01:45 2 min. Patryk Wajda #8 Atak kijem trzymanym oburącz
06:49 2 min. Damian Kapica #95 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:11 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Atak kijem trzymanym oburącz
22:45 2 min. Michal Fikrt #37 Wysoko uniesiony kij
26:18 2 min. Lukáš Zíb #7 Przeszkadzanie
26:47 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Wysoko uniesiony kij
29:07 2 min. Krystian Dziubiński #61 Uderzanie kijem
33:33 2 min. Damian Piotrowicz #32 Rzucenie na bandę
37:42 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
65:58 2 min. Daniel Kysela #91 Podcięcie
Koniec dogrywki. Będziemy mieli pięć serii rzutów karnych.
69. min - Kontra Kowalówki! Minimalnie niecelnie.
68. min - Oświęcimianie dzielnie się bronią. Świetnie dysponowany jest Fikrt.
66. min - Dwie minuty karne dla Kyseli. To może być przełomowy moment spotkania.
62. min - Sykora marnuje dogodną sytuację. Aż złapał się za głowę.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Koniec regulaminowego czasu gry.
60. min - Obie drużyny myślami już przy dogrywce.
59. min - Ładna szarża Tabaczka, zagranie do Haasa, ten przed bramkę do Kasperlika. Krążek trafia w... podstawę bramki.
58. min - Oświęcimscy kibice na stojąco oglądają to spotkanie. Nie brakuje też głośnego dopingu.
57. min - Biało-niebiescy w głębokiej defensywie.
55. min - Szinagl pociągnął z nadgarstka, a Fikrt popisał się czujną interwencją.
54. min - Wojtarowicz uruchomił Kowalówkę. Zagranie jednak zbyt mocne. Kowalówka szukał uderzenia, jednak guma została podbita przez jednego z defensorów.
53. min - Optyczna przewaga Cracovii. Oświęcimianie nastawieni na grę z kontry.
52. min - Oświęcimianie po raz trzeci w krótkim odstępie czasu wybijają gumę na uwolnienie.
50. min - Biało-niebiescy wyglądają na bardzo zmęczonych. Pojawia się niedokładność w rozegraniu krążka.
48. min - Goście mocno przycisnęli. Cały czas przebywają w oświęcimskiej tercji.
47. min - Uśmiechnęło się szczęście do biało-niebieskich. Krążek tańczył na linii bramkowej.
46. min - Coraz agresywniej grają krakowianie. Oświęcimianie zamknięci w tercji.
45. min - Ucierpiał pod bandą starszy z braci Kasperlików. Nie było jednak faulu.
44. min - W odpowiedzi Martin Kasperlik! Strzelał z prawego bulika, Radziszewski efektownie łapie gumę do raka.
44. min - Słaboń w sytuacji sam na sam z Fikrtem. Uderzał z bekhendu, ale czeski golkiper zdołał się dobrze ustawić i obronić jego uderzenie.
43. min - Zakotłowało się pod oświęcimską bramką. Fiktt kolejny raz wyjaśnia sytuację, mrożąc gumę.
42. min - Dziubiński uderzał z prawego bulika. Minimalnie niecelnie.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Gębczyk jest już na lodzie.
40. min - Krążek przejął Daneczek i ukradł dobre 20 sekund.
39. min - Dziubiński chytrze z nadgarstka. Broni Fikrt!
38. min - Dwie minuty karne dla Gębczyka. Cracovia ponownie w przewadze.
38. min - Zib z niebieskiej. Słupek ratuje Michala Fikrta i cały zespół Unii.
37. min - Gramy w pełnych składach.
36. min - Fikrt dobrze radzi sobie między słupkami.
35. min - Pasy w przewadze. Oświęcimianie bronią się niezwykle ofiarnie.
34. min - Dwie minuty karne dla Piotrowicza za rzucenie na bandę
34. min - Daneczek ładnie uderzył z nadgarstka. Broni Radziszewski.
33. min - Sykora! Dobra interwencja Fikrta, który zdołał się przemieścić.
32. min - Koniec wykluczenia Dziubińskiego.
31. min - Oświęcimianie rozgrywają zamek. Gdy przy krążku jest Lubomir Vosatko z trybun niesie się: "strzelaj".
30. min - Kolejna kara dla Cracovii. Trener Rohaczek bierze czas.
29. min - Pasy mocno rozdrażnione, a oświęcimianie niesieni dopingiem publiczności chcą zdobywać kolejne gole.
28. min - GOOOL! 2:2! Mamy remis. Vosatko potężnym uderzeniem pokonuje Radziszewskiego. Asysty Kowalówki i Daneczka.
27. min - Unia przez 90 sekund będzie grała w podwójnej przewadze. Urbanowicz łapie wykluczenie.
27. min - Dwie minuty karne dla Ziba, który faulował Haasa.
26. min - Naprawdę dobry mecz oglądamy przy Chemików 4.
25. min - Gramy w pełnych składach.
24. min - Haas przyjął strzał na ciało. Spore poświęcenie oświęcimskiego środkowego.
24. min - Ofiarnie bronią się biało-niebiescy.
23. min - Dwie minuty karne dla Michala Fikrta. Karę będzie odsiadywał Wojtarowicz.
22. min - Unia próbuje iść za ciosem. Haas! "Radzik" odbija krążek.
22. min - GOOOL! 1:2! Vosatko uderzeniem z korytarza między bulikami zaskakuje Radziszewskiego. Akcja Teddy Bear Toss! Miśki na lodzie
21. min - Unia przez 115 sekund będzie grała w przewadze.
21. min - Zaczynamy druga tercję.

20. min - Kowalówka urwał się z kontrą, ale został zatrzymany faulem przez Dutkę. Dwie minuty karne dla krakowskiego defensora.
19. min - Krakowianie szybko starają się podwyższyć prowadzenie. Fikrt dobrze broni uderzenie Kalusa.
18. min - GOOOL! 0:2! Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Dziubiński do Kapicy, a ten pakuje gumę do pustej bramki
17. min - Haas wyjechał na samotne spotkanie z Radziszewskim. Uderzył jednak wprost w niego. Oświęcimianie mają czego żałować.
16. min - Martin Kasperlik dostał prezent od krakowskiej defensywy. Zamiast strzelać, wdał się w drybling i został zablokowany.
14. min - GOOOOL! 0:1! Cracovia obejmuje prowadzenie. Ładna dwójkowa akcja Szinagla z Dziubińskim i ten drugi pakuje gumę do siatki
13. min - Gramy pięciu na pięciu. Koniec kary Rompkowskiego.
12. min - Haas do Tabaczka, ten chciał złapać Radziszewskiego na przemieszczeniu. Bramkarz Cracovii nie dał się zaskoczyć.
11. min - Tym razem zamek rozgrywany zbyt czytelnie. W zasadzie bez kąśliwego uderzenia.
10. min - Wykluczenie Rompkowskiego. Unia ponownie w przewadze.
9. min - Gramy w pełnych składach.
9. min - Cracovia wybija krążek z własnej tercji.
8. min - Uderzenia Vosatki i Kowalówki. Broni Radziszewski
7. min - Dwie minuty karne dla Kapicy. Unia w przewadze,
6. min - Teraz zakotłowało się pod oświęcimską bramką. Fikrt wyjaśnia sytuację, mrożąc krążek.
5. min - Dziubiński sam na sam z Fikrtem. Górą oświęcimski golkiper
4. min - Malicki! Broni Radziszewski. Oświęcimianie niesieni dopingiem publiczności grają od samego początku bardzo agresywnie.
3. min - Kasperlik! Miał na drugiej stronie Wojtarowicza, ale zdecydował się na strzał.
2. min - Na ławkę kar odesłani Gabryś i Wajda.
2. min - Ależ zamieszanie pod bramką Cracovii. Strzelał Tabaczek, kilka poprawek. I w końcu mała szarpanina.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Fikrt i Radziszewski.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#77 Wojciech Koczy LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 1.71 36 36 0 0 0 0 94.44 70:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0