27:25 2 min. Michał Kotlorz #87 Uderzanie kijem
30:45 2 min. Jaroslav Kristek #49 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:56 4 min. Richard Bordowski #89 Wysoko uniesiony kij
32:46 2 min. Marcin Słodczyk #91 Wysoko uniesiony kij
34:00 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Przeszkadzanie
43:54 2 min. Marcin Słodczyk #91 Uderzanie kijem
45:13 2 min. Edmunds Augstkalns #76 Zahaczenie
46:55 2 min. Matej Cunik #74 Zahaczenie
49:12 2 min. Mateusz Bryk #65 Zahaczenie
54:59 2 min. Jakub Witecki #66 Zahaczenie
Koniec meczu. Tyszanie w finale play-off. Wygrywają całą serię w stosunku 4:0!
60. min - Kilkanaście sekund do końcowej syreny,
60. min - Galant potężnie uderzył na bramkę Landsmana tak, jakby chciał przedziurawić bytomskiego golkipera.
60. min - Czas pracuje na korzyść tyszan.
59. min - Już tylko minuty dzielą tyszan od awansu do finału. Tam czeka już na nich Cracovia.
58. min - GOOOL! 1:3! Kogut strzałem do pustej bramki pieczętuje zwycięstwo tyszan. Wcześniej dobra interwencja obronna Rzeszutki, który wypuścił w bój Vitka. Czeski skrzydłowy podzielił się krążkiem z Kogutem.
58. min - Kara Witeckiego dobiegła do końca.
57. min - Teraz jeszcze czas dla Polonii. Walczą bytomianie do końca.
56. min - Tomasz Demkowicz ryzykuje i ściąga z bramki Filipa Landsmana. Bytomianie grają 6 na 4.
55. min - Sędzia Paweł Meszyński rozłożył ręce. Nie ma bramki.
55. min - Działo uderzył z niebieskiej. Poprawka Vozdeckiego i krążek trafia w poprzeczkę. Sędzia sprawdzi jednak zapis wideo.
55. min - Richard Bordowski faulowany przez Jakuba Witeckiego. Jeśli bytomianie mają doprowadzić do wyrównania, to właśnie teraz.
54. min - Czas zaczyna pracować na korzyść wicemistrzów Polski.
53. min - Hokeiści z "piwnego miasta" uspokoili grę.
53. min - Malinik! Ależ miał świetną okazję na doprowadzenie do wyrównania. Świetna interwencja Żigardiego.
52. min - Uderzenie Augstkalnsa z linii czerwonej! Żigardy broni je na raty.
51. min - Tyszanie kradną cenne sekundy. Wybijają krążek z własnej tercji i oddalają zagrożenie.
50. min - Szansa dla podopiecznych Tomasza Demkowicza, by odrobić straty. Na ławkę kar odesłany Bryk, który w nieprawidłowy sposób zatrzymał Augstkalnsa.
50. min - Bytomianie znakomicie się bronią.
49. min - Kolusz ładnie wjechał do tercji, pociągnął z nadgarstka. Landsman z niezwykłą lekkością złapał gumę do raka.
48. min - Kubosz uderzał, poprawiał Komorski. Zmiany wyniku nie ma.
47. min - Kolejne wykluczenie dla bytomian. Tym razem na ławkę kar odesłany Matej Cunik. Tyszanie w podwójnej przewadze.
46. min - Kara dla Augstkalnsa.
46. min - Wrzutka Kamila Górnego, Filip Landsman odbił gumę przed siebie. Do krążka dojechał Kolusz! Nie ma bramki.
45. min - Gramy po czterech.
44. min - Słodczyk po gwizdku zaatakował Żigardiego. Błyskawicznie został "przywołany do porządku" przez Mateusza Bryka. Będzie obustronne wykluczenie.
43. min - Tyszanie starają się szybko zdobyć trzeciego gola. Nie da się ukryć, że wtedy grałoby im się znacznie łatwiej.
42. min - Górny przymierzył z niebieskiej. Jak mocno, tak niecelnie.
41. min - Hokeiści Polonii są zachęcani przez swoich kibiców do zadziorniejszej gry.
41. min - Przed nami ostatnia tercja tego meczu? Czy również ostatnia tej rywalizacji?

40. min - Tyszanie dobrze grają forecheckingiem. Zmuszają bytomian do popełnienia błędów.
39. min - Kubosz wstrzelił gumę spod niebieskiej, Landsman zdołał ją odbić.
39. min - Ponownie indywidualna akcja Salamona. Chce poderwać swój zespół do jeszcze odważniejszej gry.
38. min - Tyszanie od razu rzucili się do ataku. Broni Filip Landsman.
37. min - GOOOL! 1:2! Jest kontaktowy gol dla bytomian! Zdobywa go Marcin Słodczyk
36. min - Koniec wykluczenia tyskiego defensora, gramy więc w pełnych składach.
35. min - Teraz w przewadze bytomianie. Rozgrywanie zamka idzie im jak po grudzie.
34. min - Dwie minuty karne dla Pociechy.
34. min - Tyszanie w czwórkę przeciwko trójce bytomian.
33. min - Obrodziło karami. Tym razem odesłany Marcin Słodczyk.
33. min - Kolusz wzdłuż bramki do Koguta, ale uderzenie tego drugiego w świetnym stylu obronił Landsman.
33. min - Kolarz! Potężne uderzenie spod linii niebieskiej. Kolejny raz dobrze interweniuje bytomski bramkarz.
32. min - Z nadgarstka uderzył Turoń! Tyski golkiper złapał gumę do raka.
32. min - Malinik w sytuacji sam na sam z Żigardym. Górą czeski golkiper.
31. min - Siły się wyrównają, przynajmniej na jakiś czas. Kara 2+2 dla Bordowskiego.
31. min - Teraz na dwuminutowy, przymusowy odpoczynek, odesłany Kristek.
30. min - Gramy w pełnych składach.
29. min - Podopieczni Jirziego Szejby dobrze się bronią.
28. min - Słabo rozgrywają tę przewagę niebiesko-czerwoni. Najlepiej świadczy o tym fakt, że tyszanie wyprowadzili dwie groźne kontry. Landsman nie dał się pokonać.
28. min - Dwie minuty karne dla Kotlorza.
27. min - Kozłowski kąśliwie uderzył z nadgarstka. Żigardy pewnie interweniuje.
26. min - Tyszanie przez kilkadziesiąt sekund zamknęli bytomian w ich tercji, mimo tego, że gra toczyła się w pełnych składach
25. min - GOOOL ! 0:2! Ciura uderzył z niebieskiej, gumę "teczował" Vitek i GKS podwyższa prowadzenie
24. min - Kubosz zdecydował się na strzał z niebieskiej. Tłok przed bytomską bramką, Landsman zdołał złapać gumę.
23. min - Gramy w pełnych składach.
23. min - Kontra Koguta zakończona strzałem. Broni Landsman.
22. min - Na razie zbyt wolno i zbyt statycznie rozgrywany krążek.
21. min - Dwie minuty karne dla Semorada. Bytomianie po raz pierwszy dzisiaj zagrają w przewadze.
21. min - Zaczynamy druga tercję.

20. min - Kubosz! Uderzeniem z ostrego kąta starał się zaskoczyć bytomskiego golkipera.
19. min - Ciura! Dobre uderzenie, ale Landsman wyłapał krążek.
18. min - Malinik starał się zaskoczyć Żigardiego. Wynik bez zmian.
17. min - Póki co dobre spotkanie oglądamy w Bytomiu.
16. min - Salamon pociągnął z nadgarstka, ale dobrą interwencją popisał się Żigardy.
15. min - Ładny głośny doping, w wykonaniu kibiców obu ekip.
14. min - Kibice mocno niezadowoleni z decyzji arbitrów. Ich zdaniem Woźnica faulował Wąsińskiego. Ręka sędziego nie została uniesiona w górę.
13. min - Coraz odważniej grają bytomianie. Szukają wyrównującego gola.
12. min - I teraz przed szansą właśnie Danieluk. Jego zamiar przewidział Żigardy.
11. min - Koniec wykluczenia Danieluka.
10. min - Teraz dobre, soczyste uderzenie Kolarza. Krążek odbił się od bandy za bramką i wrócił przed świątynię Landsmana. Dobijać próbował Ciura, ale w porę został zablokowany.
9. min - Słabo w przewagach radzą sobie trójkolorowi. Sporo niedokładności.
8. min - Dwie minuty karne dla Danieluka. Tyszanie ponownie w przewadze
8. min - Salamon! Dostał dobre podanie, jednak nieczysto trafił w krążek.
7. min - Spotkanie trochę się wyrównało.
7. min - Zakotłowało się pod tyską bramką. Żigardy zdołał zamrozić krążek.
6. min - Kotlorz! Chciał zmieścić krążek w krótkim rogu. Landsman jest czujny.
6. min - Pierwszy groźny strzał w wykonaniu Polonii Bytom. Dikis pociągnął z nadgarstka.
5. min - Pięć minut minęło, a Landsman zaliczył już chyba 10 udanych interwencji
5. min - Jeziorski! Miał szansę na podwyższenie prowadzenia.
5. min - Gramy w pełnych składach.
4. min - Tyszanie mają problemy z założeniem zamku.
4. min - Zmiana formacji rozgrywającej przewagę.
4. min - Pociecha zwlekał z oddaniem strzału, bytomianie zdołali wybić krążek.
3. min - Na domiar złego dwuminutowe wykluczenie dla Danieluka. Goście zagrają w przewadze.
2. min - Z pewnością nie tak początek tego spotkania wyobrażali sobie hokeiści bytomian. Na razie nie przeprowadzili żadnej akcji.
2. min - GOOOL! 0:1! I jakby na potwierdzenie moich słów Witecki otwiera wynik spotkania. Tyski skrzydłowy popisuje się ładnym uderzeniem bez przyjęcia.
1. min - Rzucili się na bytomian tyszanie.
1. min - Sprytnie rozegrana akcja. Wrzucenie do tercji, krążek odbił się od bandy, a Marcin Kolusz od razu zdecydował się na strzał. Broni Landsman.
1. min - Zaczynamy! Pierwszy bulik dla tyszan.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#94 Ondřej Raszka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Edmunds Augstkalns LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Marcin Frączek ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Tomasz Kozłowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0