27:47 2 min. Maciej Rompkowski #15 Rzucenie na bandę
28:21 2 min. Michał Kalinowski #19 Kara za niesportowe zachowanie 10min
35:35 2 min. Artur Kourach #90 Wysoko uniesiony kij
38:32 2 min. Piotr Husak #58 Przeszkadzanie
43:07 2 min. Jauhienij Żylinski #94 Trzymanie przeciwnika
55:04 2 min. Kacper Różycki #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:35 2 min. Piotr Husak #58 Atak kijem trzymanym oburącz
59:40 2 min. Daniel Minge #15 Przeszkadzanie
59:40 20 min. Krzysztof Kantor #76 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:40 20 min. Piotr Husak #58 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:40 5 min. Krzysztof Kantor #76 Ostrość
59:40 5 min. Piotr Husak #58 Ostrość
Koniec meczu! Kantor i Husak z karami meczu. Gdańszczanie prowadzą w serii 3:1. Kolejny, być może ostatni mecz już w piątek na Tor-Torze, początek godz. 18:30.
60 min- Bójka na lodzie! Kantor zaatakował Daniela Minge. Teraz Husak i Kantor. Prawdziwa bitwa na lodzie.
59 min- Broni się Toruń we własnej tercji.
58 min- To już chyba koniec nadziei dla gości.
58 min- Różycki na lodzie, nie co ponad 2 min do zakończenia meczu.
57 min- Nie klei się zamek TKH, czasu coraz mniej.
56 min- Kara dla Różyckiego. Szansa dla Nesty, jak nie teraz to nigdy.
55 min- "Hej Stocznia gol", a z drugiej strony "Hej Toruń gol". Wspaniały doping kibiców.
54 min- Skutchan z kąta, broni Plaster. Czas ucieka, a goście tracą dwie bramki, czy uda im się odrobić stratę?
54 min- Jednak analiza video strzału Nasci, sędzia Breske ogląda powtórkę. Nie ma bramki, był słupek.
53 min- Kastel-Dahl do Nasci, a ten z metra w słupek! Wyśmienita szansa, ale szczęście po stronie gości.
52 min- Jaworski po przechwycie, tuż nad poprzeczką!
51 min- Dopingują swoich ulubieńców kibice obu drużyn, piękny spektakl dziś na "Olivii".
51 min- Michajłau! Piękna indywidualna akcja, mijał obrońców jak tyczki, potem wyłożenie przed bramkę, tam strzelił Mogiła, ale obrońca przyjął strzał na ciało.
49 min- Próbują goście, ale brakuje im dzisiaj skuteczności.
47 min- Kalinowski z najbliższej odległości w parkan bramkarza.
47 min- Witkowski zmylony strzałem Stasiewicza po rykoszecie i omal nie było bramki dla gości.
46 min- Żylinski już na lodzie.
44 min - Wyśmienita okazja Falka, ale tylko boczna siatka.
43 min- Nasca po ogromnym błędzie obrońców, sam na sam, ale strzał minimalnie nad bramką.
41 min- Krążek da gości wygrał Kukuszkin. Rekord frekwencji tego sezonu PHL w Polsce, 2850 widzów dziś na meczu!

Koniec II tercji, jeszcze przepychanka pomiędzy Josepherem, a Żylinskim. Torunianie jeśli nie chcą być przed następnym meczem postawieni pod ścianą muszą zacząć grać skuteczniej w III tercji.
39 min- Gospodarze 2 na 1, Skutchan sam kończył akcję, ale zdołał obronić to parkanem Plaster!
38 min- Hattrick! Kastel-Dahl strzela swoją trzecią bramkę. Piękny strzał od poprzeczki.
38 min- Minge i Kalinowkski 2 na 1 w osłabieniu, ale źle przyjął krążek Michał.
38 min- Kantor z niebieskiej, skrócił kąt Plaskiewicz i łapie "gumę".
36 min- Przypadkowo Kourach uderzył w twarz Stebera, ale sędzia daje karę.
36 min- Rompkowski z metra w słupek!
35 min- GOOOL 3:2! Dołęga do Michajłaua ten uderzył po lodzie, krążek przed siebie odbił Witkowski i Trachanow strzałem z backhandu pod poprzeczkę daje kontakt gościom!
33 min- Po raz pierwszy dzisiaj 4 formacja gości na lodzie.
32 min- GOOL 3:1! Kastel-Dahl strzałem z bulika w długi róg podwyższa prowadzenie! Na za dużo pozwoliła sobie trzecia formacja gości.
31 min- Widzimy Łukasza Podsiadłę na lodzie, a więc uraz nie jest, aż tak poważny.
31 min- Skólmowski leżąc zapobiegł utracie bramki przez TKH.
30 min- Michajłau mocno, tuż obok słupka.
29 min- Nerwy puszczają zawodnikom, teraz Kalinowski 2 min za niesportowe zachowanie i dyskusje z sędzią.
28 min- TKH przez 2 min 5 na 3. Kanonada na bramkę gospodarzy trwa.
28 min- Bójka na lodzie po ostrym wejściu Marca w zawodnika gości, który nie podnosi się z lodu. To coś poważnego. To Łukasz Podsiadło, nie był w stanie sam wstać z lodu, musieli pomóc Kukuszkin i Minge.
28 min- Podrażnieni stratą bramki torunianie atakują nieustannie bramkę Witkowskiego.
26 min- GOOL 2:1! Szybka kontra 2 na 1, Nasca do Kastel-Dahla, a ten pakuje krążek w okienko bramki Plaskiewicza.
25 min- Wrzutka Trachanowa, spokojnie wyłapał "gumę" golkiper Gdańska.
25 min- Mogiła "od zakrystii", krążek gdzieś pod parkanem.
24 min- Znowu Kukuszkin. Siarhiej tym razem z bulika w okienko, do raka "Witek"!
24 min- Kukuszkin! Kończy Białorusin kontrę 3 na 1, świetna obrona Witkowskiego.
23 min- Znowu przewaga dla Stalowych Pierników, Josepher 2 min za przeszkadzanie.
22 min- Siły się wyrównują, Żylinski ląduje na ławce kar.
21 min- Minge z klepy na długi słupek, broni Witek.
21 min- Zaczynamy drugą tercję, wznowienie dla Nesty.

Koniec I tercji! Mecz walki, dużo sytuacji z obu stron, ale ciężko wskazać faworyta po I tercji. Na drugą odsłonę zapraszamy około godz. 18:47.
19 min- Mogiła z klepy w okienko, do raka złapał Witek!
19 min- Skólmowski przyjął strzał na kask i padł na lód. Obrońca Nesty zjechał do boksu.
18 min- GOOL 1:1! Bramka Ćwikły można by rzec, napastnik gości stracił krążek we własnej tercji, zabrał mu go Pesta, który objechał bramkę, wyłożył do Stebera, a ten strzałem po lodzie pomiędzy parkanami wyrównuje stan meczu!
16 min- Niebezpiecznie pod bramką gości, Żylinski wyjaśnia sytuację.
15 min- Na razie dobry występ Kouracha, dziś ten obrońca jest pewnym punktem drużyny z Torunia.
15 min- "Ekstraliga dla Torunia" słychać z trybun.
13 min- Ćwikła! W dogodnej sytuacji nie trafił w krążek.
13 min- Witkowski stracił równowagę i końcówką parkana odbił strzał Kukuszkina.
12 min- Gramy już kilka minut bez przerwy i zawodnicy z boksu kar nie mogą wrócić do gry. Strużyk, Marzec, Minge i Kalinowski już na lodzie,
11 min- Cios za cios. Akcja raz z jednej raz z drugiej strony.
10 min- Kourach mocno, ale obok słupka.
9 min- Ofiarnie bronią się gospodarze.
8 min- Kastel-Dahl z pierwszego, broni Plaster!
8 min- Winiarski po przechwycie praktycznie sam na sam, ale broni Witkowski. Znowu iskrzy na lodzie.
6 min- Skutchan sam na sam, kijem wybił mu krążek Plaster.
6 min- GOOL 0:1! Mogiła sam na sam i piękny strzał pomiędzy parkanami. Złapał na wykroku Witkowskiego!
6 min- Przepychanki na lodzie. Będą kary.
4 min- Kolejna kara. Skutchan za rzucenie na bandę.
4 min- Prawdziwy ostrzał bramki Witkowskiego, ale nie ma bramki.
2 min- Lidtke z najbliższej odległości, broni Witek!
1 min- Zaczynamy! Krążek dla gości.

0 min- Za 15 minut początek arcyważnego meczu nr 4. Na trybunach już około 100 osobowa grupa kibiców z Torunia.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>