02:16 2 min. Sebastian Kłaczyński #7 Opóźnianie gry
03:41 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Przeszkadzanie
17:37 2 min. Edgars Dīķis #11 Przeszkadzanie
22:28 2 min. Michael Kolarz #32 Rzucenie na bandę
24:26 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:18 2 min. Petr Kuboš #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:54 2 min. Michał Działo #12 Uderzanie kijem
30:43 2 min. David Turoň #41 Przeszkadzanie
50:40 2 min. Andrei Makrov #8 Uderzanie kijem
Pierwsze półfinałowe starcie za nami. Tyszanie wygrywają dzisiaj z bytomską Polonią 3:0 i obejmują prowadzenie w serii do czterech zwycięstw 1-0

60min. Jeszcze Kozłowski w ostatnich sekundach próbował pokonać tyskiego bramkarza
60min. Pozostała jeszcze minuta do końca spotkania
58min. Pociecha z dystansu, zbija Raszka do boku a obrońcy wybijają na uwolnienie
56min. Uderzenie Frączka broni Zigardy, akcja szybko przenosi się na przeciwną stronę i oglądamy dobre uderzenie w wykonaniu Bepierszcza
55min. GOOOOL!!! Michael Kolarz uderzył z linii niebieskiej a Vitek zmienił tor lotu krążka! 3-0!
54min. Witecki zmarnował wyśmienitą okazję
53min. Obie drużyny w pełnym zestawieniu
53min. Barkiem broni Zigardy po strzale Augstkalnsa
51min. Horzelski przymierzył pod poprzeczkę... bez problemu wyłapuje Raszka
50min. Bordowski minimalnie obok słupka
50min. Semorad pociągnął z nadgarstka, łapie bytomski bramkarz
48min. GKS nadal w natarciu... dobry strzał Galanta
47min. GOOOOL!!!! Komorski zagrywa wzdłuż bramki do Jeziorskiego a ten nie daje szans Raszce! 2-0!!!
46min. Makrov strzałem z bulika obija parkany Raszki
45min. Próby Kotlorza i Bryka spokojnie broni Raszka
44min. Wąsiński uderza po lodzie, broni tyski bramkarz
41min. Turon z niebieskiej
41min. Wznowienie dla gości

Po dwóch tercjach GKS Tychy prowadzi z TMH Tempish Polonią Bytom 1:0 po bramce Jaroslava Kristka. Statystyka celnych strzałów 21-12 dla gospodarzy.

PRZERWA

40min. Kolusz uderzał pod poprzeczkę, kaskiem broni Raszka
38min. Zakotłowało się teraz pod tyską bramką po strzale Działo
36min. Kotlorz spod bandy obok słupka
35min. Zatko strzałem zza pleców Cunika próbował zaskoczyć Raszkę
32min. GOOOOL!!!! Potężnie Kubos przymierzył z linii niebieskiej, po drodze lot krążka zmienia Kristek i po raz pierwszy pokonuje bytomskiego bramkarza!
31min. Kotlorz z killku metrów, odbijaja Raszka... krążek wraca do Kotlorza i kolejna próba w jego wykonaniu. Raszka robi użytek ze swojego raka
30min. Jeziorski wycofuje do Pociechy, potężny strzał obrońcy tyskiego... Raszka łapie
29min. Komorski zza koła bulikowego, z problemami broni Raszka
28min. Bepierszcz podczas oddawania strzału łamie kij... kontra Polonii i Frączek przed szansą... broni Zigardy
27min. Ależ okazja GKSu... wyjście 2 na 1 i Miro Zatko pakuje gumę prosto do raka bytomskiego bramkarza... brawa dla Raszki
25min. Witecki bliski przejęcia krążka po złym wznowieniu w wykonaniu Raszki
24min. GKS wychodzi z kontrą... Bepierszcz mógł otworzyć wynik
22min. Sporo problemów miał teraz Raszka po uderzeniu Vitka i dobitce Komorskiego
21min. Wznowienie dla Polonii

PRZERWA

20min. Świetna okazja gospodarzy ale jeszcze lepsza interwencja Raszki po strzale Kotlorza
18min. Kubos z niebieskiej... zasłonięty Raszka miał teraz trochę szczęścia
18min. Raszka broni uderzenie tyskiego napastnika
18min. Komorski podcięty w sytuacji sam na sam... będzie rzut karny
16min. Makrov do Kalinowskiego, strzał z nadgarstka... Raszka w porę domyka parkany
16min. Kolusz wyłusjał krążek i zagrał idealnie w tempo do Kristka. Raszka broni
14min. Kalinowski do Semorada... mocno przymierzył czeski skrzydłowy ale i niecelnie
13min. Bordowski znalazł się sam przed Zigardym. Tyski bramkarz nie dał się oszukać
13min. Ciura zza koła bulikowego, broni Raszka
12min. Słodczyk po lodzie, za słabo
11min. Kolejna próba Kotlorza... goście wybijają krążek i grają już w pełnym zestawieniu
10min. Uderzenie Witeckiego, zbijał Rzeszutko jednak niecelnie
9min. Świetna okazja GKSu... z bliska uderzał Zatko, poprawia jeszcze Kolusz
8min. Uderzenie Kotlorza... kontra gości i strzał Krzemienia
8min. Ładnie teraz Makrov obrócił się z krążkiem, broni Raszka
7min. Dobra akcja GKSu, zablokowany strzał Komorskiego
5min. Turon z dystansu, parkanem broni Stefan Zigardy
3min. Tyszanie grają w przewadze... tyski bramkarz źle wyprowadza krążek, przejmuje go Bordowski ale nie trafia w bramkę
2min. Dobra próba Salamona, broni Zigardy
1min. Bryk z niebieskiej, Raszka nie ma problemów przy obronie tego strzału
1min. Pierwsze wznowienie dla Polonii

Gorąco witamy z tyskiego lodowiska gdzie GKS Tychy podejmuje Tempish Polonię Bytom. Zaczynamy półfinał PHL.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#33 Marcin Horzelski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0