12:11 2 min. Błażej Salamon #61 Przeszkadzanie
24:35 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Zahaczenie
26:11 2 min. Jerzy Gabryś #17 Opóźnianie gry
32:19 2 min. Jakub Jaworski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:04 2 min. Błażej Salamon #61 Przeszkadzanie
43:26 2 min. Roman Maliník #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:46 2 min. Sebastian Owczarek #24 Przeszkadzanie
44:12 2 min. David Turoň #41 Opóźnianie gry
45:06 2 min. Lubomir Vosatko #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:22 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Uderzanie kijem
60. min - Pusta bytomska bramka. Kowalówka mógł postawić pieczęć.
57. min - Bytomianie, choć grają w osłabieniu, to.... prowadzą grę.
56. min - Dwie minuty karne dla Kozłowskiego.
55. min - GOOOL! 4:2! Rozklepana obrona Unii. Malinik pakuje krążek do pustej bramki
54. min - Bardzo nonszalancko grają oświęcimianie. Zapominają o grze w destrukcji. Zostawiają bytomianom zbyt dużo wolnego miejsca.
50. min - Tempo tego spotkania wyraźnie opadło. Troszkę wesołego hokeja w wykonaniu obu ekip.
48. min - Wykluczenia zakończone.
46. min - Vosatko. Sfaulował i zatrzymał kontrę bytomian.
45. min - Kolejne wykluczenie dla Polonii. Turoń.
44. min - Oświęcimianie przez 100 sekund
44. min - Malinik nie może pogodzić się z decyzją sędziów. Ewidentnie faulował Daneczka.
43. min - Oświęcimianie wciąż myślą o zdobyciu kolejnych bramek.
42. min - Dwa spalone w wykonaniu Polonii. Niedokładnie grają goście.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Salamon jest już na lodzie.
39. min - Dobrze bronią się bytomianie.
38. min - Salamon ostro zaatakował Piotrowicza. Sędzia Kępa odesłał kapitana Polonii na dwuminutowy przymusowy odpoczynek.
37. min - GOOOL! 4:1! Rufer wzdłuż bramki do Daneczka, a ten musiał tylko odpowiednio przystawić łopatkę kija.
36. min - Dobre zawody rozgrywa dzisiaj Peter Bezuszka.
35. min - Jaworski jest już na lodzie.
34. min - Haas! Ładna indywidualna akcja w zasadzie do pełni szczęścia zabrakło jedynie dobrego wykończenia. Poszedł jak burza.
34. min - Kolejny niezbyt dobry okres gry w przewadze, w wykonaniu Unii.
33. min - Dwie minuty karne dla Jaworskiego, który faulował Gębczyka.
32. min - Okres optycznej przewagi oświęcimian. Bytomianie zamknięci we własnej tercji.
31. min - Malinik uderzył sprzed obrońcy. Fikrt jest dziś w dobrej formie.
30. min - Paszek ładnie przymierzył. Landsman
29. min - Bezuszka podał przez dwie linię do Wanata, a ten błyskawicznie znalazł się w sytuacji sam na sam z Landsmanem. Bytomski golkiper efektownie złapał gumę do raka.
29. min - Gramy w pełnych składach.
28. min - Ofiarnie bronią się oświęcimianie. Blokują strzały, mogą liczyć też na swojego bramkarza.
27. min - Gębczyk jest już na lodzie.
27. min - Jerzy Gabryś wystrzelił gumę poza taflę. Dwie minuty dla oświęcimskiego kapitana. Goście przez 24 sekundy zagrają 5 na 3.
26. min - Na razie bytomianie bez pomysłu na rozegranie zamka.
25. min - Dwie minuty karne dla Gębczyka.
25. min - Saur uderzał z niebieskiej, ale trafił wprost w Wanata.
24. min - Kolejna dobra próba Wanata! Minimalnie niecelnie.
24. min - Tomasz Kozłowski! Dobre uderzenie z linii niebieskiej, ale Fikrt, choć zasłonięty, broni ten strzał.
23. min - GOOOL! 3:1! Wanat popisał się świetnym uderzeniem z nadgarstka. Guma zanim wpadła do siatki, odbiła się jeszcze od poprzeczki.
22. min - Ładna dwójkowa akcja Haasa i Kowalówki. Uderzenie tego pierwszego, ale Landsman jest na posterunku.

19. min - Piotrowicz ładnie przymierzył z nadgarstka. Minimalnie niecelnie.
18. min - GOOOL! 2:1! Sebastian Kowalówka serią zwodów oszukał Landsmana. Następnie strzałem z bekhendu zaskoczył bytomskiego golkipera
16. min - Ładna kontra Tabaczka, zakończona kąśliwym strzałem.
15. min - Ten zamek nie jest tak dobrze rozgrywany, jak poprzedni.
14. min - Oświęcimianie ponownie w przewadze.
13. min - Błażej Salamon w sytuacji sam na sam z Fikrtem. Górą oświęcimski golkiper. Potem kapitan Polonii wjechał w "Fikiego" i otrzymał dwuminutowe wykluczenie.
13. min - GOOOL! 1:1! Oświęcimianie wykorzystują przewagę. Gumę do siatki pakuje Sebastian Kowalówka. Sędzia w pierwszej chwili nie zaliczył gola, sprawdził zapis wideo i po krótkiej analizie wskazał na środek tafli.
12. min - Na ławkę kar wędruje Cunik.
11. min - Piotrowicz! Dobry strzał oddał Piotrowicz, ale Landsman świetnie interweniuje.
11. min - Haas przewrócony. Sędzia Kępa trzyma rękę w górze. Będzie kara.
10. min - Błyskawiczna akcja Unii na 2 na 1. Wanat uderzał, choć wydaje się, że powinien dogrywać do Krzaka.
9. min - GOOOOL! 0:1! Polonia wychodzi na prowadzenie. Malinik dograł zza bramki do Stoklasy, a ten mierzonym uderzeniem z nadgarstka zaskoczył Fikrta
7. min - Rufer do S. Kowalówki, ten uderzył po lodzie. Landsman odbił gumę parkanem.
6. min - Malinik uderzał, krążek odbił się od Stoklasy. Fikrt broni, ale z problemami.
5. min - Na razie sporo podań, mało kąśliwych podań.
4. min - Bordowski! Fikrt na posterunku. Pewnie odbija kążek
3. min - Saur z niebieskiej ! Niepewna interwencja Landsmana.
2. min - Teraz zaatakowali bytomianie. Uderzenie Malinika nie miło jednak odpowiedniej jakości.
1. min - Pierwsze kąśliwe uderzenie Sebastiana Kowalówki, który z zerowego kąta starał się zaskoczyć Filipa Landsmana.