy dobitce Bagińskiego nie miał już żadnych szans
7. min - Witecki dograł wzdłuż bramki do Bepierszcza. Skrzydłowy reprezentacji Polski nie trafił w krążek. Jęk zawodu na trybunach.
6. min - Pociecha przewrócił się przed bramką, ale ten błąd przeszedł bez echa.
5. min - Kolarz uderza z niebieskiej. Zasłonięty Kostur zdążył ze skuteczną interwencją.
4. min - Teraz akcja katowiczan. Biały z bekhendu, strzał groźny, ale minimalnie niecelny.
3. min - Kolusz do Makrova. Ten uderzył z nadgarstka. Broni Kostur.
2. min - W składzie tyszan jedna korekta. Za Kamila Górnego gra Michał Kotlorz.
1. min - Zaczynamy drugie spotkanie ćwierćfinałowe. Bronią Żigardy i Kostur.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>