05:11 2 min. Sebastian Łabuz #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:55 2 min. Jarmo Jokila #93 Wysoko uniesiony kij
16:22 2 min. Jakub Gimiński #94 Wysoko uniesiony kij
23:36 2 min. Leszek Laszkiewicz #81 Atak łokciem
34:28 2 min. Krzysztof Zapała #19 Zahaczenie
39:19 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Trzymanie przeciwnika
46:03 2 min. Marek Charvát #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:39 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Zahaczenie
58:20 2 min. Martin Lenďák #71 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
58:56 2 min. Krzysztof Zapała #19 Uderzanie kijem
Koniec meczu! Podhale wygrywa z Jastrzębiem, zadecydowała o tym trzecia tercja i dwie bramki zdobyte w przewadze. Brawa dla obu zespołów za niesamowite widowisko i wielkie emocje! Podhale prowadzi w serii 2:0.
60 min- Prawdziwa kanonada na bramkę Jucersa, słupek ratuje gospodarzy!
59 min- Czas dla gości! Fucik zostaje w boksie gramy 6 na 4.
59 min- GOOOL 2:1! Tomasik strzela bramkę.
59 min- Ostatnie dwie minuty, walczą oba zespoły było blisko zdobycia drugiej bramki z obu stron, a teraz kara! Lendak za wyrzucenie krążka poza pleksę.
55 min- Spięcie pod bramką Fucika gdyż jeden z napastników gospodarzy wpadł na pełnej prędkości w golkipera gości.
54 min- Goście już w pełnym składzie. Ostatnie 6 minut kto zwycięży? Czy będziemy świadkami dogrywki?
52 min- Trwa teraz napór Podhala, które szuka drugiej bramki.
47 min GOOOL 1:1! Zapała doprowadza do wyrównania! Prawdziwa bomba z okolic bulika i Fucik tym razem bez szans.
46 min- Kulas sam na sam! Fantastycznie Jucers!
45 min- Najpierw Nalewajka, parkanem odbił Jucers, dobijał Laszkiewicz mając odsłoniętą bramkę, ale trafił w zewnętrzną część słupka!
44 min- Jokila i Iossafov sami przed Fucikiem, ten pierwszy próbował z backhandu pod samą poprzeczkę, ale świetnie Fucik. Wydaje się, że mógł podać do Iossafova.
42 min- Hattunen sam przed Fucikiem, ale musiał się obrócić z krążkiem i nie zdołał pokonać świetnie dysponowanego golkipera gości.
41 min- Zaczynamy ostatnią tercję. Krążek dla "Szarotek".

Koniec II tercji. Zakotłowało się pod bramką gości w ostatnich sekundach, ale na przerwę schodzą nadal z czystym kontem.
39 min- Różański wjechał przed bramkę próbował strzałem po lodzie, świetnie Fucik!
38 min- Radzinski mocno, ale niecelnie.
37 min- Neupauer próbował w osłabieniu "od zakrystii", ale zdołał przesunąć się Fucik.
35 min- Różański nie trafia do pustej bramki! Mając przed sobą leżący kij Fucika trafił prosto w niego.
34 min- Jokila! Tylko słupek po strzale Fina. Jęk zawodu na trybunach.
32 min- Akcja raz z jednej, raz z drugiej strony. Dużo walki dziś w Nowym Targu.
28 min- JKH 2 na 0! Kominek chciał popisowo niczym w NHL zostawić krążek Kulasowi, ale broni Jucers! To może się zemścić na drużynie gości.
24 min- Kontra w osłabieniu, Kulas do Kominka, a ten mając odsłoniętą dużą część bramki nie trafił!
24 min- Mocne otwarcie drugiej tercji przez gości, którzy szukają drugiej bramki.
21 min- Zapała do Iossafova! Kapitalna interwencja łopatką kija przez Fucika, który wyczuł to zagranie.
21 min- Rozpoczynamy drugą odsłonę. Krążek dla Podhala.

Koniec I tercji. Szybka gra z obu stron, na razie lepsi o jedną bramkę jastrzębianie.
19 min- Koniec kary Gimińskiego, dobrze rozegrana przewaga, ale zabrakło wykończenia przez "Szarotki".
16 min- GOOL 0:1! Goście z Jastrzębia obejmują prowadzenie. Strzał z niebieskiej i kierunek lotu krążka zmienia Paś!
15 min- Kontra w osłabieniu, strzelał Hattunen, świetnie kolejny raz broni Fucik.
14 min- Fantastyczne dogranie do Zapały do środka, wydawało się, że musi być bramka, ale świetnie Fucik!
13 min- Dobre spotkanie w Nowym Targu, dużo walki z obu stron, mecz może się podobać.
11 min- Groźnie wrzucił na bramkę Laszkiewicz, ale nie udało się Nalewajce zmienić kierunku lotu krążka.
8 min- Michalski! 100 procentowa okazja napastnika trzeciej formacji po podaniu Iossafova do środka, ale strzał prosto w Fucika.
8 min- Łabuz już na lodzie.
6 min- Cały czas utrzymują się w tercji Podhala goście, kilka dobrych szans, ale nie ma otwarcia wyniku.
4 min- Haverinen zostawił "gumę" Jokili, a ten "huknął", ale strzał obok bramki.
2 min- Strata Świerskiego, próbował to wykorzystać Siuty, ale strzał prosto w Fucika.
1 min- Zaczynamy drugi mecz! Krążek dla gości.
0 min- Witamy z Nowego Targu już za chwilę początek spotkania. Przypomnijmy, że gospodarze prowadzą w serii 1:0.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>